Autor Wątek: Piłka nożna  (Read 8305 times)

Offline Loba

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 18, 2014, 00:17:06 am »
Ale jednak myślę, że takich zachowań nie powinno się usprawiedliwiać i zasłaniać innymi zawodnikami, bo to chyba nie jest usprawiedliwienie.
Jasne, że nie. Ja np. jestem kibicem Barcy ale jak patrzę na to co wyprawia Neymar to aż mi się ciśnienie podnosi. To aż ludzkie pojęcie przechodzi co On czasami odwala. Strasznie mnie to irytuje bo zalicza więcej nurów niż dobrych występów dla klubu.

Fakt, Gareth Bale spisał się znakomicie. Ogólnie cieszę się, że Real wziął go pod swoje skrzydła, niejednokrotnie udowodnił, że jest dobrym piłkarzem. :)
Ja przyznam szczerze, że uważałam Garetha za przysłowiowe "drewno" i muszę teraz powiedzieć, że trochę się myliłam bo On potrafi pokazać co umie ale bez Cristiano. Bo gdy CR7 jest na boisku Gareth nie istnieje. Wczoraj nie było Ronaldo i odwalił dobrą robotę (tfu, na nasze nieszczęście!). Przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie...
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 24, 2014, 17:22:56 pm »
To się wczoraj Bayern popisał  :brawobrawo: Nerwica mnie bierze, jak widzę taką "grę". Realowi jedna porządna akcja wystarczyła, żeby bramkę strzelić, a Bayern klepie, klepie i klepie tą piłkę, zwymiotować można :facepalm2: Jeśli zamierzają zagrać w ten sam sposób w rewanżu, o finale mogą naprawdę tylko pomarzyć, bo Real dosra im jeszcze spokojnie ze dwie bramki.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 24, 2014, 17:54:44 pm »
Akcji na bramkę było mnóstwo, ale pokonać Casillasa nie jest łatwo.. starali się chociaż i walczyli do końca, nie jest tak źle :) tacy przykładowo Polacy to już by sobie dawno odpuscili i udawali by, że grają :P

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 24, 2014, 17:58:11 pm »
Realowi jedna porządna akcja wystarczyła, żeby bramkę strzelić, a Bayern klepie, klepie i klepie tą piłkę, zwymiotować można :facepalm2:

Skąd ja to znam...  :nospoko:

Oglądałam tylko połowę meczu Atletico, a potem poszłam spać, bo uznałam, że nie ma na co popatrzeć i dobrze zrobiłam. Wczorajszy mecz oglądałam tylko przez chwilę i też zbyt wiele chyba nie straciłam. Gdy nie grają moje ulubione drużyny to raczej nie oglądam pierwszych meczów, bo rewanże są o wiele bardziej emocjonujące. :D

Komu kibicujecie w LM? Ja mam nadzieję, że tym razem wygra Atletico [jeśli oczywiście pokona Chelsea], a chciałabym, żeby w finale spotkali się z Realem, chociaż tak bardzo mi nie zależy na kogo trafią, bo nie kibicuję ani Bayernowi, ani Realowi. :D


