Autor Wątek: Polityka i społeczne tematy  (Read 8170 times)

Gerl

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 23, 2012, 17:30:48 pm »
No właśnie nauka języka jest o kant dupy, za przeproszeniem. No bo za każdym razem jak kończyłam jakąś szkołę to już byliśmy na w miare zaawansowanym stopniu nauczania języka a tu jak przychodziliśmy do liceum to znowu zaczynaliśmy od "My name is" "Spell Your Name" etc   Powiem wam, że gdyby nie to, że kiedyś pisałam z wieloma zagranicznymi ludźmi to bym była o wiele słabsza gdybym polegała tylko na szkole...

dominika1088

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 28, 2012, 21:15:34 pm »
Ja uczę się angielskiego 9 lat a prawie nic nie umię, nie wspominając o francuskim -.-
Nauczyciele języków źle uczą. Po co uczą nas gramatyki, skoro nie znamy słówek?
Przynajmniej w mojej szkole tak jest. Moim zdaniem błędne koło ;/

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 29, 2012, 13:45:38 pm »
ja zacznę we wrześniu 11. rok nauki języka angielskiego i nie mogę powiedzieć, że opanowałem język do końca ;/

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 31, 2012, 23:24:29 pm »
Co tu dużo mówić. W Polskich szkołach języków porządnie się nie opanuję. Myślę, że już na lepsze by każdemu z nas wyszło gdybyśmy pokupowali sobie kursy i uczyli się samodzielnie. Tak, prac domowych też nie powinni zadawać. Wystarczająco dużo nauki jest bez tego. Ogólnie poziom nauczania w tym kraju przeraża. Już nie wspominając o kosztach na podręczniki i inne pierdółki, które i tak w większości posłużą tylko na jeden rok.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Ilona

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 21, 2012, 21:51:56 pm »
Za jaką partią polityczną jesteście? Na kogo będziecie głosować? Z racji tego, iż nie wszyscy mają ukończone 18 lat, lub do 18 pozostało im trochę więcej czasu, to pytanie do tych osób: Na kogo byście zagłosowali, jeżeli mielibyście taką możliwość? (Najbliższe wybory - samorządowe, oraz do Parlamentu Europejskiego odbędą się w 2014 roku, zaś w 2015 będą wybory prezydenckie, oraz parlamentarne).

Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 21, 2012, 21:56:12 pm »
Tylko i wyłącznie Ruch Palikota. Jedyna, normalna partia w Polsce, która proponuje bardzo ważne rozwiązania dla kraju. Na pewno będę
na nich głosował.

Gerl

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 21, 2012, 22:03:44 pm »
Tylko i wyłącznie Ruch Palikota. Jedyna, normalna partia w Polsce, która proponuje bardzo ważne rozwiązania dla kraju. Na pewno będę
na nich głosował.

Niby tak... ale moim zdaniem wyczyny pana Palikota są czasami bezsensowne... niby się odłączył od PO ale tak naprawdę myślę, że RP jest po to by odwalać jakieś maniany by odwrócić uwagę polaków jak PO podpisuje coś w tajemnicy przed krajem -,-

Zresztą cała polityka jest o kant dupy

Fiom

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 21, 2012, 22:13:50 pm »
Ja jakoś temu Ruchowi nie ufam. Może to głupie, ale wydaje mi się, że on to robi na pokaz i będzie tak jak z tymi wszystkimi obietnicami wyborczymi. Właściwie nikomu nie ufam, nie umiem decyzji podejmować, więc jeśli już będę miała osiemnastkę, to chyba nie zagłosuję. Wiem, ze to niby nasz obowiązek, by decydować o państwie, ale wolę nie mieć na sumieniu to, że oddałam głos na partię, która źle będzie rządzić. xd

Ilona

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 21, 2012, 22:19:18 pm »
Ja też będę głosować na Ruch Palikota. Wiem, że niektóre wystąpienia Janusza są trochę kontrowersyjne, aczkolwiek i tak według mnie są najlepszą partią w Polsce. Pamiętajmy też, że nie tylko Palikot jest w tej partii, spójrzmy np. na posła Biedronia, prowadzi kampanię przeciwko homofobii, walczy o prawa człowieka, kiedyś mówił gdzieś w wywiadzie, że aż 60% kobiet doświadcza przemocy domowej, a jak zrobili spotkanie, żeby temu zaradzić pojawiło się tylko pięciu polityków...

Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 21, 2012, 22:50:37 pm »
Biedroń jest spoko, dobrze, że ktoś taki jest w sejmie.
Ostatnio idę sobie po mieście i siedział sobie na ławce :)

Ilona

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 21, 2012, 23:15:01 pm »
Zazdroszczę! Ja też chciałabym go spotkać. :)

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 22, 2012, 13:27:16 pm »
może Was zaskoczę, ale mi się zdaje, że partia PO powinna dalej rządzić.

Ilona

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 09, 2012, 20:52:11 pm »
http://hydepark.wp.tv/i,HydePark-Nauczyciel-gej,mid,123475,index.html#m123475 - nauczyciel gej, temat kontrowersyjny, choć według mnie nie powinien być poruszany, bo co ma orientacja nauczyciela do jego pracy? Nic. To prywatna sprawa, takie jest moje zdanie. A Wy co o tym myślicie? Czy posłalibyście swoje dziecko do szkoły, w której uczy gej?


Shaddy

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 01, 2013, 18:59:28 pm »
Póki żaden uczeń nie zostanie ofiarą takiego nauczyciela-geja nie powinno mieć to żadnego znaczenia ;) To tyle w temacie i sądze, że każda wypowiedź będzie taka sama.

Offline SolekFasolek

Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 01, 2013, 21:07:04 pm »
nauczyciel gej? YAOIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII~ :8omglookplz:

a tak serio? jeśli nie włączy mu się pedofilstwo, to niech sobie uczy, jezu. co ma orientacja seksualna do zawodu jaki wykonuje? ja w tym problemu nie widzę. wiadomo, może się spotykać z obelgami na ten temat, ale to już pokazuje rozum tego, który obelgami rzuca. jezu no, co to kogo obchodzi, jakiej koleś jest orientacji? jak mu dobrze z tym, że jest gejem, to ja problemu nie widzę.