Off Topic > Sport

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014

(1/8) > >>

#TóxicoTomasz.:
I oto rozpoczęły się tak długo wyczekiwane Mistrzostwa w "siatkę" .  Pierwszy mecz wygraliśmy z Serbami po bardzo ładnej walce 3:0  ;)

Inevitable:
Nie lubię i nie oglądam siatkówki, ale to dobrze, że Polacy ładnie zaczęli :D

Reckless:
Mega się cieszę, że wygraliśmy. Żałuje, że nie byłem w domu, to musiał być piękny mecz, uwielbiam siatkówkę. W ogólne dla mnie jest niepojęte jak ktoś woli oglądać tą nudziarską piłkę nożną, gdzie mogę być 90min biegania w kołko i wynik 0:0. Normalnie emocje jak na grzybograniu. Nie to co w siatcie, w sekunde akcja, ile razy ja wchodziłem w ekran prawie   :facepalmpoziomdrugi:

Loba:
Kocham reprezentacyjną siatkówkę i bardzo wyczekiwałam tych mistrzostw. Jestem niesamowicie szczęśliwa po wczorajszym rozbiciu Serbów. Byleby każdy następny mecz do samego złota tak wyglądał.

--- Cytat: Reckless w Sierpień 31, 2014, 17:02:47 pm ---W ogólne dla mnie jest niepojęte jak ktoś woli oglądać tą nudziarską piłkę nożną, gdzie mogę być 90min biegania w kołko i wynik 0:0. Normalnie emocje jak na grzybograniu.

--- End quote ---
Sport każdy sam w sobie jest piękny i głupie jest kwestionowanie czegoś słowami "jak ludzie mogą to oglądać?"

Reckless:

--- Cytat: Loba w Sierpień 31, 2014, 18:01:42 pm ---Sport każdy sam w sobie jest piękny i głupie jest kwestionowanie czegoś słowami "jak ludzie mogą to oglądać?"

--- End quote ---

Powiedziałem woli, co jest znaczną różnicą. Anyway, gusta są różne.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version