Autor Wątek: Gry - temat ogólny.  (Read 6227 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 03, 2014, 23:32:05 pm »
no wiem o tym. później jeszcze jak dojdzie więcej miejsc to więcej punktów idzie... ja na razie jestem na 9, dziś chyba skończę, bo ostatnie zadanie mi zostało.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 04, 2014, 18:46:38 pm »
oj tak... w samej szkole dojdzie ci piwnica... no i jeszcze gorny korytarz na ktorym jest sala biologiczna.... no i droga powrotna su do domu. ile sie naklnalam jak jakis lepek schowal sie a tak bardzo chcialam go znalezc... takich emocji podczas gry dawno nie mialam

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 13, 2014, 10:52:46 am »
Gracie jeszcze w Słodki Flirt? Ja gram codziennie, a przynajmniej wchodzę do gry każdego dnia, żeby PA nie przepadły. No i teraz idzie mi lepiej, a postacie nie uciekają mi w inne miejsca. Jestem na 16 odcinku i wreszcie coś się dzieje! Tylko moje lovometry się pogorszyły odkąd skupiłam się na Lysandrze. Z każdym mam na minusie lub 0, a z Lysandrem 100, ale spróbuję to jakoś naprawić.

A wy gracie? Teraz jest fajna gra - kalendarz adwentowy. :D


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 13, 2014, 15:04:04 pm »
Lysander!! Też mam z nim setkę! Odkąd on się w grze pojawił, to Kastiel poszedł w odstawkę XD Serio, najnormalniejsza postać z całej gry. W 16 odcinku to już ta drama z Debrą jest, co nie? To były jedne z najbardziej pomysłowych odcinków ;D No fajny pomysł z tym adwentowym kalendarzem, fajnie też na Halloween wymyślili z tymi pytaniami i punktami na butik. Teraz też butik podobno ma być, bo w końcu kilka razy w kalendarzu trafiły się "bileciki eventowe".

No i na francuskiej wersji wyszedł już 23 odcinek, nawet ilustracje już wiadomo jakie będą, takie rzeczy się dzieją, że ło ja pierdziu XD Tu wbijać i oglądać: http://pl.slodkiflirt.wikia.com/wiki/W%C4%85tek:161761 tam trzeba niżej zjechać, ktoś wklejał w odpowiedzi. A Kastiel wygląda jak potwór lub co najmniej jak dziecko specjalnej troski XD

When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #94 dnia: Grudzień 13, 2014, 15:25:42 pm »
Też najbardziej lubię Lysandra. A nasza bohaterka jest taka głupia, że szkoda gadać. XD A Halloween nie brałam udziału, bo nie miałam wtedy komputera, a na aplikacji na telefonie nie działają eventy. Ale przynajmniej wtedy troszkę nadgoniłam te odcinki. In, w którym jesteś? Już na bieżąco jesteś? :D


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 13, 2014, 19:25:25 pm »
In, w którym jesteś? Już na bieżąco jesteś? :D
Prawie :D Jestem w 22, nim go zrobię to się zejdzie trochę czasu XD

Co do głupoty Su to ja może tylko podeślę to: http://pl.slodkiflirt.wikia.com/wiki/G%C5%82upota_Su tu jest tyle akcji spisanych, gdzie ona takie pociski waliła, że jak kiedyś to czytałam, to nie mogłam z niektórych ze śmiechu XD Noo Lysander jest świetny, serio najnormalniejsza postać. I pokazał mojej Su swój tatuaż *0* Chociaż nie przeczę, Kastiela dalej lubię. On jest taki zboczony, że ło matko XD W 21 odcinku po przedstawieniu, wzięłam Czerwonego Kapturka, to z nim były największe fazy XD





tak więc tego... XD a niektórzy narzekają, że to gra dla małych dziewczynek XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #96 dnia: Grudzień 15, 2014, 08:16:13 am »
Gracie jeszcze w Słodki Flirt?
OMG! Całkowicie zapomniałam o tej grze. :nienic:

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #97 dnia: Grudzień 15, 2014, 09:50:10 am »
O, ja też gram ;D w sumie od niedawna, ale strasznie mnie wciągnęło ;)

