Autor Wątek: OneRepublic  (Read 3048 times)

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
OneRepublic
« dnia: Lipiec 09, 2014, 19:36:07 pm »

Cytuj
OneRepublic – amerykański zespół pop-rockowy założony w Kolorado. Od lata 2006 roku byli stale określani jako top wykonawcy na MySpace dzięki szerokiej działalności w środowisku internetowym. Zespół powstał w Colorado Springs z inicjatywy Ryana Teddera – autora tekstów i producenta, oraz jego licealnego kolegi Zacha Filkinsa. Obecnie grupa przeniosła się do Los Angeles. Po krótkim okresie w Columbia Records grupa zmieniła wytwórnię na Interscope Records/Mosley Music Group i skończyła pracę nad debiutanckim albumem, którego producentem jest Greg Wells. Płyta pt. „Dreaming Out Loud” została wydana pod koniec 2007 roku. Główny wokalista OneRepublic, Ryan Tedder, jest też autorem tekstów i producentem innych R&B, popowych i rockowych inwestycji. W zamian za współpracę z jego zespołem OneRepublic napisał i sponsorował singel Jennifer Lopez „Do It Well”, napisał i sponsorował singel Natashy BedingfieldLove Like This” (z Seanem Kingstonem), napisał i sponsorował pierwszy międzynarodowy singel Leony LewisBleeding Love” oraz napisał tekst piosenki „He Said She Said” dla gwiazdy High School Musical Ashley Tisdale. Współpracował też z Paulem Oakenfoldem, Baby Bashem i Chrisem Cornellem.
Dyskografia:
  • Dreaming Out Loud (2007)
  • Waking Up (2009)
  • Native (2014)
Największe przeboje zespołu:
Apologize feat. Timbaland
Stop And Stare
All The Right Moves
Secrets
Counting Stars
Something I Need


Najnowszy singiel zespołu:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0OWj0CiM8WU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0OWj0CiM8WU</a>


Słucha ktoś? A może wybiera się ktoś na koncert w Warszawie 2 listopada?




Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: OneRepublic
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2014, 19:38:59 pm »
Ja ich bardzo lubię, i na 90% jade do Warszawy, tym bardziej, że supportem jest KONGOS, a ich uwielbiam. Takie dwa w cenie jednego, więc grzech nie skorzystać :voice011:

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: OneRepublic
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2014, 19:45:08 pm »
Znam wszystkie hity, które wypisałeś. Poza tym lubię "Marchin' on" i "Everybody loves me". Przesłuchałam całą płytę "Native", teraz muszę posłuchać poprzednie. :D


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: OneRepublic
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2014, 19:52:31 pm »
^ No właśnie ja znam tylko ich single, dlatego mam zamiar przesłuchać wszystkie ich albumy w całości.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: OneRepublic
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2014, 20:12:30 pm »
Nie znam i jakoś nie specjalnie kojarzę ich piosenki, a przynajmniej z tytułów. Przesłuchałam kilka z tych, co podałeś i całkiem niezłe są, ale raczej tak, by posłuchać raz na jakiś czas. Przynajmniej dla mnie.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: OneRepublic
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 10, 2014, 06:45:54 am »
Kojarzę ich piosenki, które u nas były hitem. Wokalista ma świetny głos, ale moim zdaniem nie bardzo odnajduje się w gatunku, który tworzą. Widziałabym go w innych kompozycjach, może sprawdziłby się lepiej.

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: OneRepublic
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 10, 2014, 21:23:55 pm »
Kojarzę ich piosenki, które u nas były hitem. Wokalista ma świetny głos, ale moim zdaniem nie bardzo odnajduje się w gatunku, który tworzą. Widziałabym go w innych kompozycjach, może sprawdziłby się lepiej.

Żartujesz? Ich styl totalnie współgra z wokalem. Niby w jakim gatunku go widzisz bardziej?

Offline Suerte

Odp: OneRepublic
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 10, 2014, 21:32:39 pm »
Żartujesz? Ich styl totalnie współgra z wokalem. Niby w jakim gatunku go widzisz bardziej?
W utworach jakie tworzą Joe Cocker lub Bruce Springsteen. Dla mnie wtedy brzmiałby idealnie. ;D

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: OneRepublic
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 10, 2014, 23:50:08 pm »
W utworach jakie tworzą Joe Cocker lub Bruce Springsteen. Dla mnie wtedy brzmiałby idealnie. ;D

OMG wyobraziłem sobie Ryana śpiewającego "Born in the USA".  woow

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: OneRepublic
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 03, 2014, 11:47:21 am »
Utwór I Lived został nowym, 6. singlem promującym album Native:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KINfQbfZwik" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KINfQbfZwik</a>

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: OneRepublic
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 26, 2014, 11:33:21 am »
Nowy klip:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=z0rxydSolwU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=z0rxydSolwU</a>

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: OneRepublic
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 26, 2014, 13:40:26 pm »
I teledysk i piosenka cudowne. Jest pięknie. A niektórzy niepotrzebnie o tym zapominają.

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: OneRepublic
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 27, 2014, 13:18:40 pm »
Miły klip dla oka chłopaki z Colorado zrobią zawsze coś miłego dla oka jak i uszu :)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: OneRepublic
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 29, 2014, 16:57:48 pm »
Jedzie ktoś z was w niedziele na koncert? Ja nie mogę się doczekać, co prawda bardziej gości specjalnych - KONGOS, ale OneRepulic też  :1f: :jump: :e7: