Autor Wątek: Gry - temat ogólny.  (Read 6224 times)

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 15, 2014, 22:52:00 pm »
Ja nie mam czym się chwalić, bo kupuję co mi każą. A no właśnie, tu mam pytanie. Czy można jakoś ominąć zbędne wydawanie kasy na ciuchy na randkę? Naprawdę wolałabym niekiedy nie wydawać niepotrzebnie kasy na kolejny ciuch, nawet jeśli to poskutkuje brakiem randki, i zachować tą kasę na wydatki potrzebne w odcinkach. :c

Jak na razie wygląda on tak i nie zanosi się na zmiany, dopóki nie uzbieram kasy. XDD To chyba strój na wyjście do schroniska z Natanielem czy coś. :D

http://scr.hu/59e/ln9z2


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 15, 2014, 22:57:01 pm »
Niestety musisz kupić - bez tego dalej nie pociągniesz gry... i wszystko stanie w miejscu. ja mam prawie 3k dolarów i mogłabym wam oddać na spokojnie 1500 bo już nie mam na co wydawać - tak mi się uzbierało. - no ale niestety nie ma takiej opcji

Gorsza sprawa już z PA - bo tam można uzbierać na 3 sposoby - logując się codziennie, zbierać PA poprzez zrywanie kwiatków stokrotki, albo w zależności od wyboru klubu ogrodników/koszykarzy zagrać w gierke >> w tym ostatnim jestem mega ciulowa więc zostają mi dwie pierwsze opcje... ale ten kwiatek najczęściej NIC mi nie daje ;/

jak zaczęłam grać w tą grę to wgl nie myślałam - wybrałam strój dla Kastiela bo mi się najbardziej podobał i ominęłam randkę bo najwyższy lov miałam z Kenem... taka wściekła byłam, że PA poszło się..  je...ć

Offline Suerte

Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 15, 2014, 23:01:25 pm »
Przyznam, że nie gram w gry, ale po Waszych opisach zainteresowała mnie ta gierka. Może też się tam zarejestruje. xD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 15, 2014, 23:05:03 pm »
Możesz co najwyżej właśnie kupić inny strój, ale wtedy randka Ci przepadnie. A kasę tak czy inaczej trzeba bulić :c Ja też póki co mam tylko to, co musiałam kupić XD
A to mój ludzik: (plaster na nodze, bo pies Kastiela mnie obalił XD)


O Ilonka, zarejestruj się, dobra jest ta gra! XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 15, 2014, 23:06:55 pm »
Przyznam, że nie gram w gry, ale po Waszych opisach zainteresowała mnie ta gierka. Może też się tam zarejestruje. xD

No pewnie i nawet legitymację Słodkiego Amorisa bd miała xD ahah

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 15, 2014, 23:07:32 pm »
Przyznam, że nie gram w gry, ale po Waszych opisach zainteresowała mnie ta gierka. Może też się tam zarejestruje. xD

O tak, bardzo polecam. Wciąga, ale załóż konto jutro, bo ja wczoraj założyłam też o 23 i poszłam spać dopiero o 2. XDD

Niestety musisz kupić - bez tego dalej nie pociągniesz gry... i wszystko stanie w miejscu. ja mam prawie 3k dolarów i mogłabym wam oddać na spokojnie 1500 bo już nie mam na co wydawać - tak mi się uzbierało. - no ale niestety nie ma takiej opcji

Kurde, to głupio, bo jak już się wciągam to brakuje mi albo $$ albo PA. Nie wiem ile dni będę musiała czekać, żeby skończyć bieżący odcinek. XDD

Co do mini-gier to na początku w ogóle nie ogarniałam i coś mi się też zacięło w jednej, więc pierwszą szansę na nadrobienie PA/$$ popsułam. Liczę, Że dzisiaj będę mieć więcej szczęścia. Niestety jest tam też coś w rodzaju "zdrapki", przez co wczoraj straciłam kilka dolarów. Ach, ta nadzieja, że wygram ich 20... :D

A właśnie, do jakich klubów należycie?


