Autor Wątek: Piłka nożna  (Read 8334 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 01, 2014, 00:15:05 am »
hahah, cóż no sama prawda niestety. czasu się nie cofnie. tylko błagam niech tak nie zagrają w Pucharze Niemiec bo naprawdę jedynym zwycięstwem okaże się Bundesliga. chociaż to marzenie ściętej głowy raczej. po początku sezonu tak grają, ale muszę nam przyznać, że ostatnio przechodzimy samych siebie. bo w tym meczu z Realem ustawienie było dobre, a obrony ni chuchu.
« Last Edit: Maj 01, 2014, 00:26:04 am wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 01, 2014, 09:53:57 am »
Cieszę się, że to Atletico wczoraj wygrało. Oczywiście liczę na ich wygraną w finale, należy im się, bo ten sezon należy do nich. Poza tym doszli tak daleko i mają szansę na swój pierwszy puchar. Życzę im tego. :D Jedyny piłkarz, który mnie denerwuje w ich składzie to Diego Costa. Strasznie wybuchowy i widać, że lubi aktorzyć i stwierdzam to nie tylko po wczorajszym meczu. W dodatku nieźle pajacował przy karnym. :x

A sam mecz miło się oglądało, bo odkąd Chelsea wpakowało piłkę do bramki, to Atletico się przebudziło no i... Dało czadu. Co mi się najbardziej podobało? To, że nawet gdy już prowadzili, to nie postawili autobusu przed polem karnym, jak to niektóre drużyny mają zwyczaj robić, ale do ostatniej minuty [chyba ostatniej, nie wiem, bo poszłam spać w 84] walczyli o kolejne bramki. :D


Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 01, 2014, 14:06:44 pm »
Co ja czytam na internetach. Aż mi sie krew w żyłach zagotowała. Pep uważa że to nie wina jego taktyki gry tylko piłkarzy. Co za arogancki palant!!
We´re all mad here

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 01, 2014, 15:34:56 pm »
Mówię, to jest skończony idiota, szmaciarz zapatrzony w siebie i swoją taktykę. I nie ma podstaw, żeby tak nie sądzić. Najlepszy trener świata? To boję się myśleć, jak wygląda ten najgorszy. Pewnie, piłkarzy wina. A jak. Przecież on wybrał tak doskonałą strategię, że nie było mocy aby przegrali  :whoagreat: Piłkarze są nieudacznicy. Cholerny Guardiola, nie mieli kogo innego wziąć. To, że ściąga napastnika, wpuszcza kolejnego pomocnika, przestawia skład, tak, że oni sami już później nie wiedzą co i gdzie mają grać, to oczywiście też nie jego wina. To, że niszczy umiejętności najlepszych zawodników swoją skrajnie idiotyczną strategią, też nie jego wina. Przecież to piłkarze są partaczami i wszystko przez nich. Cały skład niech wymieni, niech pościąga swoich hiszpańców ze względu na sympatię do nich, nie umiejętności. Tak jak to zrobił z Thiago, który absolutnie nic dla Bayernu nie zrobił, a przez jakiś czas wyjściówkę w pierwszym składzie miał zagwarantowaną  :brawobrawo: I on ma czelność zwalać winę na zawodników. Rozwalił ich grę i oczywiście to nie jego wina. Nagle chłopaki stali się nic nie warci, bez żadnych umiejętności, jasne.

Cztery lata ich oglądam i im kibicuję i naprawdę to widać, jak przez ten jeden rok on wszystko rozwalił. Jak bardzo zmieniła się gra, na o wiele gorsze. Serio nie wiem czy dało się grać lepiej, niż Bayern w poprzednim sezonie. Pokonali wszystkich, wygrali wszystko co mogli. Grali jak z marzeń. A ten przylazł i w jeden niecały sezon wszystko... eh, szkoda gadać. Chyba tylko po to do Monachium przyszedł.
« Last Edit: Maj 01, 2014, 15:45:05 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 24, 2014, 23:34:47 pm »
Oglądaliście finał Champions League? Emocje do ostatniej sekundy
We´re all mad here

