Autor Wątek: Gra o Tron  (Read 4928 times)

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Gra o Tron
« dnia: Kwiecień 26, 2014, 13:15:17 pm »
Gra o Tron



Cytuj
Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Opowieść o królestwie Westeros, gdzie walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym...




Siedem rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Polityczne i seksualne intrygi są na porządku dziennym. Pierwszorzędne role wiodą rodziny: Stark, Lannister i Baratheon.
Robert Baratheon, król Westeros, prosi swojego starego przyjaciela, Eddarda Starka, aby służył jako jego główny doradca. Eddard, podejrzewając, że jego poprzednik na tym stanowisku został zamordowany, przyjmuje propozycję, aby dogłębnie zbadać sprawę.
Okazuje się, że przejęcie tronu planuje kilka rodzin. Lannisterowie, familia królowej, staje się podejrzana o podstępne knucie spisku.
Po drugiej stronie morza, pozbawieni władzy ostatni przedstawiciele poprzednio rządzącego rodu, Targaryenów, również planują odzyskać kontrolę nad królestwem.
Narastający konflikt pomiędzy rodzinami, do którego włączają się również inne rody, prowadzi do wojny. W międzyczasie na dalekiej północy budzi się starodawne zło. W chaosie pełnym walk i konfliktów tylko grupa wyrzutków zwana Nocną Strażą stoi pomiędzy królestwem ludzi, a horrorem kryjącym się poza nim.


Ktoś ogląda? :D

Wiem, że opis może nie zachęcać osób, które nie lubią tego typów seriali, jednak polecam, bo sama byłam negatywnie nastawiona do tego serialu, a teraz nie mogę wytrzymać do kolejnego odcnika.

PS. Tu rozmawiamy o serialu, nie książce, więc proszę nie spoilerować.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gra o Tron
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2014, 13:55:24 pm »
Taa, ja oglądam. Ale powiedzmy, że jestem jeszcze w lesie, bo zaczęłam od pierwszego sezonu, tak więc... Tematyka bardzo "moja", lubię książki, filmy w takim klimacie. Póki co podoba mi się, ale jakoś tak, żeby oglądać bez przerwy to niee :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gra o Tron
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2014, 14:26:21 pm »
Ja muszę przyznać, że najciekawsze przed Tobą. Trochę mnie nudził 2 sezon, ale 3 oglądałam z dużym zapałem. :D


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gra o Tron
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 26, 2014, 15:00:46 pm »
No ja właśnie skończyłam wczoraj oglądać 1 sezon, pobieram 2 właśnie :D Trochę zaskakujących jak dla mnie scen było pod koniec, bo ja książki nie czytałam i kilku śmierci się nie spodziewałam. Tak więc wczoraj obejrzałam 3 odcinki pod rząd XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gra o Tron
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2014, 15:17:56 pm »
Ja też nie czytałam książek, ale przeczytałam zbyt dużo spoilerów. Ale co z tego - i tak nawet jeśli wiedziałam wcześniej o śmierci bohatera, to i tak potem przeżywam to jeszcze raz. :D


