Autor Wątek: Polityka i społeczne tematy  (Read 8191 times)

Ilona

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 01, 2013, 21:27:44 pm »
a tak serio? jeśli nie włączy mu się pedofilstwo, to niech sobie uczy

A czemu miałoby mu się "włączyć pedofilstwo"? Geje to nie pedofile. Orientacja seksualna nie ma na to wpływu. To tak jakby obawiać się, że każdy nauczyciel hetero będzie podrywać uczennice, więc no comment...

Offline SolekFasolek

Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 01, 2013, 21:39:52 pm »
źleś mię zrozumiaa.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 01, 2013, 21:44:23 pm »
Myślę, że Sol chodziło tu tak raczej ogólnie. Że jeżeli ten nauczyciel pedofilem nie jest to nie ma problemu. Wiesz, nieraz jest tak, że gościu ma już żonę, rodzinę itp. a okazuje się, że facet pedofil. Czytałam gdzieś o takim przypadku.

Ja tam nic nie mam do homoseksualistów. Osobiście znam kilka takich osób i nie ma w nich nic dziwnego. Powiem więcej. Blisko się z nimi trzymam, bardzo je lubię i nie zamierzam tego zmierzać tylko dlatego, że mają inną orientację. Wracając do tematu. Co z tego, że ten nauczyciel jest gejem? Nie rozumiem po co w ogóle pisali o tym na jakichś stronach. Grunt, żeby dobrze wykonywał swoją pracę. A już co robi prywatnie nikogo nie powinno obchodzić.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Ilona

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 19, 2013, 15:15:19 pm »
Co o tym myślicie: link? Według mnie to nie jest normalne...

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 19, 2013, 15:38:43 pm »
No i okej, nic na siłę. Jeżeli chcą mieć dzieci, niech sobie mają. Może i jest dziwne, że facet miałby rodzić, ale skoro on chce i mu to pasuje to nie widzę w tym nic złego.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Fiom

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 19, 2013, 15:43:23 pm »
A moim zdaniem to trochę przesada. Kobieta ma rodzić, nie facet. Szwecja mnie przeraża, w dupach im się poprzewracało. boi_sie

Offline Loba

Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 19, 2013, 15:52:13 pm »
Mężczyzna rodzący dzieci? Nie, nie, to jest powalone. Chyba trochę przesadzają.
saving people, hunting things, the family business.


Shaddy

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 19, 2013, 16:03:53 pm »
Hej hej... wy powiedzieliście coś takiego  Kobieta ma rodzić, nie facet. Szwecja mnie przeraża, w dupach im się poprzewracało

"To równie dobrze można powiedzieć: że małżeństwo powinno składać się z kobiety i faceta... a Ci, którzy są INNI to też się im w dupach poprzewracało...."

Wy uważacie za norme tą grupę... to powinniście równie dobrze zgadzać się z tym, że ktoś chce urodzić dziecko będąc mężczyzną... To nic chorego - to jest TO SAMO co z homoseksualizmem - jak kto woli

Naprawdę nie widzę żadnej różnicy czy urodzi kobieta czy mężczyzna...
« Last Edit: Marzec 19, 2013, 16:10:37 pm wysłana przez Gerl »

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 19, 2013, 16:16:28 pm »
Gerl, mordo Ty moja! ;D (z góry przepraszam za wyrażenie). Dokładnie, chce rodzić i ma taką możliwość to proszę bardzo. Skrzywdzi tym kogoś?
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Ilona

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 19, 2013, 16:25:40 pm »
Tylko, że Szwecji akceptują dosłownie WSZYSTKO. Wiecie, że 70% Szwedów prowadzi swoje gospodarstwa domowe samotnie? Pijące i uprawiające seks 12 latki nie wzbudzają tam szoku. Małżeństwa trwają góra 2-3 lata, dzieci mają po kilkoro rodzeństwa od matki i od ojca, oczywiście z różnych małżeństw obojga rodziców. Niektórych ludzi powinno się leczyć, a nie akceptować każdą dewiację. Nikt nie pomyśli jak się będzie czuło to dziecko. Akurat ja wiem co czują takie dzieci, mój ojciec zachowywał się jak Szwed, wierzcie mi, że to nie jest fajne. Ale ja przynajmniej mam normalną mamę, z czego bardzo się cieszę, a niektóre dzieci w Szwecji skazane są na dziwacznych rodziców, to z pewnością niezbyt dobrze odbije się na ich psychice. Prędzej czy później ta "poprawność polityczna" nas zabije, nie potrzeba końca świata, ludzie sami doprowadzają się do rujnacji całkowicie niszcząc moralność.

Offline Loba

Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 19, 2013, 16:37:02 pm »
Nie porównujcie homoseksualizmu do tego. To są dwie osobne sprawy, bycie gejem czy lesbijką to jedno a rodzenie dzieci przez mężczyznę to drugie. Kobieta została stworzona do tego by rodzić dzieci, nie mężczyzna. Moim zdaniem to jest chore, żeby na takie coś pozwalać.

Skrzywdzi tym kogoś?
To dziecko. Myślę, że większa połowa takich dzieci będzie się czuła skrzywdzona a przede wszystkim inna, odstająca od reszty ludzi, już do końca życia z powodu tego, że urodził je mężczyzna.
saving people, hunting things, the family business.


Ilona

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 19, 2013, 16:39:17 pm »
Otóż to! Mądre słowa! Mam nadzieję, że w Polsce nie doczekamy się czegoś takiego.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 19, 2013, 17:02:31 pm »
Tak? A dzieci z "normalnymi rodzicami" alkoholikami, złodziejami itp. mają lepiej? Nie mają śladów na psychice? Dziecko, które by widziało, że jego rodzice się kochają, szanują nie miałoby żadnych psychicznych ubytków. A na pewno nie z tego powodu, że jego rodzice są np. tej samej płci, czy dlatego, że urodził je facet. I nie sądzę, żeby z tego powodu było ono krzywdzone. A skoro mówisz, że Szwedzi akceptują wszystko, to społeczeństwo z tym też problemu by nie miało. Więc po kłopocie. Poza tym: jeżeli ktoś chce na prawdę coś zrobić, ma gdzieś czy dostanie oficjalne pozwolenie. I w drugą stronę. To, że w Szwecji pozwalają na różne rzeczy, nie znaczy, że zaraz całe społeczeństwo zmieni płeć. Nic na siłę, nikt zmuszać nikogo nie będzie. A dzieci/młodzież, jak kto woli, uprawiają seks wszędzie. Piją, palą też.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Shaddy

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 19, 2013, 17:46:57 pm »
Popieram Inevitable... Dzieci wychowane przez homoseksualne pary też mogą być szykanowane i traktowane TAK SAMO jak dzieci urodzone przez faceta... wsio w tym temacie...

Serio nie widzę Żadnej różnicy

elMarco

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 19, 2013, 18:20:56 pm »
Ja już rzygam tymi całymi związkami "partnerskimi". W Biblii pisze jasno i wyraźnie o gejostwie itp. Ale nie, toleruj, bo to dwódziezty pierrzy wiek! I jeszcze tylko brakowało, żeby takie cuda tutaj odwalali!!