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 24, 2014, 18:20:17 pm »
Marzenko, ja tak samo, liczę, że tym razem uda się Atletico, bo zasługują na to. A finał z Realem byłby interesujący ;)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 24, 2014, 18:29:49 pm »
Ja Bayernowi, wiadomo, do końca. Ale serio jeśli będą tak grać, jak grają to obudzą się z ręką w nocniku. Daliśmy plamę po całości wczoraj, nie ma co mówić. Klepanie piłki jestem w stanie zrozumieć. Ale w przypadku kiedy się wygrywa mecz i to porządnie. Ale nie jestem w stanie zrozumieć jak można pod bramką rywala stać i podawać piłkę od koleżki do koleżki. I jeszcze zastanawiać się przy każdym podaniu, ręce opadają  imdead I to w takim ważnym meczu. Zrozumiałabym jeszcze w Bundeslidze, bo tam to mogą nam naskoczyć, i tak już mamy mistrza. Ale w meczu o finał? Nie rozumiem i nie zrozumiem. A Guardiola, za przeproszeniem, to chyba jest tak zadufany w sobie i swoich strategiach, że nie potrafi zrozumieć, że to co on proponuje nie sprawdza się w każdej drużynie. On nie widzi, że Bayern nie potrafi tak grać? Oni zawsze grali dynamicznie, nie było klepania. W poprzednim sezonie, jedno, dwa podania, zapierdzielali do bramki i koniec akcji piłką w siatce. A ten teraz każe im milion podań robić, jakby to statystyki wyznaczały zwycięzcę. Zamiast coś zmienić, to nie. Później i tak powie, że "my graliśmy dobrze, wina nie leży po naszej stronie". Tak, świetnie graliście, załamać się można. Ale co, piłkarze muszą się słuchać, bo jakby tak każdy miał robić co chce to dopiero by było. A to wcale te durne strategie Guardioli się nie sprawdzają. A on jak widać nie ma zamiaru nic zmieniać. Mam nadzieję, że zmienią im trenera, bo serio w tym sezonie, mimo, że też odnosimy sukcesy, gra jest o wieeele gorsza i, co by nie mówić, nudniejsza. Wielki trener za dychę, co to z każdą drużyną gra tak samo, nie potrafi nic zmienić i dostosować do danej drużyny. Wiadomo, że jednym pasuje bardziej to, drugim zupełnie co innego.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 24, 2014, 20:03:28 pm »
Jestem za, niech wróci do Barcelony <3 (spełnienie marzeń, wiem, że niemożliwe..).. No wiadomo, w jednej drużynie to się sprawdza, w innej nie. Złym trenerem to on nie jest i Bayern też sporo osiągnął w tym sezonie. Gra wygląda inaczej, nie każdemu się podoba. Ja uwielbiam Guardiolę i chciałabym go z powrotem w Barcelonie, bo to po jego odejsciu zaczęły się wszystkie problemy i żaden nowy trener jak do tej pory nie ma na nich pomysłu..:/

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 24, 2014, 20:36:15 pm »
No i właśnie o tym mówię. Co do sukcesów w tym sezonie to na razie mamy Ligę, jeszcze Puchar Niemiec przed nami... no i mam nadzieję, ta nieszczęsna Liga Mistrzów. Jak widać Barcelonie taka gra pasowała. W Bayernie w ogóle to się nie sprawdza. Nawet jeśli wygrywają, dla mnie liczy się też, w jaki sposób to robią. Nie wystarczy kopać. I wkurza mnie to, że Guardiola wszędzie chce grać tak samo. Chyba nie taka rola trenera. Powinien szukać mocnych stron drużyny i to je wzmacniać i szukać strategii, aby je maksymalnie wykorzystać. Jak Jupp Heynckes. Klepanie piłki na pewno nie należy do mocnych strony Bayernu, tak więc... Czasem naprawdę ręce się załamują jak się na to patrzy. Tak samo, jak można nie wystawić napastnika w ważnym meczu? no błagam, kpina jakaś. W Barcelonie taktyka Guardioli grała i fajnie, mieli ten swój sposób. W Bayernie to w ogóle nie wychodzi i chyba powinni coś z tym zrobić. Warto zauważyć, że w ostatnich meczach Ligi Mistrzów, z Menchesterem, też jakoś świetnie nie zagrali. Bardzo dobrze, że koniec końców wygrali, ale znowu było tam więcej klepania niż konkretnej petardy. Tak to mogą grać w Bundeslidze, i to też nie z każdym, bo na tą chwilę i tak nie ma tam drużyny, która mogłaby im szczególnie zaszkodzić.

