Autor Wątek: Gry - temat ogólny.  (Read 6226 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Gry - temat ogólny.
« dnia: Lipiec 14, 2014, 21:16:34 pm »
Eh.. no taka propozycja.... Natknęłam się na taką właśnie grę "Słodki flirt", która polega na tym, aby nabijać lovelasa z wybranymi chłopakami XDD Ja się w to wciągnęłam, aż wstyd przyznać, ale wydaje mi się, że tutaj kilka osób może też mogłoby być zainteresowane... Chodzi o to, aby rozwijać swoją znajomość z wybranymi chłopakami, nie musi być tylko jeden, i rozwiązywać różne sytuacje, np. znalezienie ducha w liceum, czy odszukanie psa dyrektorki XDD Przyznam, że ta nasza postać, którą gramy, jest dość głupkowata w niektórych sytuacjach, ale gra czasem jest mega zabawna :D Mooże kogoś to zainteresuje, jeśli tak jak ja, nudzicie się w te wakacje XD Oczywiście jeśli nie będzie odzewu to admini niech usuną ten wątek, żeby nie zaśmiecać ;) Nie chciałam pisać o tym w shoucie, bo może jednak ktoś się da wciągnąć i będziemy mogli tu pisać o tej grze XD

LINK, JEŚLI KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY: http://www.slodkiflirt.pl/ REJESTRACJA OCZYWIŚCIE JEST DARMOWA I GRA TEŻ. No chyba, że chcemy więcej kasy czy PA (punktów akcji, dzięki nimi możemy grać) to możemy sobie dokupić :D


Może to kogoś zachęci.... XDDD (nie chciałam wstawiać wszystkich obrazków, bo zajęłoby to zbyt wiele miejsca, więc daję linki; oczywiście tu nie ma wszystkich postaci, które występują w grze)


http://oi59.tinypic.com/t6xieq.jpg
http://oi57.tinypic.com/54ixef.jpg
http://oi61.tinypic.com/wso7mf.jpg
http://oi62.tinypic.com/2q18951.jpg
http://oi59.tinypic.com/oppidw.jpg

No ja ze swojej strony zachęcam, jeśli ktoś da się namówić i będzie miał jakieś pytania, to piszcie tutaj, sama gram od niedawna, ale może będę mogła coś pomóc XD
« Last Edit: Lipiec 15, 2014, 01:23:10 am wysłana przez xladykillerx »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Słodki flirt - gra
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2014, 22:49:02 pm »
Muszę jutro wypróbować, bo zaciekawił mnie opis i screeny hahaha. Ja lubię marnować sobie czas grając w gry. :D

In, może zrobimy z tego tematu temat główny do gier? Polecalibyśmy swoje czasopożeracze. Bo widać, że nikt nie dodaje takich tematów związanych z grami, więc bezsensu robić jakiś oddzielny dział jak np. dla Muzyki, Filmów czy Książek, a ja na pewno bym napisała w co gram itp. :D


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Słodki flirt - gra
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2014, 23:26:43 pm »
O, fajnie, że ktoś się zainteresował! ;D Jak coś to łap taki niby "poradnik", tam jak nie będziesz wiedziała gdzie łazić itp. albo jaką dać dobrą odpowiedź, żeby mieć na plusie lowelasa z danym chłopakiem, to tam znajdziesz XD http://pl.slodkiflirt.wikia.com/wiki/Kategoria:Odcinki wybierasz odcinek, który grasz i tam masz wszystko napisane :D tyko musisz wejść w solucje, aby sprawdzić co masz robić. (haha, tak szczerze to liczyłam na to, że pewnie Ty się zainteresujesz XD bo ta gra po trosze w niektórych momentach przypomina naszą niegdysiejszą karczmę normalnie XDD)

A pewnie, można zrobić i temat główny :D Bez sensu będzie robienie wątków o każdej grze oddzielnie, tutaj można pisać i polecać wszystkie jakie znamy :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Słodki flirt - gra
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2014, 23:30:20 pm »
Niepotrzebnie dzisiaj zrobiłam konto, bo łatwo się wciągam w gry, zwłaszcza z fabułą. Już przeszłam poradnik, ogarniam co i jak na razie, bo gram na co dzień w różne gry, więc podstawowe słownictwo np. PA jest mi znane. :D

Dzięki za link do wikipedii, na pewno się przyda, bo ja jak zwykle czegoś nie będę umiała. XD


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Słodki flirt - gra
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2014, 23:34:02 pm »
ja z niego często korzystam, bo czasem naprawdę pomaga jak np. łazisz po szkole i nie wiesz gdzie co, to tam jest napisane gdzie można kogo spotkać lub co zrobić najpierw. ja też niedawno zaczęłam w to grać, ale że mnie wciągnęło to wykupiłam więcej punktów i jestem już na 4 odcinku XDD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Słodki flirt - gra
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 15, 2014, 01:22:56 am »
In, to twoje screeny? Podczas jakiej sytuacji/odcinka je zrobiłaś? :D

