Autor Wątek: Gry - temat ogólny.  (Read 6228 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 16, 2014, 01:45:59 am »
No z tym usprawiedliwieniem to najgorzej XD Jak ja mu tam pomogłam to z Natanielem zmalało do 29, a miałam 46 XD W tym tutaj odcinku to akurat oni oboje głupio się zachowali. Nataniel się boi Kastiela, to wiadomo, bo jakby nie, sam by mu zaniósł to usprawiedliwienie, a nie wysługiwał się tą naszą postacią. A Kastiel też zamiast ganiać tą dziewczynę z powrotem do Nataniela, sam powinien mu powiedzieć, że nie podpisze tego i koniec historii XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 16, 2014, 10:17:44 am »
Fabuła w drugim odcinku wyglądała jak rodem z telenoweli. xD
Teraz nie skończyłam trzeciego odcinka, przez ganianie psa straciłam prawie wszystkie punkty akcji, został mi tylko jeden, ale ze mnie nieogar. xD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 16, 2014, 17:28:00 pm »
Haha telenowela to się dopiero zacznie w 15 odcinku XDD Powroty do przeszłości i takie różne dramaty XD Ja utknęłam na 5 odcinku, ale już niedużo zostało mi do zrobienia.

Albo w tym "leśnym" odcinku. Przeglądałam dziś trochę dialogi z tymi postaciami z różnych odcinków, i to mnie zabiło  :e13:  ohdude

Kastiel: Daj mi mapę. Nie ufam ci. Na pewno ją zgubisz.
Sucrette: Jak chcesz. (...)
Sucrette: ... Coś nie tak... Kastiel?
Kastiel: ... Zgubiłem mapę.

Ilonka, tutaj masz ten poradnik http://pl.slodkiflirt.wikia.com/wiki/Kategoria:Odcinki tam wybierasz odcinek, który grasz, wchodzisz w solucje i masz napisane co robić, żeby nie chodzić tak bezczynnie i tracić punkty.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 16, 2014, 21:51:13 pm »
Oj 15 odcinek. Debra - sucz jedna - nie wspominam ją dobrze bo musiałam się z nią użerać przez 3 odcinki ;/

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 16, 2014, 21:55:41 pm »
Kurde, najgorsze jest to, że nawet jeśli skończę odcinek 4, to nie będę mieć kasy na ciuch na randkę. Chyba będę musiała to jakoś popsuć. XDD


Offline Suerte

Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 16, 2014, 21:57:10 pm »
Ilonka, tutaj masz ten poradnik http://pl.slodkiflirt.wikia.com/wiki/Kategoria:Odcinki tam wybierasz odcinek, który grasz, wchodzisz w solucje i masz napisane co robić, żeby nie chodzić tak bezczynnie i tracić punkty.
Wielkie dzięki! Na pewno skorzystam. ;D

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 16, 2014, 22:02:44 pm »
^ jeszcze tam w wyszukiwarce możesz wpisać imię chłopaka, który Cię interesuje, później wchodzisz w rozmowy i patrzysz jakie odpowiedzi są dobre. ja na ogół nie korzystam akurat z tej opcji, no chyba, że chcę sobie poprawić trochę relacje z kimś.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 16, 2014, 22:12:48 pm »
O, dobrze wiedzieć. :)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 17, 2014, 10:50:03 am »
Trafiłam w zdrapce 20 kilka razy, szok O.O Oczywiście nie pod rząd, żeby nie było XD Ale że okazałam się chciwa, to jak raz trafiłam 20$, później trochę straciłam, ale po chyba 3 razach znowu miałam tyle c: Więc jak coś polecam grać tak między 8-9 rano, bo dużo trafiałam z dwóch swoich kont, może po prostu tak jest ustawione coś, że między daną godziną największa szansa jest trafić... komu nie szkoda na kilka prób, niech ciśnie XDD Bo np. po północy to nigdy dużo nie trafiłam, najwięcej 2& XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 18, 2014, 17:30:05 pm »
Właśnie skończyłam odcinek 22 - i tego się nie spodziewałam... Su jest głupsza niż myślałam - SAMA Z SIEBIE POWIEDZIAŁA, ŻE CHCE SPAĆ U AMBER TAK JAK PRZYJACIÓŁKI  o.O co ona ćpa?

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 18, 2014, 18:20:46 pm »
hahahah no takiej głupoty to po niej akurat spodziewać się można XDD skoro wróżkę ochrzciła mianem "taty" XD serio głupkowata ta nasza postać... ciekawe co się będzie działo u tej Amber XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 18, 2014, 18:38:51 pm »
hahahah no takiej głupoty to po niej akurat spodziewać się można XDD skoro wróżkę ochrzciła mianem "taty" XD serio głupkowata ta nasza postać... ciekawe co się będzie działo u tej Amber XD

No ja aż się boje właśnie xD ale jakby nie patrzeć olałam Kastiela - nie zależało mi na tym dupku a ten plastik się w nim podkochuje :D

EEEJJJ skoro będe spać u tej wredoty to może zobacze Nataniela w samych gatkach?  :5: Fajnie jakby Su pomyliła łóżka władowała się do Szatanielka i takie zmieszanie :D ale odkąd gadałam z jego ojcem to w sumie nie chciałabym aby nas przyłapał - jest mega surowy i leje własnego syna pasem.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 18, 2014, 18:58:38 pm »
no ona w nim zakochana, bo poskładał jej lalkę do kupy, jak Szataniel urwał jej łeb XDD dobre z niego dziecko było XD

łaaa, ojciec go leje? :O ja to kończę 5 odcinek, więc takich sensacji się jeszcze nie dowiedziałam. w takiej sytuacji lepiej, żeby jednak Su tych łóżek nie myliła XD

pojawił się Lysander, więc teraz z nim kichę kręcimy XD tylko jest problem, że nim ja będę miała z nim jakieś ilustracje to wieki całe miną XD do najwyższego lovo z nim lata świetlne mnie dzielą, trzeba będzie chyba zacząć jechać Kastiela, albo Nataniela na rzecz Lysia ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 18, 2014, 19:06:51 pm »
Z tego co pamiętam to żeby mieć ilustruacje trzeba mieć conajmniej 45+ :D

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 18, 2014, 19:21:59 pm »
no no tyle właśnie. ja póki co mam z nim +30 :c chyba, że samemu się wybierze postać, np. w tym leśnym odcinku, to jak ludzie brali Kastiela za dupe i mieli z nim na - to i tak była ilustracja.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...