Off Topic > Muzyka & Hollywood

Godne polecenia

(1/7) > >>

Michelle:
Pomyślałam, że warto założyć taki temat, ponieważ pewnie większość z Was ma tak, że czasami wpadnie na yt na coś ciekawego, znajdzie piosenkę jakiegoś nieznanego artysty/zespołu (albo starego), spodoba się i chce podzielić się tym z innymi. Oczywiście możecie pisać tu także o lepiej znanych piosenkarzach.
Aby utrzymać porządek chciałabym, żebyśmy pisali tu w jakim stylu jest utwór, który polecamy, komu się może spodobać. Możecie również pisać co Was urzekło w danym kawałku, jak na to natrafiliście itp.

To może zacznę :)

O zespole Halestorm dowiedziałam się dzięki dziewczynie poznanej przez internet, z którą jaki czas temu straciłam kontakt. Mogę polecić cztery piosenki, które najbardziej zapadły mi w pamięć. Mogą się spodobać osobom, które wolą mocne brzmienia ;)




a tu cover Gagi w bardziej rockowym wydaniu ;D

karinus:
Lubię taką muzykę, moje klimaty. Fajnie, że powstał ten temat :)

Loba:
Jej, spodobało mi się nawet. Nigdy nie słyszałam o tym zespole i chyba muszę im się przyjrzeć bliżej.

Ja ostatnio na yt natknęłam się na piosenkę Gabrielle Aplin. Dziewczyna ma cudowne piosenki i śliczny głos. Klimat trochę podobny jak Lana Del Rey albo Birdy. Mi się strasznie podoba.

Zaczęło się od tej piosenki





Michelle:
Jak zobaczyłam, że podobny styl do Lany i Birdy to od razu miałam ochotę włączyć. I faktycznie, muzyka piękna. Start Of Time przypomina mi nawet fragmentami utwory Imogen Heap, której swego czasu dużo słuchałam. Chętnie posłucham więcej utworów tej dziewczyny. Dzięki Lobuś!

To jak tu już jestem to polecę coś jeszcze. Przy piosence The One That Got Away miałam ciarki oglądając trailer serialu Revenswood. Po obejrzeniu pierwszego odcinka znalazłam The Civil Wars, którzy to cudo wykonują. Zakochałam się w ich głosach i zaczęłam słuchać inne piosenki po kolei. Jaki grają gatunek? Głównie folk i country.




Filmik powyżej mnie rozbawił, a występ poniżej po prostu zwalił mnie z nóg. Utwór Michael'a wykonali oczywiście w swoim stylu, który bardzo przypadł mi do gustu. Ta kobieta po prostu bawi się głosem  olove

sordomuda:
wow superowy temat, dzięki za nową muzę  oxd

ja chwilowo nie mam czego polecic ale na pewno będę wrzucała co ciekawsze kawałki  ohyu

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version