Autor Wątek: Piłka nożna  (Read 8317 times)

Offline Suerte

Piłka nożna
« dnia: Marzec 29, 2014, 20:09:22 pm »
Ponieważ nie mamy tutaj ogólnego tematu o piłce nożnej, w związku z tym postanowiłam taki założyć.

__________________________
"Dziennikarze" kolokwialnie mówiąc to idioci. Słyszeliście o tym, że pewne "inteligentne" osóbki z CNN opublikowały fałszywą informację o śmierci Edsona:


Jakby tego było mało polskie media oczywiście musiały to podłapać. Wchodzę na FB i widzę coś takiego


Myślałam, że dostanę zawału, jak tak można...

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2014, 00:04:29 am »
A mnie to już nawet nie dziwi. Tyle podobnych rzeczy widziałam już w internetach, że powoli uchodzi to za normę. Niektóre portale informacyjne wołają o pomstę do nieba, a to tylko jeden z wielu przykładów.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Klaudziax

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 409
  • Total likes: 47
  • El universo conspira
    • Ulubiona płyta:
      Pies Descalzos
    • Antologia, Inevitable, Moscas en la casa, Loca por ti
  • Mój twitter: @marryme_hazz
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2014, 20:15:57 pm »
jak można wymyślać wiadomości o czyjejś śmierci?? ja tego nigdy nie zrozumiem..
Hasta que salga el sol

Offline Suerte

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2014, 19:15:30 pm »

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2014, 19:59:31 pm »
Słyszałam, dużo o tym w tv mówili. Zgadzam się piękny ges ;) Coraz bardziej przekonuję się do Ronaldo.


Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 07, 2014, 13:44:32 pm »
Cóż nie tylko on robi takie rzeczy o ile dobrze pamiętam Casillas też związał się w pomoc chłopca z Polski o ile dobrze pamiętam  :)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Suerte

Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 17, 2014, 14:51:19 pm »
Czy tylko ja cieszę się z wczorajszego meczu? Są tutaj jacyś fani Realu? :D

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 17, 2014, 15:03:53 pm »
Myślę, że ten wątek nadaje się, aby tu rozmawiać o różnych drużynach, bo swój wątek ma tylko Barcelona. Ja oddzielnego o Bayernie zakładać nie będę, bo pewnie tylko ja i Alruna byśmy tam się udzielały (;D), ale tu możemy o różnych drużynach.


Cytuj
Czy tylko ja cieszę się z wczorajszego meczu? Są tutaj jacyś fani Realu? :D
Ja fanką Realu nie jestem, ale akurat cieszę się, że wczoraj wygrali. I przyznam, że jest to jedyny klub hiszpański, który jestem w stanie oglądać bez chęci zwymiotowania na podłogę ;D I wielkie brawa dla Bale (mam nadzieję, że dobrze napisałam) za wczorajszą akcję bramkową, pięknie to zrobił ;D Świetna bramka była.
« Last Edit: Kwiecień 17, 2014, 15:07:04 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 17, 2014, 17:34:28 pm »
Ja nie jestem fanką Realu, ale szanuję ich za to, że genialnie grają. Ale.... nie chcę nikogo urazić, tylko po prostu powiedzieć co myslę. Nie cierpię kiedy Ramos wiecznie wszystkich fauluje i to w mega chamski sposób, a Cristiano strzela fochy i aktorzy tak, że już bardziej się nie da. Ostatnio strzelił focha i usiadł na srodku boiska i nie chciało mu się wstawać, chyba nie na tym piłka nożna polega. Z szacunkiem do niego, bo jest cholernie dobry, ale takie zachowanie niesamowicie mnie drażni. Gdyby nie ich dwoje (chodzi tylko o zachowanie) to bardzo lubiłabym Real i nic do niego bym nie miała.
A trzeba przyznać, że meczyk im wczoraj bardzo dobrze poszedł i mieli piękne akcje. No i na prawdę zasłużyli na to zwycięstwo.
« Last Edit: Kwiecień 17, 2014, 17:36:56 pm wysłana przez karinus »