Kończąc już ten wywód, mam wrażanie, że czasem w ogóle go ci piłkarze nie obchodzą. Pytają się go na konferencji co z Bastianem, czy już ma się lepiej po kontuzji, kiedy wróci mniej więcej. A ten co? "Nie wiem, spytajcie lekarza". Śmiać się, płakać? Jak trener może nie mieć pojęcia co dolega jego, zaznaczmy, piłkarzowi z podstawowego składu, temu, który mnóstwo roboty wkłada w grę? Nikt nie wymagał od niego fachowego nazewnictwa chorób, tylko jakiejkolwiek informacji. A ten ma to gdzieś. Fajnie. Równie dobrze mógłby odpowiedzieć: "Nie wiem, nie obchodzi mnie. Wróci, to będzie".
« Last Edit: Kwiecień 24, 2014, 20:44:32 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Klaudziax

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 409
  • Total likes: 47
  • El universo conspira
    • Ulubiona płyta:
      Pies Descalzos
    • Antologia, Inevitable, Moscas en la casa, Loca por ti
  • Mój twitter: @marryme_hazz
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 24, 2014, 21:12:09 pm »
moim zdaniem Bayern za szybko wygrał ligę i w tym meczu byli mało skoncentrowani. Zawiodłam się na niektórych zawodnikach (Kroos, Ribery) którzy zamiast atakować bramkę to wycofywali piłkę do tyłu  ozomg
I też mam nadzieję że LM wygra Atletico bo przynajmniej będzie że przegraliśmy ze zwycięzcą ;)
Hasta que salga el sol

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 24, 2014, 21:20:10 pm »
Ja tam w ogóle koncentracji nie widziałam XD Rozumiem, że mecz może im nie wyjść. Wiadomo, jak każdemu. Ale taka prawda, że zamiast dawać do przodu cofali wszystkie akcje. To nie było mocy, żeby cokolwiek im tam wyszło.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 25, 2014, 13:28:38 pm »
Pytają się go na konferencji co z Bastianem, czy już ma się lepiej po kontuzji, kiedy wróci mniej więcej. A ten co? "Nie wiem, spytajcie lekarza".
Bez jaj, serio to powiedział?

Moim zdaniem Pep nie pasuje do Bayernu. Na siłę chce wprowadzić Tiki-Takę ale nie każdy zespół potrafi się do tego dostosować. Jak ktoś wspomniał, Barca wkleiła się w tło ale Bayern zawsze grał dynamicznie i teraz nie potrafią się przerzucić. Powinien wyciągnąć wnioski, że im zwyczajnie ten styl gry nie pasuje. W końcu sezon ma prawie za sobą, miał dużo czasu by to zauważyć.
saving people, hunting things, the family business.


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 25, 2014, 14:18:58 pm »
Dokładnie, akurat Bayern miał do tej pory zupełnie inny styl gry, nic dziwnego, że ciężko im się dostosować.. Tiki-taka jest spoko, ale nie dla każdego. Zresztą nie dziwię się kibicom Bayernu, że nie są zadowoleni. Gdyby Barca nagle zaczęła grać zupełnie innym stylem (a nie takim, za który ich lubię) to też bym się wkurzyła. I żeby jeszcze to dobrze wychodziło, ale nie. Szkoda, że nie jest tak jak było kiedys..;)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 25, 2014, 14:22:03 pm »
Loba, serio, serio niestety. Sama byłam zdziwiona, bo co jak co, ale myślałam, że on tak do tego nie podchodzi. A jak widać ma ich gdzieś.

Dokładnie, tak samo uważam. Może na nowy sezon coś przygotuje nowego...
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 25, 2014, 14:34:22 pm »
Mam nadzieję :) Lubię Bayern, oby było lepiej. A co do jego postawy to nawet nie skomentuję.. :/

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 29, 2014, 11:42:03 am »
Ja od. Sänger poczatku nie lubiłam Pepa... Jedynie mozna sie pośmiać jak mówi coś po niemiecku ( przynajmniej próbuje) i nikt go nie rozumie XD

Dzisiaj Bayern gości u siebie Real. Mam nadzieje że wygrają. W całym mieście czuć napięcie. Pierwszy raz w tym sezonie są w takiej sytuacji.
We´re all mad here