Off Topic > O wszystkim i o niczym

Kącik urody i zdrowia

(1/153) > >>

Alruna:

--- Cytat: Gerl w Wrzesień 29, 2013, 21:51:17 pm ---Tak jak w temacie... tutaj dzielimy się naszymi problemami, doświadczeniami albo problemami dotyczącymi spraw urodowych, naszego ciała, kondycji, ćwiczeń itp.

Niech to będzie nasz taki forumowy wizaż ;] I tak tak! niech faceci też się wypowiadają! ;]  :takoczywiscie:

--- End quote ---

Co do tematu włosów.

Na porost włosów i objętość polecam indyjski olejek z amly :taktaktak:
Można tez zrobić maseczke na włosy z drożdży,  jajka i oliwy(albo jakiegoś olejku)

Ja rok temu miałam bardzo duże problemy z moimi włosami. Zaczęły mi garściami wypadać i straciłam polowe objetości. Siostra mi właśnie poleciła Amla-oil i maseczke z drożdży. Są jeszcze jakieś sposoby.

sordomuda:

--- Cytat: Alruna w Wrzesień 27, 2013, 13:42:04 pm ---Co do tematu włosów.

Na pomost włosów i objętość polecam indyjski olejek z amly :taktaktak:
Można tez zrobić maseczke na włosy z drożdży,  jajka i oliwy(albo jakiegoś olejku)

Ja rok temu miałam bardzo duże problemy z moimi włosami. Zaczęły mi garściami wypadać i straciłam polowe objetości. Siostra mi właśnie poleciła Amla-oil i maseczke z drożdży. Są jeszcze jakieś sposoby.

--- End quote ---

znam te sposoby i też ich używam: maseczki z żółtka z jajka, nafta kosmetyczna, olejek rycynowy - to podstawa. Do tego picie pokrzywy i skrzypu polnego. Nie polecam preparatów typu skrzypovita , belissa itd ponieważ dużo w nich chemii a te same efekty osiągniemy pijąc właśnie naturalny skrzyp itd. Pierwsze efekty zawsze widac po paznokciach a nie po włosach. Momentalnie robią się grube i rosną w zastraszającym tempie. Wiele osób myśli, że mam sztuczne.

Wiele czytałam o olejowaniu włosów i właśnie zamierzam zacząc to praktykowac i kupiłam sobie wczoraj właśnie ten indyjski olej o którym piszesz. Czekam aż dojdzie mam nadzieję, żej utro kurier przyjdzie  :taktaktak:

u mnie niestety to nie taka prosta sprawa, bo włosy nie wypadają mi ze stresu czy złej diety tak jak większości osób. Jak zaczynają leciec to już nic ich nie jest wstanie uratowac dlatego robię wszystko by chociaż zaczęło mi odrastac to co zgubiłam XD

wielu osobom wypadają włosy też z powodu chorej tarczycy lub hormonów dlatego przy nadmiernym wypadaniu warto to zbadac


Alruna i jak oceniasz właściwości tego oleju ?

Gerl:
Asia jeśli przetestujesz to olejowanie to daj mi znać ;] Ja problemów z gęstością i wypadaniem nie mam - jestem genetycznie z tych bardzo grubych włosów...

Poprostu słyszałam, że olejowanie głęboko nawilża. Tak więc czekam na Twoje odczucia w tej sprawie

P.S Czy też tak robicie, że po umyciu nakładacie odżywkę zawijacie włosy w jakiś worek foliowy czekacie 20 minut i spłukujecie?

Wgl ah... gdyby to by była prawda  :pfuuu: >>> http://zszywka.pl/p/wlosy-dluzsze-o-10-cm-juz-po-miesia-2524029.html

Alruna:
Po tym jak zaczęłam używać tego olejku włosy przestały mi wypadać i ogólnie silniejsze były.


Ja jak używam olejków czy maseczek do włosów to zostawiam je na noc i dopiero rano myje.

sordomuda:

--- Cytat: Gerl w Wrzesień 27, 2013, 14:59:39 pm ---Asia jeśli przetestujesz to olejowanie to daj mi znać ;] Ja problemów z gęstością i wypadaniem nie mam - jestem genetycznie z tych bardzo grubych włosów...

Poprostu słyszałam, że olejowanie głęboko nawilża. Tak więc czekam na Twoje odczucia w tej sprawie

P.S Czy też tak robicie, że po umyciu nakładacie odżywkę zawijacie włosy w jakiś worek foliowy czekacie 20 minut i spłukujecie?

Wgl ah... gdyby to by była prawda  :pfuuu: >>> http://zszywka.pl/p/wlosy-dluzsze-o-10-cm-juz-po-miesia-2524029.html

--- End quote ---

zwykłą odżywkę do spłukiwania moim zdaniem bez sensu jest zostawiac i w folię zawijac. Zostawiac polecam maski kallosa, waxa czy inne i wtedy w folię i tak na godzinę co najmniej wtedy najlepsze efekty i to tak raz w tygodniu.

no pewnie napiszę tu o swoich przygodach z olejowaniem tylko, że ja mam cienkie i proste włosy a Ty grube i kręcone więc zapewne musimy używac innych olejów  oxd ale myślę, że Twoim by dobrze zrobiło, bo kręcone z natury mają tendencję to przesuszania się i matowienia. Ja z kolei mam włosy z natury błyszczące i nigdy nie są suche. Ale się przetłuszczają szybko  oxd

czytałam jeszcze o laminowaniu włosów myślę, że to tez by na Twoich się sprawdziło


osobiście nie wierzę, w działanie tej cudownej maseczki z musztardy XD raz czytałam , że dziewczynie urosły rekordowo 5 cm po piciu drożdży itd ale 10  oxd ? wątpię XD

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version