Off Topic > O wszystkim i o niczym

Gry - temat ogólny.

<< < (23/23)

Inevitable:

--- Cytat: Percabeth w Kwiecień 03, 2015, 16:15:39 pm ---Dodatki najlepsze są do dwójki, najbardziej dopracowane.

--- End quote ---
I tu się zgadzam. Dwójka pod tym względem jest najbardziej dopracowana. W trójce przeszkadza mi to, że np. do bloku można wprowadzić tylko jedną rodzinę, w dwójce można było zająć wszystkie mieszkania, bez sensu to zrobili. Szkoda też, że w trójce nie w dodatku z podróżami, nie ma opcji wybrania się na wyspę, jak w dwójce...

ladykiller:
Ja nie grałam w trójkę u siebie. Raz u koleżanki udało mi się stworzyć rodzinę, ale na tym się przygoda z tą częścią zakończyła.

A przedwczoraj zainstalowałam sobie czwórkę. Pożyczyłam ją od koleżanki, bo sama bym nie wydała tyle kasy na grę, która jest tak często krytykowana. Przeczytałam kilka recenzji podczas instalacji i bałam się, że zrażę się do Simsów, ale niepotrzebnie.

Porównania stosuję do czwórki i dwójki:

Plusy:
+ podoba mi się tworzenie Simów - można zmienić każdą część ciała, wybierać kolory ciuchów.
+ budowanie bardziej dopracowane - można zmieniać wysokość ścian, do tego kratki, które wyznaczają, w którym miejscu można postawić przedmiot, są podzielone dodatkowo na ćwiartki.
+ trudno było mi się przyzwyczaić do emocji, które nie opuszczają naszych Simów - szczęśliwy, pogodny, pobudzony, flirciarski, skupiony, rozbawiony itp. Odblokowują one nowe interakcje z Simami lub czynności - flirciarski Sim może "kusić", zainspirowany lepiej gotuje.
+ można ingerować w czynności Sima w pracy - wybieramy czy ma pracować ciężko, czy ma rozmawiać ze współpracownikami itd. Dodatkowo wyświetla się wskaźnik pracy, który decyduje o tym, czy dostaniemy awans. Awans trudniej uzyskać niż w dwójce, więc jest bardziej wymagająca gra. :D
+ Simowie mogą robić kilka czynności jednocześnie, nareszcie! Mogą pisać smsy siedząc na kibelku, jeść i oglądać telewizję, grać w grę i rozmawiać z Simem.

Minusy:
- bardzo sztuczne włosy, jak i wygląd postaci.
- małe otoczenie. W porównaniu z dwójką, w której można było stworzyć mnóstwo parceli, to tutaj zmieści się ich może z 10.

Potem napiszę więcej. Czy warto zagrać w czwórkę? Mnie się podoba ta część, chociaż nie poznałam jeszcze wszystkich funkcji. :D

Inevitable:
Gra tu jeszcze ktoś w Słodki Flirt? XDD Przeglądam ten wątek i aż się śmiałam z niektórych naszych komentarzy tutaj, miło tak powspominać XDD Jak gracie to piszcie jak wam idzie, który odcinek robicie? :D Ja już na bieżąco jestem, udało się XD

+ powstała następna gra, trochę podobna do SFu ale bardziej przygodowa i fantasy, Eldarya, ja gram dopiero od jakiegoś tygodnia, ale też polecam tak jak Słodki Flirt, bo fajne  :smiley-dance011: może nawet trochę ciekawsze od SFu, bo tam mamy więcej rzeczy do robienia jeśli nie mamy punktów, żeby grać. Jest więcej mini gier, w które można grać kilka razy dziennie i mieć z nich punkty, mamy zwierzaki, tzw. Chowańce, które przynoszą nam z "polowań" różne rzeczy i możemy je zachować lub np sprzedawać na targu :D Polecam jakby komuś się nudziło, albo po prostu jeśli lubicie takie gry :D

Percabeth:
Spróbuję w to pograć, a w SF daaawno nie grałam

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version