Autor Wątek: Kolarstwo  (Read 1776 times)

Offline Suerte

Kolarstwo
« dnia: Maj 27, 2014, 20:37:45 pm »
Lubicie? Oglądacie? Ja uwielbiam kolarstwo! Cieszę się również, że nasi rodacy osiągają w tym sporcie całkiem dobre wyniki. ;D

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2014, 14:37:40 pm »
Lubię, oglądam :D Najbardziej polubiłam Alberto Contadora, ale ostatnio nie startował w żadnych wyścigach, mam nadzieję, że zobaczę go podczas Tour de France. Ogólnie lubię oglądać kolarstwo i fakt, miło, że tam Polacy odnoszą jakieś sukcesy :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2014, 14:39:48 pm »
Ja też najbardziej lubię Contadora, świetny kolarz. :D W dodatku docenił naszego Rafała Majkę, szacun dla niego.

Offline Loba

Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2014, 17:00:02 pm »
Mnie jakoś nigdy kolarstwo nie interesowało.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2014, 17:10:47 pm »
Ja też najbardziej lubię Contadora, świetny kolarz. :D W dodatku docenił naszego Rafała Majkę, szacun dla niego.
też tak właśnie sądzę. świetny jest. z tego co zauważyłam w jego wypowiedziach on właśnie często potrafi pochwalić innych, może mniej znanych kolarzy. w ogóle to nie zapomnę tego, jak rok temu był już niemal na mecie i oddał zwycięstwo innemu chłopakowi. niestety nie pamiętam z jakiej był drużyny, ani jak się nazywał. ale widać było, że zrobił to celowo, bo on i tak pierwsze miejsce w klasyfikacji miał. i widać było, że zwolnił i to nieźle jak zobaczył, że tamten chłopak go dogania. nieczęsto można oglądać takie sytuacje.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 10, 2014, 15:49:03 pm »
Ogląda ktoś z Was wyścig Criterium du Dauphine?

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 10, 2014, 17:18:42 pm »
Ja oglądam :D Wczoraj oglądałam większość etapu, dziś zdążyłam na końcówkę. Bo to ten wyścig, który teraz niedawno się zaczął, tak? Bo ja się w tych nazwach nie bardzo orientuję XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 10, 2014, 22:08:35 pm »
Tak, to ten wyścig. :) Te nazwy też mnie rozbrajają. xD Zdziwiło mnie trochę, że Kwiatkowski jest w klasyfikacji generalnej dopiero na 20 miejscu, chociaż z drugiej strony to bardzo trudny wyścig. Liczę na to, że Contador ostatecznie wygra, nie chciałabym, żeby triumfował Froome. Podoba mi się, że Alberto podchodzi do tego na luzie, dzisiaj chyba jako jedyny uśmiechał się i strzelał miny do przejeżdżającej obok niego kamery, rozwala mnie ten gość. xD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 11, 2014, 15:38:56 pm »
wczoraj to samo robił, jak go pokazywali XDD mocny, jest mocny. i też trzymam za niego kciuki. mówił, że najbardziej zależy mu na Tour de France, ale mam nadzieję, że tu chociaż jeden etap też wygra. a co do Kwiatkowskiego to faktycznie trochę dziwne, patrząc na to, że w poprzednich wyścigach dobrze sobie radził... ale tak jak piszesz, to trudny wyścig.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 12, 2014, 18:25:03 pm »
Też mam nadzieję, że w którymś etapie dojedzie jako pierwszy. Dzisiaj cieszyłam się jak przez pewien czas wyprzedzał peleton, szkoda, że nie zrobił tego pod koniec wyścigu, wtedy pewnie byłby pierwszy.