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 17, 2014, 18:02:30 pm »
karinus, a pokaż mi gwiazdora na miarę Ronaldo, który nie gwiazdorzy. nie to, że chcę go bronić, ale taka prawda, że chyba takiego nie ma.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 17, 2014, 18:43:42 pm »
Co do aktorstwa, faulowania i innych takich to naprawdę można się wymieniać przykładami i wymieniać. Wszyscy faulują i wszyscy potrafią aktorzyć. No chyba, że znacie kogoś kto tego NIGDY nie zrobił, ale szczerze to wątpię by był taki piłkarz na ziemi, naprawdę.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 17, 2014, 19:14:11 pm »
Hah, no to chyba wiadomo :lol: każdy kiedyś przyaktorzy jak mu się idealna okazja nawinie. Ale przecież tu nie o to chodziło. Niektórzy pseudo piłkarze robią to baardzo często, tak, że to jest już naprawdę żałosne. Nikt się nie czepia sporadycznych numerów. A najbardziej uwielbiam brawurowe przewrotki w polu karnym  :whoagreat: Kocham, po prostu kocham mecze, w których jest po kilka karniaków dla jednej drużyny. Takie to uczciwe i bardzo godne podziwu. Żenujący jest taki widok i śmieszny zarazem. Najbardziej żałosne jest, jak się tarza taki z bólu po murawie, dostanie przeciwnik karę, od razu wstaje i zdrowy. Tak bardzo prawdziwie musiał oberwać  :faaascynujace: Tak więc to nie tak, że czepiam się każdego, kto "aktorzy". Wiadomo, nie ma piłkarza, który nigdy by tego nie zrobił. Ale niektórzy serio to już nie na boisko, tylko do teatru, bo się minęli z powołaniem.

Jak w meczu Bayernu z Menchesterem. Zgadzam się, że za pierwszym razem Bastian serio sfaulował przeciwnika i kartka się należała, ale za drugim razem to Rooney specjalnie się przewrócił, bo wiedział, ze ma już jedną kartkę i zrobił to specjalnie, aby go wykopać z meczu. I też, tylko Bastian dostał kartkę, od razu wstał. Cholernie chamskie i niesprawiedliwe. I to był tylko taki przykład, takich można podawać miliony.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 17, 2014, 19:32:28 pm »
Wiem, że chodzi Ci o Barcę, wiem.
Ale ogólnie mi chodziło o wypowiedź karinus o Ramosie. I podałam, że nikt nie jest święty i sam Ramos jest jednym z milionów, którzy chamsko faulują i w sumie moja wypowiedź nie była żadną zaczepką a raczej lekką obroną, więc trochę się zdziwiłam tą impulsywną odpowiedzią...
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 17, 2014, 21:18:57 pm »
Przepraszam, jeśli uraziłam. Każdy klub ma jakieś swoje minusy, zawodników mniej i bardziej uczciwych. Bayern, któremu kibicuję, też. Może faktycznie mnie trochę poniosło, przepraszam.

Ale jednak myślę, że takich zachowań nie powinno się usprawiedliwiać i zasłaniać innymi zawodnikami, bo to chyba nie jest usprawiedliwienie.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 17, 2014, 22:12:08 pm »
Ja fanką Realu nie jestem, ale akurat cieszę się, że wczoraj wygrali. I przyznam, że jest to jedyny klub hiszpański, który jestem w stanie oglądać bez chęci zwymiotowania na podłogę ;D I wielkie brawa dla Bale (mam nadzieję, że dobrze napisałam) za wczorajszą akcję bramkową, pięknie to zrobił ;D Świetna bramka była.
O, cieszę się, że nie jestem sama. ;D Fakt, Gareth Bale spisał się znakomicie. Ogólnie cieszę się, że Real wziął go pod swoje skrzydła, niejednokrotnie udowodnił, że jest dobrym piłkarzem. :)

Co do aktorstwa, faulowania i innych takich to naprawdę można się wymieniać przykładami i wymieniać. Wszyscy faulują i wszyscy potrafią aktorzyć. No chyba, że znacie kogoś kto tego NIGDY nie zrobił, ale szczerze to wątpię by był taki piłkarz na ziemi, naprawdę.
Dokładnie, każdy piłkarz ma na swoim sumieniu mniejsze albo większe grzeszki.