Off Topic > Książki

Książki, których nie polecacie

(1/2) > >>

Suerte:
Książki, które nie przypadły nam do gustu, a ich zakup okazał się stratą czasu i pieniędzy.

Inevitable:
Miasto Kości - Cassandra Clare. Nie polecam, jest zwyczajnie nudna i momentami denerwująca. Typoy schemat: zwyczajna dziewczyna, która okazuje się być Nocnym Łowcą, dołącza do innych Nocnych Łowców, oczywiście robi za sierotkę Marysię, bo jakżeby inaczej, spotyka Jace'a, bohatera o twardym sercu oczywiście, zakochują się w sobie i takie podobne sraty taty. O bardziej błyskotliwych bohaterów ciężko. Przez większość książki nic się nie dzieje, akcja bardzo wolno się rozwija. Wypożyczyłam ją, więc pieniędzy nie straciłam. Ale czas na przeczytanie tego do końca na pewno.

temat tyle czasu już istnieje, a ja go dopiero odkryłam XD

Shewolf:
Najgorszą książką,którą kiedykolwiek przeczytałam jest "Anaruk,chłopiec z Grenlandii" :nospoko:.Była ona lekturą w klasie 3-ciej w podstwówce. Nie lubię książek,w których uczestniczy się w polowaniach.Według mnie,było tam zbyt dużo opisów  :pfuuu:.Nie podobał mi się fakt,że jedli oni zimne ,upolowane jedzenie.Zapraszam do działu "Książki".

Percabeth:

--- Cytat: Shewolf w Marzec 18, 2015, 15:09:37 pm ---Najgorszą książką,którą kiedykolwiek przeczytałam jest "Anaruk,chłopiec z Grenlandii" :nospoko:.Była ona lekturą w klasie 3-ciej w podstwówce. Nie lubię książek,w których uczestniczy się w polowaniach.Według mnie,było tam zbyt dużo opisów  :pfuuu:.Nie podobał mi się fakt,że jedli oni zimne ,upolowane jedzenie.Zapraszam do działu "Książki".

--- End quote ---
A mi się podobała ta książka.
Nienawidzę Pinokia, jak już jesteśmy przy lektura
Daje głowę, że ty z głodu także byś zjadła surowe mięso

Moscas:
Ja też nie cierpię Anaruka, chłopca z Grenlandii, już przeczytanie kilku pierwszych stron było torturą. Tak nie dotrwałam do końca.
Do tej listy dołączam Oto jest Kasia :P

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version