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 24, 2014, 23:52:28 pm »
oglądałam, oglądałam. niesprawiedliwe to przedłużenie czasu podstawowego aż do 5 minut, bo sorry, ale nic się tam takiego nie działo, aby aż tyle przedłużać. szkoda Atletico bo zagrali bardzo dobry mecz, szkoda, że przegrali.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 25, 2014, 00:07:26 am »
No cóż, Atleti nie zasłużyło na taką przegraną po tym co pokazali w podstawowym czasie gry.
Jak ktoś ładnie napisał "Atletico niczym Borussia rok temu, zaskoczyli każdego, oddali swoje serca i siły a mimo to przegrali."
saving people, hunting things, the family business.


Offline Suerte

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 25, 2014, 00:12:41 am »
Dawno nie widziałam tak emocjonującego meczu, oglądałam z wypiekami na twarzy, coś pięknego! Real triumfował we wspaniałym stylu, w pełni zasłużyli na tą wygraną. Uwielbiam mecze, w których dzieje się coś aż do ostatniej minuty.

Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 25, 2014, 10:26:51 am »
Oglądałam... Atletico moim zdaniem zasłużył na wygraną, ale na cóż takie są uroki tego sportu... Uważam tak jak Asia, przedłużenie tego meczu o 5 minut było chore.
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 25, 2014, 10:28:43 am »
Ojejku, nie kibicuję Atletico na co dzień, ale wczoraj tak mi było przykro, że przegrali. Powiem tyle - nie zasłużyli na porażkę. Widziałam kibiców Atleti modlących się i świętujących pierwsze zwycięstwo w LM, a chwilę potem widziałam ich płaczących. To bardzo bolało, bo uważam, że ta drużyna zmiotła wszystkich i wszystkich zaskoczyła w tym sezonie. Mecz należał do nich przez dobre 70 minut, a Real w końcówce meczu dopiero się obudził. Gdyby nie to 5 minut, na pewno wszystko potoczyłoby się inaczej. :/


Offline Klaudziax

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 409
  • Total likes: 47
  • El universo conspira
    • Ulubiona płyta:
      Pies Descalzos
    • Antologia, Inevitable, Moscas en la casa, Loca por ti
  • Mój twitter: @marryme_hazz
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 25, 2014, 20:03:58 pm »
Moim zdaniem mecz nie należał do najbardziej emocjonujących, dopiero pod koniec się Real obudził. A wynik 4:1 to nic szczególnego z Atletico, które gryzło murawę ze zmęczenia.
Hasta que salga el sol

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 25, 2014, 20:39:09 pm »
Szkoda mi trochę tego Atletico .. Chociaż ta bramka dla nich wpadła przez taki przypadek ,że tak właśnie sądziłem gdy nie ustrzelą kolejnej to Real w końcu strzeli i będziemy mieli przedłużony czas gry.. Nic nie poradzimy.. w tym roku Liga i LM dla Madrytu tak czy inaczej ;)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 25, 2014, 21:27:34 pm »
no futbol nie zawsze jest sprawiedliwy, bo w tym meczu trochę kręcenia było, to przedłużone 5 minut, trochę aktorstwa (coś u Atletico tego nie widziałam), ale nie ma co mówić w dogrywkach już Real był lepszy, strzelili kilka bramek, pucharu nie mieli od lat, więc nie można mówić, że im się nie należało. walczyli też do końca, więc plusy za to. ten regulaminowy czas bardziej dla Atletico, bo Real przebudził się pod koniec, no ale wyszło jak wyszło, sklepali sobie porządną akcję, wykorzystali to, wygrali LM i tyle w temacie.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 26, 2014, 17:20:05 pm »
Przedłużone 5 minut ale bramka i tak padła w 93 więc mogły być doliczone tylko 3 minuty a bramka by i tak była. :D
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 26, 2014, 20:22:44 pm »
nie mówię, że by nie było. chodzi o to, że tak czy inaczej było to niesprawiedliwe w stosunku do Atletico tak samo jak przedłużanie pierwszej połowy dogrywki. nie rozumiem tego, nie dość, że dogrywka to jeszcze przedłużali.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...