Michelle

  • Gość
Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 18, 2014, 16:59:19 pm »
Nienawidzę, a czasami jestem zmuszona do oglądania. Jak można lubić oglądanie facetów jadących na rowerach przez kilka godzin? Co w tym ciekawego? Wytłumaczcie mi XDD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 18, 2014, 17:20:47 pm »
Nie da się tego wytłumaczyć  ;) Dany sport trzeba po prostu polubić, albo nie. Ja po prostu lubię to oglądać, lubię słuchać ciekawostek na temat wyścigów, kolaży, które opowiadają komentatorzy. Często do końca nie wiadomo, kto wygra, finisze są ciekawe, jak każdy goni do mety. Prawda, że nie jest to mój ulubiony sport, nie wywołuje we mnie jakichś wielkich emocji, ale lubię oglądać. Niektórzy uważają hokej, chyba najbardziej dynamiczny sport, gdzie zwycięzca może się zmienić w parę sekund, za nudny, więc... No tego nie da się wytłumaczyć, lubisz coś, albo nie XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 18, 2014, 23:45:56 pm »
Dokładnie, zgadzam się z Inevi. Dla mnie kolarstwo jest jednym z najbardziej lubianych przeze mnie sportów. Tam wbrew pozorom cały czas się coś dzieje, co jakiś czas ktoś wyrywa się z peletonu, często są również tzw. "ucieczki", w których kilku kolarzy znacznie wyprzedza innych, zastanawiam się wtedy, czy za jakiś czas zostaną oni pochłonięci przez peleton, czy uda im się dojechać do mety. xD Podoba mi się również solidarność i jedność jaka panuje wśród kolarzy, oczywiście zdarzają się również odstępstwa od tej reguły, niemniej jednak raczej nikt nie robi sobie na złość. W kolarstwie często widać jak chłopaki z przeciwnych drużyn ze sobą rozmawiają, uśmiechają się do siebie, nawzajem dopingują, czy dzielą się ze sobą batonami. Bardzo przeżywam upadki zawodników, bo wiem, że oni nie udają. Ogólnie bardzo ich podziwiam, bo oni przez te wszystkie godziny cały czas kręcą nogami, bez odpoczynku, bo przecież wyścigi trwają minimum kilka dni, co jest bardzo wyczerpujące, zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z trudną trasą. Żałuję, że kolarstwo w Polsce nie jest zbyt popularną dyscypliną, a szkoda. ;/ Niemniej jednak rozumiem Miś, że może Ci się to nie podobać. :) Ja też na wiele sportów nie mogę patrzeć. Myślę, że z każdą dyscypliną sportową jest podobnie, albo się ją lubi, albo wręcz przeciwnie. ;)

Btw. Asiu, co myślisz o kolarstwie kobiet? Dla mnie to jest taka sama katastrofa jak piłka nożna w damskim wydaniu. xD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 19, 2014, 14:07:40 pm »
o przestań XDDD przecież to jakaś komedia XDD widziałam raz kawałek wyścigu kobiet... no mówiąc krótko, nie obejrzałam zbyt długo XD

i zgadzam się w pełni z Twoją wypowiedzią. ucieczki są mega ciekawe, zwłaszcza jeśli wyrwie się jeden kolaż, co też czasem się zdarza. a ile razy taki ucieknie i przed metą go złapią, to tak szkoda zawsze, naprawdę. tyle roboty na nic. dokładnie, ich tylko podziwiać, bo to chyba jedyny sport, gdzie tak naprawdę nie ma możliwości na udawanie, bo wywrotki sporo mogą kosztować. nie tylko to, że mogą stracić miejsce, ale kolaże mogą poważnie się uszkodzić. ciekawe jest kolarstwo, ale wiadomo nie każdy lubi, co w pełni jest zrozumiałe. ja teraz czekam tylko na Tour de France,  bo to bardzo trudny i ciekawy wyścig.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 10, 2014, 01:46:28 am »
Ogląda ktoś z Was oprócz Asi i mnie Tour de France? xD Irytują mnie transmisje w Eurosporcie, te reklamy co kilka sekund są dobijające. ;/ W dodatku ludzie znowu zachowują się jak zwierzęta i pchają się na kolarzy jak stado baranów, ech... Szkoda mi Nibali'ego, nikt go nie chce całować, pewnie jest mu przykro. xD