Autor Wątek: Gry - temat ogólny.  (Read 6371 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 30, 2014, 15:09:29 pm »
o matko XD no tak, tego po głupocie tej dziewuszki Su można było się spodziewać, chociaż przyznam, że nie myślałam, że to aż do takiego stopnia XD w sumie ciekawe co by Kas powiedział, jak miałoby się z nim lovelasa na plusie. znając jego pewnie to samo XD

haha no 100 PA to nie byle co. ja teraz gram w te poduchy, tą grę dostępną od 8 odcinka i dobrze idzie na razie jestem na 3 miejscu (byłam na 2 wczoraj :c ale poszłam spać i spadło XD). fajnie byłoby tak się utrzymać przynajmniej w tej pierwszej 10 to co tydzień dodatkowe punkty i to nie mało :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 30, 2014, 16:04:04 pm »
Jeśli chodzi o Kasa to sądze, że jakby się miało z nim +45 lov to wtedy udawałby, że go to nie obchodzi ale widać by było ten smutek - cóż w 16 odcinku też już miał się do mnie nigdy w życiu nie odzywać przez jego byłą dziewczynę Debrę a potem pierwszy zagadał - DEBIL! Więc baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo bym się ucieszyła gdybym tego ciula nigdy więcej nie zobaczyła.

Ja nigdy nie czaiłam o co chodzi w tych poduchach - więc wyłączyłam to całe Mortal Pillow bo cały czas ktoś mnie atakakował i przez to traciłam albo PA albo $ bez mojej zgody i wiedzy.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 30, 2014, 16:12:52 pm »
ano możliwe. on by się nie przyznał, że jest mu przykro :P no w 16 z tego co czytałam to tylko Lysander i chyba Roza się od nas nie odwrócą, a reszta będzie przeciwko. matko, kiedy ja dojdę do tych odcinków XDD

Ja nigdy nie czaiłam o co chodzi w tych poduchach - więc wyłączyłam to całe Mortal Pillow bo cały czas ktoś mnie atakakował i przez to traciłam albo PA albo $ bez mojej zgody i wiedzy.
no i słusznie, jeśli nie chcesz w to grać to wyłączasz i to jest okej, a nie jak niektórzy użytkownicy nie wyłączą, a mimo to i tak w to nie grają x.x sami nie wezmą, ale innym też nie dadzą. jak nie chcą grać, niech wyłączą i po problemie.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 30, 2014, 16:56:03 pm »
A ktoś opisze o co chodzi w tych poduszkach? Bo zanim dojdę do tego odcinka to miną wieki... :D


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 30, 2014, 17:08:12 pm »
^ ogólnie chodzi o to, że musisz wysyłać lub przyjmować wyzwania, które ktoś Ci rzuci, wybierać swój atak i obronę do bitwy. tyle, ile razy trafisz przeciwnika, tyle dostajesz punktów. bez różnicy czy wygrasz, czy przegrasz zawsze jakieś dostaniesz. wyzwania przysyłane są losowo, nie możesz wybrać, z kim chcesz się bić. możesz jedynie anulować wyzwanie jeśli ci nie pasuje dana osoba (np. jeśli jest w rankingu wyżej od ciebie XD)


no i jeśli zdołasz się utrzymać w pierwszej dziesiątce przez tydzień, licznik jest resetowany każdego tygodnia (chociaż oczywiście, żeby nie było za wesoło trafi się, że czasem przed dwa tygodnie nie ma restartu x.x) za 3 miejsce masz 100PA, 2 miejsce 200PA, 1 miejsce 350PA a za każde niższe do 10 miejsca masz 50PA. moim zdaniem wart próbować w to grać, a może akurat coś uda się ugrać, ja gram w to od wczoraj i jestem na 3 miejscu, może mi się uda utrzymać XD


