Autor Wątek: Grzegorz Hyży  (Read 1405 times)

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Grzegorz Hyży
« dnia: Sierpień 23, 2014, 20:02:51 pm »


Nowy wokalista na polskim rynku. Pierwszy, którego muzyka mi się bardzo podoba. Wystąpił w III edycji "X Factora" gdzie zajął ostatecznie II miejsce. W tym roku wydał debiutancką płytę z producentem TABB-em "Z całych sił" Na razie wydał dwa single, bardzo czesto puszczane w radio jak i telewizji. Przesłuchałem całą płytę i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, polecam gorąco.

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/SCEaOF_I8oE?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/Gne_f7jkn4w?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Grzegorz Hyży
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2014, 21:19:54 pm »
Przesłuchałam, ale tyłka mi nie urwało... Może do przesłuchania tak na jakiś czas, jak się gdzieś trafi, ale nie dla mnie na co dzień. Dalej uważam, że poza kilkoma punkowymi i metalowymi zespołami w Polsce nie ma czego szukać w muzyce :P
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Grzegorz Hyży
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2014, 21:25:31 pm »
Kibicowałam mu w X Factorze, podbił moje serce. Uwielbiam jego głos. No ale jego piosenki już tak bardzo mnie nie porywają. Zobaczymy co będzie z nim dalej. ;D


Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Grzegorz Hyży
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2014, 10:14:11 am »
Nie za bardzo podobają mi się jego piosenki. Podoba mi się jedynie "Na chwilę", ale też szału nie ma.

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Grzegorz Hyży
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2014, 21:17:02 pm »
Nie przepadam za nim oraz za jego piosenkami (tymi dwoma, które znam). Moim zdaniem za daleko zaszedł w X Factor...

Offline Loba

Odp: Grzegorz Hyży
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 24, 2014, 23:32:16 pm »
Chyba nikt się nie zdziwi jeśli napiszę, że nie lubię ani piosenek ani samego artysty. XDD
saving people, hunting things, the family business.