Ojejku, trochę ta gra mnie wkurza, bo trzeba wszędzie chodzić albo płacić. Szybko kończą się PA i kasa, a chciałabym grać dalej. Mogliby wymyślić coś takiego, że co minutę dostawałoby się 1PA, ale np. limit takiego naliczania byłby do 50PA. Wtedy już by nie dostawało się tych Punktów Akcji. Ale ogólnie pomysł dobry, lubię tego typu gry. :D

A tu krótkie opisy gier, w które ja gram:

Margonem - to gra 2d, w którą grałam 4 lata z roczną przerwą. Wciąga, jeśli ktoś lubi chodzić i zabijać potworki. Sama zrezygnowałabym z grania w to po pierwszych 30 poziomach [które też nie jest tak łatwo nabić, jeśli ktoś nie lubi biegać za potworkami], gdyby nie to, że czasami można spotkać sympatycznych ludzi.
Plusy:
- gra online, w przeglądarce
- ma swój klimat
- forum
- kilka profesji swojej postaci do wybrania: wojownik, paladyn, łowca, tropiciel, mag, tancerz ostrzy
- dużo mapek, questów [zadań], potworków [normalne mobki, elity, herosi, tytani], postaci, przedmiotów [normalne, unikatowe, heroiczne, legendarne]
- czat ogólny, prywatny, klanowy i grupowy.
- walki pvp - gracz przeciwko graczowi. o wygranej decyduje nie tylko level, ale także ekwipunek, statystyki, umiejętności.

Minusy:
- w grę gra dość dużo dzieciaków, które mogą psuć klimat

Ale ogólnie gra na plus. Nawet jeśli ktoś nie lubi wbijać lvli normalnie, to może robić zadania, za które również leci doświadczenie. No i zawsze można postać na mapkach-miastach, gdzie jest mnóstwo ludzi i popisać. :D Jeśli ktoś gra to tu jest mój profil.

Screeny:
Mapa wszystkich lokacji: http://scr.hu/59e/qmj94
Okienko gry: http://scr.hu/59e/kmtck
Okienko walki: http://scr.hu/59e/6j6ne [tu akurat jest sytuacja, że jestem w drużynie, a przeciwnikiem była elita]
Widok znajomych i wrogów: http://scr.hu/59e/pwt0b


Gry, w które często gram to zwykle Tower Defence. Często wracam do Incursion: The Artifact i Cursed Treasure 2. Przy tej drugiej trochę się namęczyłam, zanim przeszłam wszystkie poziomy. Poświęciłam na te gry dużo czasu, ale gdy człowiek jest znudzony to wszystko jest dobrym zajęciem. :D

W coś gracie jeszcze? :D
« Last Edit: Lipiec 15, 2014, 01:25:04 am wysłana przez xladykillerx »


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 15, 2014, 02:55:43 am »
no to jest denerwujące, prawda. dlatego jak dokupiłam za 6 zł (i tak na nic innego poza chipsami nie mogłabym tego wydać XD) to nie przedupczyłam od razu, tylko zostawiłam do setki i teraz trochę pozbieram. a upatrzyłaś sobie już jakiegoś dziada? XD

grałam w Margonem kiedyś, ale daawno już nie wracałam do tej gry. trzeba będzie odświeżyć pamięć :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 15, 2014, 10:43:06 am »
Hahaha, ja też dokupiłam telefonicznie, bo chciałam chociaż do 4 odcinka dojść. Nie ma u mnie nigdzie punktu PSC, więc musiałam smsem dokupić. Zresztą i tak za 2-3 dni wpływa mi kasa na telefon, a ta co zostaje przepada, więc wydam ją jak zwykle na takie duperele. ;D
Ja zakochałam się od pierwszego wejrzenia w Natanielu, ale zgaduję, że ty wolisz Kastiela, prawda? XDD

Łał, grałaś w margonem? Nie wiedziałam. :O Ja miałam tam 123lvl, ale w tamtym roku usunęłam postacie i skończyłam grę. Teraz do niej wróciłam, żeby posiedzieć ze znajomymi.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 15, 2014, 19:51:19 pm »
haha, a wiesz, że nie? XD tzn. zależy. na razie z nimi dwoma mam wysokie lovelasy, z Natanielem (przez niektórych zwany Szataniel XD) mam 81 na plusie, a z Kastielem 90. Kastiel, oczywiście pomijając już wygląd, ma świetne teksty, jest ironiczny, ale z tego co na razie zauważyłam, bardzo blisko mu do rozpieszczonego bachora XD mnie jeszcze nie jedzie, ale jak nieraz od znajomych słyszę, co się wyprawia, jak mają z nim na minusie, albo tylko trochę na plus, to o losie XD nie sposób chyba z nim relacji odbudować, jak już się raz rozwali. jak jakaś baba w ciąży abo bachor XD ujął mnie tym, że udaje takiego niezależnego i twardego, a jak była sytuacja w odcinku 3, gdzie można było pomóc Dajanowi (gość z klubu koszykówki), i aby mu trochę dopiec to wzięłam odpowiedź "a co, zazdrosny jesteś?" to z miejsca zrobił się czerwony na gębie i odpowiedział coś typu "nie wiadomo co... " XD takiej reakcji się po nim nie spodziewałam. A co do Nataniela, to wiadomo, że jak go spotkasz zawsze masz robotę XDD Jedyne co mi w nim na razie przeszkadza, to, że wysługuje się innymi... Ale na pewno jest bardziej otwarty niż Kastiel i do niego łatwiej jest dotrzeć. Póki mnie któryś porządnie nie wkur... będę miła dla wszystkich XD jak chcesz to ja się tam nazywam Hijaa, jak chcesz możesz mnie odszukać, wchodzisz w "moje koleżanki" i wpisujesz pseudonim.

