Autor Wątek: Piłka nożna  (Read 8341 times)

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 26, 2014, 22:25:24 pm »
Tutaj się powtarza moje słowo.. jeśli się coś zdobyć , wygrać to nie strzelamy bramkę i czekamy na cud bo to nie jest Gdańszczanka Gdańsk :D ,aby nie atakować do końca by wydrzeć im trofeum ;)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Loba

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 27, 2014, 11:02:30 am »
nie mówię, że by nie było. chodzi o to, że tak czy inaczej było to niesprawiedliwe w stosunku do Atletico tak samo jak przedłużanie pierwszej połowy dogrywki. nie rozumiem tego, nie dość, że dogrywka to jeszcze przedłużali.
No fakt to było niesprawiedliwe trochę bo nie wiem za co było dodatkowe aż 5 minut, tym bardziej, że żadnych większych przerw w trakcie nie było. Ale to decyzja sędziego i cóż. Tylko z postu wywnioskowałam, że chodziło Ci o to, że przedłużył o 5 minut i przez to bramka wpadła bo w internetach i na tłyterach drama już o to była. XD
saving people, hunting things, the family business.


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 27, 2014, 11:22:38 am »
Real wygrał kondycyjnie. Atletico nie mieli już sił w końcówce i musiało się to tak skończyć. Strasznie żałuję i byłam bardzo wkurzona, bo to moja druga ulubiona drużyna, która ma piękną grę bez zbędnego aktorstwa i fauli. Zasłużyli, ale mieli pecha, no i przynajmniej teraz widzą, że mają poważny problem z wytrzymałoscią, Real pod koniec miał energii tyle co na początku, a tamci już nie dawali rady. Gdyby nie to, na pewno lepiej by zawalczyli. Muszą jeszcze troszkę dopracować swój swietny zespół, ich trener jest genialny, mam nadzieję, że jeszcze kiedys im się uda :)

Offline Loba

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 27, 2014, 11:25:47 am »
No bo jak Real cały mecz nic nie robił i dopiero w końcówce zaczęli cisnąć to im siły nie brakowało.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 27, 2014, 17:14:27 pm »
Tylko z postu wywnioskowałam, że chodziło Ci o to, że przedłużył o 5 minut i przez to bramka wpadła bo w internetach i na tłyterach drama już o to była. XD
niee XD wiadomo, bramka padła, bo jak pisałam, mieli świetną okazję, wykorzystali ją. takich okazji nie powinno się marnować, oni tego nie zrobili i gitara. chodziło mi tylko w tamtym momencie o sędziego, bo Real i tak by miał tą bramkę nawet jakby przedłużył te 3-4 minuty.

dokładnie, Real miał dużo siły, bo przebudzili się pod koniec, więc ciężko żeby było inaczej :nocoty:
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 27, 2014, 17:21:21 pm »
Całą drugą połowę ładnie cisnęli, więc nie tylko na sam koniec się obudzili. Uważam, że kondycyjnie są w lepszej formie od Atletico.

Offline Loba

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 27, 2014, 19:29:44 pm »
Całą drugą połowę? Jak na moje oko to się Real w 70-80 minucie przebudził i dopiero zaczął koczować pod polem karnym Atletico.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Klaudziax

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 409
  • Total likes: 47
  • El universo conspira
    • Ulubiona płyta:
      Pies Descalzos
    • Antologia, Inevitable, Moscas en la casa, Loca por ti
  • Mój twitter: @marryme_hazz
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 27, 2014, 20:08:45 pm »
Dużo winy w tym wszystkim ma Atletico bo na koniec powinni stawić taki autobus żeby Real nie umiał dojść do pola karnego, przeciągać, wyrzucać piłkę na aut i wszystko inne, bo głupi wiedział, że królewscy mają jeszcze dużo energii i będą atakować 100 razy bardziej bo to były ostanie minuty meczu.
Hasta que salga el sol

Offline Suerte

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 27, 2014, 20:28:53 pm »
Co sądzicie o polskiej piłce nożnej? Oglądacie polską ligę? Kibicujecie jakiejś drużynie?

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 27, 2014, 20:38:28 pm »
ja nie znam czegoś takiego jak "polska piłka nożna" XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 27, 2014, 20:46:15 pm »
Źle się wyraziłam, mój błąd. xD Ale przecież wiadomo o co chodzi. xD


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 28, 2014, 14:30:55 pm »
Niee, nie ja nie mówię o Twoim niby błędzie, ja tam go nie zauważyłam XD mi chodziło o to, że dla mnie polska piłka nie istnieje, o to chodziło XD przepraszam, to ja się niejasno wypowiadam ostatnio XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 28, 2014, 14:36:17 pm »
A, spoko. xD Rozumiem, dla mnie mecze polskiej ligi są dość nudne, chociaż czasem oglądam, aczkolwiek tylko dlatego, żeby zobaczyć, czy coś się zmieniło.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 28, 2014, 14:39:39 pm »
no dokładnie, dokładnie XD jak dla mnie to jest zwykła kopanina absolutnie nic nie wnosząca. kiedyś próbowałam oglądać, ale dałam sobie na spokój.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 28, 2014, 15:13:25 pm »
Ja też nie oglądam i nie interesuję się polską piłką nożną, ale ostatnio oglądałam mecz (nie pamiętam z kim grali.....), ale obronę mieli bardzo dobrą, aż się zdziwiłam. Jednak z wykończeniem akcji mieli spory problem, ale byłam w szoku, że zrobili jakikolwiek postęp :)