Autor Wątek: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)  (Read 31195 times)

Offline Loba

Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 27, 2012, 22:41:19 pm »
Tydzień temu przyjechałam z obozu w Hiszpanii. W co drugim sklepie były jakieś rzeczy związane z Shak, a to perfum, a to krem, a to bluzka, a to obraz. Nie mogłam się oprzeć i kupiłam sobie wszystkie 3 perfumy: S by Shakira, Eau Florale i Elixir. Najlepszy moim zdaniem Eau Florale, taki słodki :) Pozatym opłacało się tam kupić, o połowę taniej niż w internecie, bo Elixir zdobyłam za niecałe 20 euro.
Racja. W Hiszpanii sklepy pękają w szwach od różnych rzeczy dotyczących Shakiry. Ale czemuż się dziwić?
Co do perfum, to zawsze tak jest. Zawsze za granicą kupi się taniej. I zgadzam się EF najlepsze. ;)
saving people, hunting things, the family business.


Michelle

  • Gość
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 27, 2012, 23:09:46 pm »
Tydzień temu przyjechałam z obozu w Hiszpanii. W co drugim sklepie były jakieś rzeczy związane z Shak, a to perfum, a to krem, a to bluzka, a to obraz. Nie mogłam się oprzeć i kupiłam sobie wszystkie 3 perfumy: S by Shakira, Eau Florale i Elixir. Najlepszy moim zdaniem Eau Florale, taki słodki :) Pozatym opłacało się tam kupić, o połowę taniej niż w internecie, bo Elixir zdobyłam za niecałe 20 euro.
omfg! Jak ja Ci zazdroszczę ;*
Cholera. Teraz żałuję, że nie poprosiłam przyjaciółki, która wyjechała na obóz do Hiszpanii, żeby mi kupiła perfumy Shak. Co za idiotka! Dlaczego na to nie wpadłam?! XD

Gerl

  • Gość
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 27, 2012, 23:18:49 pm »
A ja tylko czekam aby komuś powiedzieć xD

Michelle

  • Gość
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 31, 2012, 13:31:55 pm »
Wywiad Shak z Rollingstone:

What was your inspiration behind Elixir?
After my first two fragrances, S by Shakira and Eu Florale, I wanted to do something different, a little more exotic but still really natural, like a second skin. I think with Elixir we've really accomplished that. I'm proud of what we've created with this scent; it still smells perfect to me and I'm a tough critic!

Why did you choose to release a new fragrance that, as you said, is more sensual and exotic? Do you feel more sensual at this point in your life?
I don't know that I would say I feel more sensual or exotic than before, but I'm definitely in a great place in my life, and I hope that translates in my work, both with the fragrance and the new music I'm working on.

Is the new fragrance in relation to new music?
I actually do think the process is similar for me. When I'm working on music, I need to find that perfect balance. I do the same with the fragrance – it needs a little more of this, less of this, etc. Fortunately for me, though, I have great partners and work with a wonderful team of chemists who take my notes, re-work it and make magic. In the studio, the pressure's all on me to do that!

Więcej: http://www.rollingstone.com/music/blogs/thread-count/shakira-discusses-her-exotic-new-fragrance-20120730#ixzz22COkmT40

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 08, 2012, 03:40:29 am »
Planowałam kupić w te wakacje, ale mi nie wyszło. Za rok kupię już na pewno. Myślę, że na Pierwszy ogień pójdzie Scent, potem Eau Florale. A jak wpadnie więcej kaski, to może dwa na raz?  ;D Zobaczymy jak będzie. Ale jakiś jeden już muszę mieć obowiązkowo.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


dominika1088

  • Gość
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 25, 2012, 18:36:06 pm »

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 29, 2012, 03:59:20 am »
A tu moje cudeńka:

http://zapodaj.net/5782eb6c3a61c.jpg.html

hehe xd

OMFG! O.O Ja... caramba, jak masz fajnie. Zazdroszczę ci tego Elixiru. Może w Polsce kiedyś też będzie dostępny  ::)
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 03, 2012, 16:20:04 pm »
A ja sobie jednak zafunduję prędzej niż na kolejne wakacje  ;D Wycyganiłam 100 złotych xD Od siebie dołożę jeszcze z 30 i gitara. A według Was, jaki zapach lepszy? :>
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


dominika1088

  • Gość
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 06, 2012, 17:17:15 pm »
A ja sobie jednak zafunduję prędzej niż na kolejne wakacje  ;D Wycyganiłam 100 złotych xD Od siebie dołożę jeszcze z 30 i gitara. A według Was, jaki zapach lepszy? :>
Zdecydowanie Eu Florale :D

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 18, 2013, 14:48:17 pm »
Nie znalazłam wątku o shakirowych perfumach więc wklejam tutaj. Ale chyba przydał by się takowy wątek.
Wcześniej wklejałam zdjęcie niewyraźne ze sklepu ale teraz w sieci jest dobrej jakości zdjęcie zestawu i wydaje mi się, że to nie fejk jakiś podrobiony. Szkoda tylko, że na stronce shakirowych perfum nie aktualizowali ani na jej fb XDDD



« Last Edit: Luty 15, 2013, 14:04:15 pm wysłana przez Mizey »
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Loba

Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 18, 2013, 15:50:58 pm »
Myślałam, że to fake, ale po tym zdjęciu zaczynam myśleć, że mogą być prawdziwe. Tylko dziwi mnie, że obyło się to beż żadnej informacji. Nic kompletnie. Zawsze przecież była jaka wzmianka o nowym zapachu, a tu nawet jednej informacji na ten temat nie ma. Niemniej jest to bardzo dziwne.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 18, 2013, 15:55:30 pm »
Może to po prostu jakaś inna edycja? Flakon wydaje się taki sam jak przy "S by Shakira Scent". Wydaje mi się, że jakby wydała nowe perfumy to głośniej by o tym było i na pewno pojawiłoby się coś oficjalnego. Albo to na zdjęciu to po prostu podróbki.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


elMarco

  • Gość
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 18, 2013, 16:03:45 pm »



Jakiaś godzina / kilka w photoshopie.

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 18, 2013, 16:34:28 pm »
Coś mi nie pasi... po co wydawałaby nowe perfumy skoro nawet nie może ich w takim stanie promować a po drugie na pewno byłaby jakaś informacja od jej teamu czy nawet i reklama ;)


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Perfumy Shakiry (niedostępne w polskich drogeriach)
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 18, 2013, 17:15:05 pm »
Może to po prostu jakaś inna edycja? Flakon wydaje się taki sam jak przy "S by Shakira Scent". Wydaje mi się, że jakby wydała nowe perfumy to głośniej by o tym było i na pewno pojawiłoby się coś oficjalnego. Albo to na zdjęciu to po prostu podróbki.

to jest inna edycja :P tak jak florale to była inna edycja S :P

ale wygląda strasznie tandetnie jak najtańsze perfumy z Rossmana i to te z najniższej półki, nienawidzę jak perfumy mają kolorowy kolor wody wyglądają wtedy jak perfumy dla dzieci -.-
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona