Autor Wątek: Shaki w gazetach  (Read 18687 times)

Michelle

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 15, 2012, 21:38:28 pm »
A ja dzisiaj wyrwałam z teletygodnia mojej babci stronkę, na której było zdjęcie Shak i Pique :D

EDIT
Shak jest teraz wszędzie. Szkoda tylko, że to są tylko małe wycinki. Może po Euro zrobią jakiś większy artykuł? ...

elMarco

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 15, 2012, 22:10:28 pm »
Dokładnie - tak jakby się dopiero dowiedzieli, że Shak jest w Polsce :).

minoque

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 16, 2012, 09:36:18 am »
Przeglądając z koleżanką gazetę Twist o Euro 2012 była wzmianka o żonach piłkarzy.Dla Shaki zarezerwowana była mała wzmianka o Pique i niezbyt widoczne zdjęcie -.-''
Co jakiś czas w tej gazecie można spotkać plakat z Shaki,więc też sama na niego poluje ;3

Fiom

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 16, 2012, 10:40:04 am »
@minoque
Ta, widziałam tę gazetę, ale jej zdjęcie było jakieś "sztuczne". :o
Jakby miała białe włosy... Przynajmniej w moim wydaniu. Ale faktycznie było tylko jedno zdanie o niej i troszkę o Gerim. ;)

Fiom

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 22, 2012, 19:18:10 pm »
Napiszę nowy post, żebyście wiedzieli, że coś się pojawiło. :D

W dodatku Euro 2012 do gazety Dziennik Łódzki jest wywiadzik z Gerardem [<3]. Mówi on o Shakirze:
-Myślał pan, że byłoby lepiej mieć dziewczynę pracującą jako np. przedszkolanka, w bardziej anonimowym zawodzie niż piosenkarka?
-Nigdy. Zakochałem się w osobie, a nie w jej zawodzie. Jestem bardzo szczęśliwy, że jest tak, jak jest. Mówi się wiele rzeczy, wiem o tym... Jest mi wszystko jedno, ale nie podoba mi się to ze względu na Shakirę. Bo ona ma na mnie niezwykły wpływ. Nie jest niczym miłym bycie śledzonym przez fotografów, ale staramy się traktować to jako coś naturalnego. Co innego można zrobić? Tylko być sobą i nie dawać sobie nic narzucać. :3
Zdjęcie jest z koncertu w Barcelonie, gdzie Pique daje Shaki słodkiego całusa w policzek. To tyle w tym wywiadzie, może coś więcej w samej gazecie będzie, ale nie mam możliwości sprawdzić teraz, bo moja mama boi się, że jej rozwiążę krzyżówkę. ._.

Gerl

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 22, 2012, 19:31:35 pm »
Dziennik Łódzki?? Że też nie kupiłam ;/

Offline Loba

Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 22, 2012, 19:40:16 pm »
Osz kurde, że też tata musiał zabrać Dziennik do pracy, zapewne za szybko gazeta do domu nie powróci... Miałam to w domu a nawet nie wiedziałam, że jest tam wywiadzik z Gerim. :o
saving people, hunting things, the family business.


Shakira

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 23, 2012, 19:35:06 pm »
Shakira i Pique w Mexykańskiej gazecie TV Notas 19.06.2012r.


Michelle

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 26, 2012, 16:54:02 pm »
Shaki na okładce lipcowego Popcornu, który jest od dzisiaj w sprzedaży:

Fiom

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 27, 2012, 10:54:18 am »
Mogliby chociaż jakiś plakat dać. Jestem ciekawa co tam jest napisane, ale na razie nie kupuję. Kupię jak będę pewna, ze jest tam coś więcej niż tylko jej zdjęcie. ^^

Gerl

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 27, 2012, 11:19:17 am »
Btw... jak ona jest na plakacie albo na okładce to w PL bazują tylko na tej sesji xD A co to innych już nie ma?

Fiom

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 27, 2012, 11:29:25 am »
Gerl: To jeszcze nic. Bravo jak ma jakiś fragment mały o niej to daje jej mini fotkę w szarej sukience i z białymi krótkimi włosami. :o Wgl tam nie przypomina siebie. :x

Shakira

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 27, 2012, 12:22:34 pm »
I znowu małe co nieco o Shakirze :( w Programie telewizyjnym '' tele max'' o zgrozo na str.7. :o

Offline Aga

Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 27, 2012, 18:13:58 pm »
Ja przyznaję, że ani jednego plakatu z Shak nie mam.. bo w ogóle w gazetach nie ma. Jeśli ktoś chce wiedzieć, to moja ciocia niedawno do mnie zadzwoniła bo narazie w aktualnej gazecie "Kurier TV", i ciocia mi mówiła , że tam było zdjęcie Pique z Shakirą i pisało o tym że ona jest od niego 10 lat starsza i że w tym samym miesiącu i dniu się urodzili.. Jak przyjade do cioci na wakacje (bo dość daleko ode mnie mieszka) to obiecała mi, że ga mi tą gazetę abym mogła se poczytać. Ja to sobie tak wymysliłam, że moje obrazki i zdjęcia z Shakirą przylepię do kartki, a kartkę na ściane :D

Shakira

  • Gość
Odp: Shaki w gazetach
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 27, 2012, 18:19:21 pm »
Można i tak cza jakoś kombinować. :D