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 15, 2014, 23:09:49 pm »
Co do mini-gier to na początku w ogóle nie ogarniałam i coś mi się też zacięło w jednej, więc pierwszą szansę na nadrobienie PA/$$ popsułam. Liczę, Że dzisiaj będę mieć więcej szczęścia. Niestety jest tam też coś w rodzaju "zdrapki", przez co wczoraj straciłam kilka dolarów. Ach, ta nadzieja, że wygram ich 20... :D

A właśnie, do jakich klubów należycie?

Ja do klubu ogrodników - ale jest tam taki ciulowy facet - naszczęście znika po 2 odcinkach chyba i pojawia się dopiero w 11... na chwilkę. A w zdrapki grałam na początku, ale stwierdziłam, że to marny interes... ;/

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 15, 2014, 23:32:39 pm »
No a ja głupia, 2 razy nic nie wygrałam to zagrałam też 3 raz - oczywiście nic nie wygrałam. Od teraz pozwolę sobie tylko na jeden raz grania w tą grę dziennie. XDD

Ja należę do klubu koszykówki. W sumie nie wiem co mnie popchnęło w tą stronę. Sport jest okej, a kwiatków za bardzo nie lubię. XD


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 15, 2014, 23:45:23 pm »
W zdrapce trafiłam najwięcej 5$ XD

Ja należę do klubu koszykówki, ale tak naprawdę chyba poza jednym odcinkiem, chyba tym 3, nie ma później żadnych zadań związanych z klubem.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 15, 2014, 23:51:19 pm »
O tak, bardzo polecam. Wciąga, ale załóż konto jutro, bo ja wczoraj założyłam też o 23 i poszłam spać dopiero o 2. XDD
Niestety, za późno, jak Ty to pisałaś to ja już zakładałam konto. xD Nie skończyłam nawet jednego odcinka, ten blondyn zaprosił mnie na oprowadzenie po bibliotece, czy coś w ten deseń, ale ja już nie mam dolarów na kupno stroju, bo poszłam do butiku i przepierdzieliłam kasę na ciuchy. W tych pierwotnych bohaterka wygląda jak w pidżamie. Zostało mi 50 dolców, a na strój na randkę potrzeba 58. oxd 

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 16, 2014, 00:00:10 am »
Ilonka, za logowanie każdego dnia dostajesz 15 dolców, więc wejdź jak minie północ i dostaniesz kasę i punkty XDD No z Natanielem szło się właśnie do biblioteki, a z Kastielem na dach liceum ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 16, 2014, 00:02:46 am »
Hahahahaha, omg Ilonka. Rozwaliłaś mnie tym. XDD Ja też właśnie wchodzę na grę i może już starczy mi na dokończenie 4 odcinka. xd

Co za chamstwo! Brakuje mi JEDNEGO dolara do 30, a co za tym idzie - nie mogę kupić jakiejś głupiej torebki! XDD

Popróbowałam z mini grami, efekt powalający................ http://scr.hu/59e/oy8oi co za złośliwość! XD
« Last Edit: Lipiec 16, 2014, 00:07:26 am wysłana przez xladykillerx »


Offline Suerte

Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 16, 2014, 00:30:22 am »
Właśnie po północy doładowały mi się dodatkowe dolary. Z Kastielem to ja się chyba nigdy nie dogadam, matko co za koleś. Zresztą przy podpisaniu usprawiedliwienia jego poziom sympatii do mnie znacznie zmalał. xD A Ken to jest kompletny burak, cały czas ryczy. oxd Ale na dokończenie nowego odcinka będę musiała chyba poczekać, bo strój kosztuje aż 100 dolców. Chyba wykupię dodatkowe dolary, ale czy po tej transakcji nie będą mi przychodzić jakieś wiadomości-spamy na komórkę?

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 16, 2014, 01:01:23 am »
Nie będą, spoko. Ja raz doładowałam i do tej pory nie przychodziły żadne reklamy itp. Hahaa to tutaj chyba tylko ja z Kastielem mam dobre relacje XDD Ken jest zbyt namolny, może jak wróci w tym chyba 13 odcinku będzie już inny.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 16, 2014, 01:17:52 am »
Dobrze wiedzieć, dzięki!
Mnie irytuje Kastiel, w sumie podczas poszukiwania klubu koszykówki dobrze się z nim dogadywałam, ale po akcji z usprawiedliwieniem całkowicie przepierniczyłam. Teraz ja będę dla niego w wredna. Laught