Hahaha, jak Ci się Ken podobał? XDDDDD ;D

No ja grałam w to, jakiś rok temu przestałam, bo już mi się trochę znudziła, mi się szybko gry nudzą. Ale chyba zarejestruję się tam raz jeszcze i przypomnę sobie tą grę :D Lubiłam ją.
« Last Edit: Lipiec 15, 2014, 19:55:28 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 15, 2014, 22:01:34 pm »
Ej kurde śmiejcie się ze mnie ale ja tam jestem zarejestrowana od sierpnia 2012 roku xD Nawet parę razy wykupiłam pakiet po 6zł :O wiem głupota ludzka... teraz jest 22 odcinek - nawet nie wiecie jak się wkurzałam jak wrzucają odcinek z kilkumiesięcznym opóźnieniem - ciesze się, że nie bd sama w to grać xD

Ja miałam najwyższy lov z Kentinem, potem z Natanielem ale jak w 13 odcinku Kentin zamienił się w przystojniaczka po szkole wojskowej to znowu z nim kręce xD < to między innymi z tamtejszego forum wzięłam pomysł na grę BAN ZA.

Jeżeli macie jakieś pytania to pytać - mam już 2-letni staż z tą głupią grą xd

Mnie wkurza Kastiel bo mam z nim -80 ... więc teraz korzystam ze ściąg na wikia by poprawić chociaż troche z nim kontakty - a najgorszy ból jest jak ominie się ilustracje! :(

wgl teraz utknęłam na najnowszym odcinku i nie mogę znaleźć tego ciula....
« Last Edit: Lipiec 15, 2014, 22:12:24 pm wysłana przez Gerl »

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 15, 2014, 22:24:32 pm »
Hhahaa, ja mam -54 z Kastielem, tak się zaprzyjaźniliśmy, o. XDD W sumie za bardzo się nim nie przejmuję, bo wolę Nataniela no i Kena - popracuję nad naszymi stosunkami przed jego metamorfozą, bo jak na razie mam z nim 10. :D

Kurde, ta gra super wciąga i nie zdziwię się jeśli będzie moim kolejnym uzależnieniem. Jedynie co mnie w niej denerwuje to szybkie marnowanie dolarów i PA. :c


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 15, 2014, 22:33:45 pm »
Grasz w to?! Kurcze, ale świetnie!! ;D E tam, co tu się śmiać, ja też wykupuję dodatkowe punkty, czy kasę XDDD No no, wiem, ze Kentin się później zmieni, ja to czekam aż dojdzie Lysander i z nim będę kręcić XD Z Kentinem mi spadło przez tą krowę Amber, bo wysłali do niego sms w moim imieniu, że się niby cieszę, że wyjechał, bo będę mieć z nim spokój :c i mam z nim -19 teraz XDD Kastiel jeszcze mnie nie wkurzył. Z nim trzeba od samego początku zacząć na plus, zwłaszcza odpuścić mu to zwolnienie na początku i nie pomagać Natanielowi, chyba w 5 odcinku, bo później ciężko jest nadrobić z nim punkty. Ale ja nie miałam jakichś problemów, żeby się z nim dogadać, on jest dość... ironiczny i tak nie bardzo powie w prost o co mu chodzi, więc trzeba podobne odpowiedzi wybierać XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 15, 2014, 22:38:59 pm »
Ja jeszcze trzymam dobrze z bliźniakami - gejem Alexym i jego braciakiem Arminem - wgl słodko jak w późniejszych odcinkach jeden jest zazdrosny o drugiego - szczególnie w 17 odcinku czy tak 18 Nataniel prawie by zabił wzrokiem Kentina xD

Wgl graliście w odcinki eventowe?

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 15, 2014, 22:41:28 pm »
Gerl, co ty. Ja jeszcze 4 odcinka nie skończyłam, bo czekam na kasę, a co dopiero eventowe. XDD


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 15, 2014, 22:45:55 pm »
Gerl, co ty. Ja jeszcze 4 odcinka nie skończyłam, bo czekam na kasę, a co dopiero eventowe. XDD

Palnęłam głupote sorry... xD wgl pokaże wam swojego avatara :



POCHWALCIE SIĘ SWOIMI!