o ja pier...  czym sobie zasłużyłam na zaszczyt spotkania Nataniela z jego siostrzyczką na plaży? no czym?! XD
« Last Edit: Lipiec 31, 2014, 00:42:25 am wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 31, 2014, 15:52:39 pm »
in zazdroszcze ci... jak pierwszy raz gralam w ten odcinek to gra wylosowala mi najgorsze mozliwe rozwiazanie... kastiela... i przez to nie dostalam zadnej ilustracji... mordowalam sie z nim i z jego psem demonem... potem pare odcinkow pozniej zrobilam replay tego odcinka z plazy i dali mi wlasnie nataniela. haha ale fajnie bylo bo przez lody ktore kupila su ta glupia pinda dostala uczulenie XD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 31, 2014, 18:31:39 pm »
ja bym mogłam mieć z kastielem właśnie XD najbardziej chciałam z lysandrem, no ale cóż... XD z natanielem, z tego co patrzyłam w solucjach, wszystko wokół jego siostrzyczki się będzie obracać. pokłócą się to "znajdź amber, aby pocieszyć nataniela" noż ja pier... :e14: ja nie wiem jak widok amber może kogokolwiek pocieszyć XD i jeszcze tyle pieniędzy trzeba będzie w nich wywalić, 41$ aż o.O na lody, rakietki (którymi u mojej koleżanki w ogóle szataniel nie chciał grać XD) i krem do opalania dla amber, którego oczywiście nie weźmie :kgrkhrkhr: kopnę go w dupę jak przyjdzie dakota haha nie będę się z nimi użerać XD

haha Gerl, jak Ty nie lubisz Kasa to mogłaś go odrzucić porzucić dla Dakoty XD z nim miałabyś ilustrację przynajmniej ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 31, 2014, 19:33:31 pm »
haha Gerl, jak Ty nie lubisz Kasa to mogłaś go odrzucić porzucić dla Dakoty XD z nim miałabyś ilustrację przynajmniej ;D

To nie wygląda tak różowo jak ty myślisz... jeżeli się oleje nawet Kasiela, którego i tak mam w dupie to i tak lov leci z wszystkimi na dół. Wgl zagrałam 2 razy w 11 odcinek i w jednym byłam z Natem a za drugim razem bylam z tym "przystojniakiem" - wtedy Nat się wkurzył na mnie nie na żarty :D

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 31, 2014, 19:53:03 pm »
a pamiętasz może czy dużo poleciało na łeb jak go zostawiłaś?
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 31, 2014, 20:39:00 pm »
a pamiętasz może czy dużo poleciało na łeb jak go zostawiłaś?

chyba 20 - ale niektórym mniej... nie wiem od czego to zależy

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 03, 2014, 15:01:58 pm »
Pochwalę się... Pierwszy raz wygrałam 20PA w obrywaniu kwiatków. Najwięcej udawało mi się wygrać 5, ale szczęście mi dzisiaj dopisało. :D


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 03, 2014, 16:54:45 pm »
no to brawo ;D ja też kilka razy trafiam 20, najczęściej ciągle 0, ale wyjątki się zdarzają XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 03, 2014, 21:40:44 pm »
Ja tam uwielbiam jak jest dzień twojego zodiaku, wtedy dostaje się pare PA więcej przy logowaniu :D

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 03, 2014, 21:52:30 pm »
ano ;D dostaje się więcej PA i $ o 5. czyli w efekcie 15PA i 20$. fajnie :D ja do tej pory miałam tylko raz swój znak XD

za dwa dni będzie mam nadzieję restart tej gry w poduchy i jak mnie nie wygryzą to będzie te 200PA hehe może uda się z jeden odcinek za to zrobić.
« Last Edit: Sierpień 03, 2014, 21:56:16 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 03, 2014, 23:24:20 pm »
za dwa dni będzie mam nadzieję restart tej gry w poduchy i jak mnie nie wygryzą to będzie te 200PA hehe może uda się z jeden odcinek za to zrobić.

ja np na odcinek 21 (22 już mniej) musiałam wydać ponad 600 P.A ;/ Im dalej w las tym więcej.