Autor Wątek: Gry - temat ogólny.  (Read 6359 times)

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 18, 2014, 20:30:58 pm »
A ja nadal tkwię na 4 odcinku. Zaczyna mnie wkurzać ta gra. XDD

Dobra, bardzo mnie wkurza. Daję sobie na razie z nią spokój, bo nie chcę się zadłużyć wykupując ciągle albo dolary, albo PA...
« Last Edit: Lipiec 18, 2014, 20:37:52 pm wysłana przez xladykillerx »


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 18, 2014, 20:58:26 pm »
fiom ustaw sobie to jako strone startowa i codziennie zdobywaj pkt akcji to za 10 dni znowu wrocisz na spokojnie do tej gry

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 18, 2014, 21:34:56 pm »
ja zawsze zbieram przez 2-3 dni i dopiero gram, bo z tego co się dostaje za dzienne logowanie to jest raptem 5 ruchów, a w tej grze to jest nic XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 18, 2014, 21:46:19 pm »
Wiem Gerl, i tak bym nie wytrzymała bez logowania się. XDD In, też tak będę robić, bo więcej się nadenerwuję niż zrobię jakikolwiek postęp. xd


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 18, 2014, 22:09:56 pm »
noo to jest denerwujące, nie ma co mówić. fajna gra, ale przez te punkty czy dolce czasem się odechciewa XD bo ileż można wykupować, chociaż przyznam, że mnie dalej do tego ciągnie, ale już chyba na razie sobie daruję. za miesiąc, w sierpniu wykupię, o! ;D najgorsze jest to, że czasem trzeba kupować coś, co później i tak nie będzie do niczego potrzebne. np. ta bluzka Amber, ja jej nie noszę bo mi się nie podoba i nie wygląda tak ładnie na tej postaci. i kasa w błoto XD chociaż gorzej i tak z punktami, bo częściej trzeba łazić w tą i nazad i nic się z tego nie ma x.x
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 18, 2014, 22:21:20 pm »
A ja nadal tkwię na 4 odcinku. Zaczyna mnie wkurzać ta gra. XDD

Dobra, bardzo mnie wkurza. Daję sobie na razie z nią spokój, bo nie chcę się zadłużyć wykupując ciągle albo dolary, albo PA...
A ja wczoraj utkwiłam na trzecim odcinku i dzisiaj nawet tam nie weszłam. xD Co z tego, że mam dodatkowe 10 PA skoro zrobię dwa ruchy i od razu je stracę. xD Zrobię sobie kilkudniową przerwę. Straszne z nich naciągacze, szczerze mówiąc wolałabym na początku zapłacić określoną kwotę za dostęp do gry, niż w każdym odcinku dokupować dolary albo PA...

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 18, 2014, 22:24:41 pm »
O, też tak uważam Ilonko! Tylko nie zapominaj się logować, bo za każde logowanie chyba dają te darmowe dolary i punkty. ;)


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 18, 2014, 22:36:32 pm »
no dodają za logowanie każdego dnia 10 PA i 15$.

prawda, trochę naciągacze, ale z drugiej strony z taką grą jest baaardzo dużo pracy, bo jest wiele wersji językowych, każdy odcinek ma inny scenariusz, do każdego jest kilka ilustracji i to na pewno wiele czasu trzeba, zanim twórcy gry to wszystko przygotują. jakby dawali sami z siebie dużo punktów, to nikt by nie dokupywał i prawda jest taka, że nie zarabialiby na tej grze i nie mogliby dalej tego produkować. a znowu moim zdaniem te 6 zł to nie jest aż tak dużo.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 18, 2014, 22:49:12 pm »
Już i tak mają pewnie sporą sumkę za same wejścia. Nie mówię, że mają w ogóle nie pobierać żadnych opłat, tylko to powinno być już z góry ustalone. Teraz mamy 22 odcinki, jeśli w każdym z nich dokupilibyśmy PA lub dolary to wyszłoby nam ponad 135 zł.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 19, 2014, 18:41:54 pm »
skończyłam 5 odcinek, łaaa ;D teraz będą dobre akcje, można uratować (albo rozwalić  ;>) związek Rozy z Leo. ja bym wybrała tą drugą opcję, ale nie bardzo się opłaca, bo tego gościa i tak później już nie będzie. i chyba ilustracji by nie było.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 23, 2014, 14:10:13 pm »
wiecie co jest najgorsze w grze? bugi... oj kiedys to byla zmora w tej grze... albo nie moglo sie czegos znalezc albo wyskakiwal blad podczas kupowania w bazarku... pamietam jak kiedys bardzo dlugo czekalismy na odcinek 15 bo posiadal najwiecej bledow... ciesze sie ze teraz spokojnie czekam sobie na nowe odcinki ale wczesniej czlowiek musial wydac od groma pieniedzy... jak ja sie rejestrowalam to bylo moze z 8 odcinkow... to bylo jeszcze do ogarniecia ale ja was podziwiam bo na waszym miejscu rzucilabym to wszystko w cholere XD

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 23, 2014, 14:12:49 pm »
A ja do tej pory nie skończyłam odcinka 4... XDDD


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 23, 2014, 15:17:31 pm »
mi się udało dotrzeć już do 7 odcinka ;D właśnie niedawno go rozpoczęłam. w ogóle 100 lovelasa z Natanielem, jak to się stało hahahha XD

Gerl ja tam nie sądzę, żeby mi się kiedyś udało dotrzeć do aktualnych odcinków XDD no chyba że bym ciągle buliła szmal i dokupywała punktów i kasy XD ale mimo to jakoś tak fajnie się w to gra :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 23, 2014, 21:24:27 pm »
A ja do tej pory nie skończyłam odcinka 4... XDDD
A ja 3. xD

rumek

  • Gość
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 24, 2014, 20:15:40 pm »
Może będzie ktoś chętny do kooperacji w Assassin's Creed: Unity lub The Crew (Jak wyjdą oczywiście)