Autor Wątek: Na dobre i na złe  (Read 1104 times)

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Na dobre i na złe
« dnia: Październik 31, 2013, 16:26:28 pm »
Skoro jest miejsce dla M Jak Miłość, to ten serial tym bardziej powinien tu być.

Ogląda ktoś? Ja szczerze powiem, że niedawno zaraziłam się nim od Solka i do tej pory oglądam. Ostatnio przestałam shippować Falkowicza i Wiki, bo wczoraj zobaczyłam wzrok Adama. Aww.  ocry

Poza tym wkurza mnie w tym serialu, że zniszczyli [moim zdaniem] kilka postaci - Agatę w szpitalu wszyscy uważają za puszczalską, bo co prawda jest trochę w tym racji, Latoszka to już tak znielubiłam... A Przemek za to jest takim psem ogrodnika - Falkowiczowi nie da Wiki, a sam nie chce. Wkurza mnie też, że jest z niego taki płaczek no i to, że sobie wyjeżdża. Znalazł już sobie kogoś zamiast Ludmiły, ale z Olą już nie chciał być.   ocold

To tyle co o tym myślę. W następnym odcinku Ola powie Hannie kto jest ojcem dziecka, a Adam dowie się o swojej matce. Zapowiada się ciekawie. :D

KTO OGLĄDA?


Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 31, 2013, 17:09:41 pm »
Ja to kiedyś lubiłam i oglądałam... No ale chyba z 8 lat minęło odkąd już tego nie oglądam oswt
We´re all mad here

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 31, 2013, 17:31:54 pm »
No ale chyba z 8 lat minęło
Ja to chyba jeszcze dalej nie oglądałam  :ooops:  Ostatni odcinek obejrzałam kiedyś za waszą namową gdy było to podłożenie bomby w szpitalu

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2013, 18:06:58 pm »
Ja to tak dawno oglądam. Oglądałam jeszcze jak były te takie stare odcinki z Zosią, Bruno, Mareczkiem ale nie odcinek po odcinku. Tak pożądnie to zaczęłam oglądać zanim do szpitala przyszli rezydenci - Wiki, Przemek, Agata, Nina i ten fagasik zapomniałam jak mu tam :D A co do wczoraj to od razu wiedziałam, że coś będzie nie tak z Adamem i z jego matką bo nie było żadnej problematyki w serialu, a sama operacja mamy Adama to mało... Nawet tak mówiłam do rodziców: "to pewnie nie jest jego matka, został adoptowany" później jak Falkowicz się zagapił i brakowało krwi ta co oddał Adam się nie nadawała to już byłam pewna, że miałam rację. No i przez chwilkę pomyślałam, że Falkowicz to ojciec Adama no ale to troche by się nie trzymało razem... Ja cały czas shipowałam Wiki z Przemkiem, ale po tym jak odrzucił Olę to już go skreśliłam i podobnie jak ty Fiom, od wczoraj jak Adam przyszedł z różami do Wiki to zaczęłam ich shipować, oni muszą być razem! Agata dobrze zrobiła, że nie wróciła do Leśnej Góry. Witek niech no już się spiknie z tą Leną oni się cały czas tak rozchodzą, że się nudne zaczyna to robić. 


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 31, 2013, 18:32:11 pm »
Noo, ten Adam pasuje do Wiki. Oboje tacy wygadani. XD

Agaty postaci już tak bardzo nie lubię... Nie wiem po co jeszcze pokazują co się dzieje w tej klinice, mało mnie to obchodzi. Trochę jej nie ogarniam - chciała być z kardiologiem, a jak powiedział, że mogliby zacząć jeszcze raz to powiedziała, że nie chce być nagrodą pocieszenia. Głupota na maksa. XD


Offline Loba

Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 01, 2013, 20:47:44 pm »
Ja to kiedyś oglądałam, nawet bardzo lubiłam NDINZ, ale z biegiem czasu jakoś tak przestałam oglądać no i teraz to nawet nie wiem co się dzieje w tym serialu.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 08, 2013, 20:16:53 pm »
Ostatni odcinek była taki sobie, no może poza tym wyznaniem Oli. Fajnie, że powiedziała Hani tylko ciekawe kiedy temu Przemkowi powie?! Irytuje mnie to! A Falkwicz nieźle wariuje z powodu, ze nie został tym prowadzącym tych badań. O a w następnym odcinku do Adama przyjdzie policja, ciekawe w jakiej sprawie... Swoją drogą to szkoda mi się go zrobiło jak się dowiedział, że jego mama nie jest jego biologiczną.


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 08, 2013, 20:21:12 pm »
Ja oglądałam na necie następnego dnia i co chwilę przewijałam, bo nie było ciekawych rzeczy. Niech Wika będzie z Adamem, proszę. <3


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 08, 2013, 20:28:53 pm »
Ja oglądałam wczoraj powtórkę o 16:15. Zgadzam się Wiki powinna być z Adamem, ja tu innej możliwości nie widzę, nie chcę żaby była z Falkowiczem! A Przemek niech sobie wyjedzie, Ola zasługuje na kogoś lepszego!


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 13, 2013, 21:43:38 pm »
Od razu wiedziałam, że Adam ma coś wspólnego z Falkowiczem. Początkowo myślałam, że Falkowicz to jego syn no ale to by było dziwne, a myślę, że dzisiejszy odcinek nie pozostawia wątpliwości, że są to bracia. No nieźle. Fajny odcinek, tylko szkoda Hany,  tak się rozpłakała :c


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 04, 2014, 16:44:12 pm »
SPOILER! Adam i Wiki się prześpią! Niestety... niedługo po tym Adam przyłapie ją jak obmacuje się z innym facetem. Ten gościo pracował z nią kiedyś na oddziale dziecięcym. A Agatka będzie pocieszać Adam :))))))))))))))))))))) A już zaczynałam ją znów lubić... Ale to nie wszystko, bo tak na prawdę Wiki odrzuci Adama. Jakie to pokręcone. Jakby ktoś chciał to zwiastun - http://www.nadobre.tvp.pl/wideo/zwiastuny/odc-549-14173044/#