Autor Wątek: Piłka nożna  (Read 8339 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 28, 2014, 15:52:41 pm »
ja jakiś czas temu widziałam mecz polaków, ale to był jakiś mecz do lat osiemnastu chyba i powiem, że to jeszcze dało się oglądać. jak na polaków to serio całkiem ciekawie grali, może kiedyś coś z nich będzie.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 28, 2014, 16:36:15 pm »
ja jakiś czas temu widziałam mecz polaków, ale to był jakiś mecz do lat osiemnastu chyba i powiem, że to jeszcze dało się oglądać. jak na polaków to serio całkiem ciekawie grali, może kiedyś coś z nich będzie.
O, ja lubię sobie młodzików oglądać bo mam wrażenie, że grają lepiej niż nasza profesjonalna drużyna. XDDD

Co do Ekstraklapy to mnie tylko nerwy biorą jak oglądam więc nie oglądam. Śledzę tylko wyniki jak tam Bełchatowianie ale oni i tak teraz w 1 lidzie siedzą. XD
saving people, hunting things, the family business.


Offline Suerte

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 28, 2014, 18:10:04 pm »
Zapomniałam o naszych chłopakach do lat 21. Zgadzam się z tym, że zdecydowanie radzą sobie o wiele lepiej niż ich starsi koledzy. Chociaż powiem szczerze, że wolę 100 razy mecze polskiej ligii niż kobiecą piłkę nożną. Za każdym razem, gdy przypadkiem natknę się na to coś dostaję ataku śmiechu. xD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 28, 2014, 18:18:17 pm »
kobiecej piłki nożnej to ja w ogóle nie oglądam XDD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 28, 2014, 18:55:19 pm »
I bardzo dobrze, bo tego się nie da oglądać. xD

Offline Klaudziax

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 409
  • Total likes: 47
  • El universo conspira
    • Ulubiona płyta:
      Pies Descalzos
    • Antologia, Inevitable, Moscas en la casa, Loca por ti
  • Mój twitter: @marryme_hazz
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 28, 2014, 20:42:01 pm »
reprezentacji nie oglądam bo nerwicy dostaję jak widzę jak znowu remisujemy albo przegrywamy, a z ekstraklasy oglądam tylko Górnik ;) staram się orientować co się dzieje w lidze, ale nie oglądam bo szkoda mojego czasu :D
Hasta que salga el sol

Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 29, 2014, 09:19:24 am »
Ja jedynie oglądam czasem mecze Lecha i Zawiszy.... Ale długo tak nie wytrzymam, bo to dla mnie jak gra dzieci z boiska przed moim blokiem XD
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 29, 2014, 17:35:03 pm »
Jeśli chodzi o Ekstraklasę to interesowałam się Widzewem, dopóki nie spadł...


Offline Klaudziax

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 409
  • Total likes: 47
  • El universo conspira
    • Ulubiona płyta:
      Pies Descalzos
    • Antologia, Inevitable, Moscas en la casa, Loca por ti
  • Mój twitter: @marryme_hazz
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 29, 2014, 20:05:46 pm »
No i bardzo dobrze XD
Hasta que salga el sol

Offline made94line

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Total likes: 10
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • La Tortura
  • Imię: Magdalena
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 20, 2014, 13:30:58 pm »
Ulubione drużyny? Zdecydowanie moim ukochanym zespołem jest Borussia Dortmund (i nie jestem sezonowcem, od razu zastrzegam :D ) oraz Barcelona, którą kocham już od lat. Dużą sympatią darzę też Arsenal ;) Nie lubię polskiej ligi. Jeśli chodzi o reprezentacje to oczywiście mimo wszystko patriotycznie kibicuje Polsce (chociaż cały czas zawodzi zawsze w nich wierzę) i Hiszpanii oraz praktycznie wszystkim krajom latynoamerykańskim, gdyż mam do nich ogromny sentyment <3

I bardzo dobrze, bo tego się nie da oglądać. xD
masz rację :) jestem dziewczyną i uwielbiam piłkę nożną,ale kobieca piłka to dla mnie dno.. chciałabym być piłkarzem ale tylko będąc chłopakiem :D


__________

Używaj opcji "Modyfikuj" [po prawo nad twoim postem], zamiast dodawać dwa posty. ;)

//Fiom
« Last Edit: Czerwiec 20, 2014, 15:24:35 pm wysłana przez xladykillerx »

Offline Suerte

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 20, 2014, 14:26:16 pm »
Nie lubię polskiej ligi. Jeśli chodzi o reprezentacje to oczywiście mimo wszystko patriotycznie kibicuje Polsce (chociaż cały czas zawodzi zawsze w nich wierzę) i Hiszpanii oraz praktycznie wszystkim krajom latynoamerykańskim, gdyż mam do nich ogromny sentyment <3
jestem dziewczyną i uwielbiam piłkę nożną,ale kobieca piłka to dla mnie dno.. chciałabym być piłkarzem ale tylko będąc chłopakiem :D
No to tak samo jak ja. :) Miło widzieć na tym forum osoby o podobnych zainteresowaniach do moich. ;D

Co myślicie o piłce nożnej plażowej?

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 20, 2014, 14:30:42 pm »
Moim zdaniem plażowa piłka nożna jest dobra jako rozrywka na wakacje, nie wiem czy jako zawodowa profesja... Właściwie za dużo powiedzieć nie mogę, bo nie miałam okazji zbyt często oglądać takich zawodów.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 23, 2014, 15:52:45 pm »
Myślę, że dla większość piłkarzy rozgrywki na plaży to hobby. Ja uwielbiam piłkę nożną plażową, chociaż nie tak bardzo jak "tradycyjne" rozgrywki na murawie, aczkolwiek miło popatrzeć ten sport w wakacyjnym wydaniu. ;)
« Last Edit: Czerwiec 24, 2014, 12:52:26 pm wysłana przez Suerte »

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 28, 2014, 18:59:36 pm »
Dzisiaj odbyło się losowanie grup Ligi Mistrzów na sezon 2014/2015. Mam nadzieję, że w czasie rozgrywek ten temat będzie równie oblegany, jak w czasie mundialu. :D




Które grupy wam się najbardziej podobają? Losowanie przebiegło dla waszych drużyn pomyślnie?

Chelsea jak zwykle na farcie. I pomyśleć, że na miejscu Mariboru mogłaby być Legia, gdyby nie ten błąd. :D


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 28, 2014, 19:30:53 pm »
Legia mogłaby tam być, gdyby miała więcej kasy, taka jest prawda.  makeupp

Myślę, że Bayern powinien sobie poradzić z wyjściem z grupy... mam nadzieję, że ugrają więcej niż to, ale w obecnej sytuacji, gdzie kilku czołowych graczy ma kontuzje albo odeszło z klubu, a praktycznie nikogo nie ma na ich miejsce, to cienko to widzę :ufo: Ogólnie jeszcze grupa D i A wydają się ciekawe. Nie mogę się już doczekać, aż ruszą rozgrywki :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...