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 15, 2014, 15:00:51 pm »
Ja mam już grubo ponad 800 PA i 3080$ i oczekuje na 23 odcinek :D wow jeszcze nigdy tyle nie miałam a nowy epizod tuż tuż :D Pamiętam, że w 22 odcinek musiałam zagrać aż dwa razy... bo pochrzaniłam swoją rolę i nie dostałam ilustracji.
« Last Edit: Grudzień 15, 2014, 15:03:12 pm wysłana przez Gerl »

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 18, 2014, 22:19:11 pm »
Gerl, grałaś już w ten nowy odcinek? :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 18, 2014, 22:35:02 pm »
Gerl, grałaś już w ten nowy odcinek? :D

Tak, ale ogólnie przeżyłam istny szok! miałam 850 Pa na koncie i nie dość, że nie otrzymałam żadnej ilustracji (solucja w pierwszy dzień nie była jeszcze napisana) to PA mi zabrakło na koniec odcinka :O dopiero dzisiaj zakończyłam. Muszę w ten odcinek zagrać jeszcze raz tylko teraz muszę uważać na wybory stroju... ;/

Wkurzyłam się... będąc u tej blondi usłyszałam jak ojciec tłucze Nata... potem zawiadomiłam służby, które się tym zajmują... w szkole Nat się na mnie mega wkurzył... lovmetr troche mi spadł :/ a tak wgl to Kastiel wobec Nataniela w pewnym momencie będzie wyjątkowo uczynny na swój sposób :O szoook!

+ Jedyny plus tego odcinka to to, że spotkałam Titi, która dała mi prezent... a dobrze wiadomo jak czasami ciężko na nią trafić za pierwszym razem.

Oprócz tego w odcinku wykryłam jeden BUG:

« Last Edit: Grudzień 18, 2014, 22:43:07 pm wysłana przez Gerl »

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 18, 2014, 23:39:46 pm »
Ano właśnie czytałam, że bardzo dużo punktów idzie na ten odcinek. To ja nie wiem, chyba z miesiąc będę go robiła XD Co do ilustracji to podobno dużo od lovometrów zależy, na solucji jest podana niby właściwa odpowiedź, ale czytałam, że ludziom i tak nie zaliczyło, nawet jak mieli dobrą odpowiedź niby ;_;

No wróżkę mega ciężko jest spotkać, ja na te 21 odcinków, które już zagrałam spotkałam ją dwa razy tylko x.x

Haha, no w tej grze nieraz można znaleźć takie pociski w dialogach XD Albo to:
« Last Edit: Grudzień 18, 2014, 23:44:37 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #102 dnia: Grudzień 19, 2014, 12:46:12 pm »
Też wybrałaś Kentina? :D właśnie też miałam zrobić zrzut ekranu w tym momencie, ale przez przypadek zaznaczyłam wypowiedź Su i poszło dalej...

 Z Natem miałam 100 na lovmetrze - chodzi o to, że zły strój wybrałam :(( czyli Kentin woli żyć w baraku i być bitym przez rodziców niż żyć w willi na przedmieściach i mieć perfekcyjne życie :D ta szoła wojskowa sprała mu mózg :D

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 19, 2014, 17:38:19 pm »
Niee, ja jeszcze nie mogę w ten odcinek zagrać, jeszcze 22 nawet nie skończyłam :c Na forum to znalazłam i mnie rozśmieszyło :D

Ja kiedyś też zły strój wybrałam, i wtedy od Amber w gębę się dostało, nie pamiętam który to był odcinek XD

( czyli Kentin woli żyć w baraku i być bitym przez rodziców niż żyć w willi na przedmieściach i mieć perfekcyjne życie :D ta szoła wojskowa sprała mu mózg :D
hahaha no co chcesz, może lubi jak się nad nim znęcają XD a może on jest też.... masochistą? :O XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 19, 2014, 20:51:49 pm »
hahaha no co chcesz, może lubi jak się nad nim znęcają XD a może on jest też.... masochistą? :O XD

No wiesz... w wojsku większość facetów to aż strach co się działo w przebieralni xD kuźwa mam 30PA i chce drugi raz przejść odcinek dla ilustracji... pewnie i tak kolejny odcinek będzie za 5 miesięcy więc co mi tam :D Ale jestem pozytywnie zaskoczona, że tak szybko mieliśmy polską premiere niedługo po francuskiej.