Off Topic > Książki

Książka papierowa, e-book czy audio?

(1/3) > >>

Suerte:
Jaki macie stosunek do e-booków i książek audio? Wolicie elektroniczne czy tradycyjne książki?

Loba:
Nienawidzę e-booków i audiobooków. Książka to książka. Co mi tam po takim elektrycznym czymś? Jak czytam książkę to mam czuć, że to książka.

Alruna:
Nienawidzę audiobooków! Audiobooki to dobra rzecz tylko dla małych dzieci, które chcą zeby im czytani przed snem.
Ebooki to jeszcze sie przydają jak sie jedzie w długa podróż i nie chce sie kilku książek pakować do walizki. Ja osobiście tylko jedna książkę w tej formie przeczytałam. Tradycyjna książka nie ma konkurencji.

Mizey:
Nie ma to jak papierowa ksiażka - można poczuć jej zapach, łatwo wrócić do treści. Audiobooki to taka opcja dla leniwych albo dla niewidomych. Ebooki są fajną opcją właśnie tak jak napisała Arluna - gdy gdzieś wyjeżdżasz, a chcesz coś poczytać, albo jeżeli w bibliotece/księgarni nie ma dostępnej książki. Papierowa wygrywa bez żadnego "ale".

Suerte:
Cieszę się, że większość osób preferuje papierowe książki, chociaż e-booki są dobre, np. dla podróżujących, aczkolwiek tak jak mówicie - nic nie zastąpi książki z papieru. :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version