Offline Loba

Odp: Gra o Tron
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 26, 2014, 15:30:30 pm »
Oglądam. Uwielbiam. Polecam.
Ogólnie jak dla mnie pierwszy sezon jest najsłabszy. Ja na początku nie mogłam przebrnąć przez 5-6 odcinków. Dopiero pod koniec zaczęło się rozkręcać i już do końca trzyma poziom.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gra o Tron
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 26, 2014, 16:07:29 pm »
Mnie ogólnie to zaciekawiło od początku, ale prawdą jest, że faktycznie ostatnie odcinki sezonu najlepsze w porównaniu do początku. Cieszę się w takim razie, że później będzie jeszcze ciekawiej :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Gra o Tron
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 26, 2014, 20:39:21 pm »
Panie i Panowie chciałby zacząć sobie oglądać.. właśnie Grę o Tron. Nigdy w życiu tego nie widziałem ,ale z chęcią bym obejrzał i powiedzcie mi nie można tego gdzieś pobrać.. ? W kwestii pierwszego sezonu po PL.. Bo te vody i kinomaniaki mnie nie interesuję mówię z góry ;)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gra o Tron
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 26, 2014, 20:44:49 pm »
A można proszę Ciebie. Masz może uTorrent? Jak nie, to pobierz sobie np. tutaj http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/p2p/uTorrent.html i potem jak już Ci się zainstaluje to wpisujesz w Google: gra o tron sezon 1 torrent, wchodzisz powiedzmy tu: http://torren.pl/145323/gra-o-tron-sezon-1-2011-komplet-dvdrip-xvid-lektor-pl/ i tam ciśniesz w "pobierz torrent" no i Ci się pobiera, klikasz w to i otwiera Ci się już w tym uTorrent, będziesz wiedział co potem :D i to serio dobre rozwiązanie bo pobiera Ci się caluśki sezon za darmo i sobie masz :D ja właśnie już 2 sezon pobieram jeszcze. tylko to trochę potrwa, z jeden dzień na pewno się pobierać będzie.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Gra o Tron
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 27, 2014, 19:24:24 pm »
Spasiba ! Korzystam z torrentów w ostateczności ,ale korzystam :).. Będę musiał pozostać przy właśnie nich oby ktoś dobrze seedowal bo będzie mi ściągać miesiąc :D
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gra o Tron
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 15, 2014, 11:34:26 am »
pobrałam drugi sezon, zaczęłam wczoraj oglądać :D ciekawie się zapowiada, pierwszy odcinek dobry :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Gra o Tron
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 16, 2014, 22:24:29 pm »
Hmm ,a ja mogę ocenić to co wiem.. jestem na 7 lub 8 odcinku pierwszego sezonu.. Hmm cóż nie wiem jestem jakoś mega zachwycony ,ale jest miły dla oka ponieważ lubię takie królewskie wstawki w filmach o królestwach jak np. "Królestwo Niebieskie" czy "Gladiator " ,ale jak dla mnie na samym początku za dużo tych wątków i osób ,że nie mogę zapamiętać imion nazwisk ,a ja tego cholernie nie lubię :D no i czasami gubię wątek  po czym jednak go odnajduję bo serial jest dobre skonstruowany. :)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Loba

Odp: Gra o Tron
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 16, 2014, 23:08:12 pm »
ale jak dla mnie na samym początku za dużo tych wątków i osób ,że nie mogę zapamiętać imion nazwisk ,a ja tego cholernie nie lubię :D
Nie martw się, ja jestem na bieżąco a do tej pory czasami gubię się w osobach. ;D
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gra o Tron
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 17, 2014, 00:20:08 am »
no to było do przewidzenia, bo ponoć sama książka taka jest, że mnóstwo na samym już początku jest bohaterów, a to na podstawie "Pieśni Lodu i Ognia" tak więc tego jakoś zmienić za bardzo nie mogli. prawda, trochę uciążliwe to jest, ale da się przeżyć :D mi szczerze mówiąc to zbytnio nie przeszkadza, bo już tyle podobnych książek przeczytałam, opowieści rycerskich, gdzie zawsze jest od samego początku mnóstwo nazw także XD serial to i tak lepiej, bo się wszystko widzi i z gębami aktorów można skojarzyć kto kim itd, ale jakby to czytać to można już się pogubić i to nieźle XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Gra o Tron
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 26, 2014, 16:01:44 pm »
W wakacje, gdy byłam we Wrocławiu obejrzałam dwa pierwsze sezony i byłam zachwycona. Miałam zacząć 3, ale wróciłam do domu i jakos zapomniałam. Teraz oglądam trzeci i niestety troche spojleruję sobie 4 sezon, bo zaczęłam prowadzić stronę o Emilii Clarke ( Khaleesi <3) <spam>emilia-clarke.pl</spam> xd

Jakos zawsze lubiłam takie seriale/filmy i nie zdziwił mnie fakt, że ten też pokochałam. Obecnie jestem na 3 odcinku i musze przystopowac, bo sesja, ale nadrobię to w czerwcu i wtedy ruszamy z 4 <3