Off Topic > Szkoła

Przebrneliście przez Krzyżaków?

(1/6) > >>

Shaki_es_mejor:
Cześć Wszystkim!
Pytanie do tych 13+ Jak udało Wam się przebrnąć przez jakże krótką i pasjonującą lekturę szkolną, jaką są Krzyżacy Sienkiewicza? Ja jestem na 80 stronie, a kartkówkę z treści mamy już po Nowym Roku. Jak u Was? imdead

P.S. Jestem nowa na forum, to mój pierwszy post

sordomuda:
ja nie przeczytałam całych

Ladrón:
Przeczytałem tylko pierwszy tom plus oczywiście streszczenie i dostałem wtedy 4 ze sprawdzianu.
Ach, te czasy gimnazjum kiedy to człowiek miał dobre oceny.  ohuhu

ladykiller:
Przeczytałam 5 razy pierwszą stronę i co chwilę miałam takie "o czym to jest?". Przeczytałam tylko jakąś część książki, która była ważniejsza [książka z opracowaniem <3]. "Krzyżacy" to pierwsza lektura, której nie przeczytałam, znalazłam szczegółowe streszczenie i obejrzałam film, jakoś sobie poradziłam. Tyle, że bohaterowie ciągną się prze całe gimnazjum w rozprawkach typu "jakiego bohatera uważasz za odważnego i dlaczego?", więc po streszczeniu przeczytałam też charakterystykę głównych bohaterów. XDD

I ciekawy temat. Może jest tu jakiś kujon, miłośnik książęk lub samobójca. :D

Mizey:
Nie przeczytałam, czytałam streszczenie, oglądałam film i dostałam 1 z kartkówki tak samo jak pozostali uczniowie mojej klasy bo Pani zrobiła taką szczegółową kartkówkę... pamiętam to do dziś  :copowiedziales:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version