Autor Wątek: Zabawa w chowanego, czyli nauka i bóg  (Read 7855 times)

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Zabawa w chowanego, czyli nauka i bóg
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 10, 2013, 17:59:22 pm »
Ale czy to tylko księży dotyczy? Tak jest ze wszystkim. Każdy muzułmanin czy Arab to dla większości terrorysta...

Ja podałam tylko jeden przykład, tak? Z wieloma dziedzinami tak jest ale teraz akurat jest mowa o Kościele tak więc poruszam tą dziedzine....

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Zabawa w chowanego, czyli nauka i bóg
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 10, 2013, 18:11:48 pm »
Wiem, wiem, bez spiny. Po prostu takie pisanie, że Kościół na tym cierpi, bo każdego księdza ma się za pedofila to żaden wyjątek. Wiadomo, ale tak jest ze wszystkim.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Michelle

  • Gość
Odp: Zabawa w chowanego, czyli nauka i bóg
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 10, 2013, 18:23:51 pm »
Tylko, że sprawy z Kościołem są szczerze mówiąc bardziej nagłaśniane...

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Zabawa w chowanego, czyli nauka i bóg
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 10, 2013, 18:28:47 pm »
No bo przecież Kościół ma być autorytetem itd...
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Zabawa w chowanego, czyli nauka i bóg
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 10, 2013, 19:01:16 pm »
Po prostu takie pisanie, że Kościół na tym cierpi, bo każdego księdza ma się za pedofila to żaden wyjątek. Wiadomo, ale tak jest ze wszystkim.
No ale teraz rozmawiamy o kościele więc to podajemy za przykład. Wiadomo, że kościół to nie jest odosobniona jednostka tylko takie coś występuje masowo. Tak jak wcześniej pisałaś, każdy Arab uznawany jest za terrorystę, każdy Niemiec uznawany jest za Hitlerowca, każda ukraińska kobieta za prostytutkę, a każdy Polak za złodzieja i nieudacznika.
No bo przecież Kościół ma być autorytetem itd...
To fakt. Kościół powinien być autorytetem ale jak od dawna wiadomo nim nie jest. I w pewniej mierze media im często w tym pomagają. Nie mówię, że księża są święci bo na własnym przykładzie wiem, że księża potrafią robić i rzeczy, których nie powinni. Ale w skrócie mówiąc, ludzie powinni chodzić do kościoła dla Boga a nie dla księdza. Bo to co nakazał Bóg w przykazaniach a to co mówią i robią księża to czasami naprawdę wielka różnica.
saving people, hunting things, the family business.


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Zabawa w chowanego, czyli nauka i bóg
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 10, 2013, 21:26:04 pm »
Skoro już jesteśmy przy pedofilii to czy spotkaliście się już z takimi tekstami trolli, którzy chcą 'bulu dupy' jak "JP2 RUCHA MAŁE DZIECI XDDDDDDD"? Dla mnie to karygodne, nawet trudno mi było to napisać... Wystarczy wpisać sobie podobne hasła w google/yt i widzimy poziom nie kościoła, a gimboateistów, którzy są niewierzący, żeby szpanować i w niedzielę sobie pospać dłużej. Ręce opadają.

A,. jeszcze chciałam dodać, że to właśnie przez media rodzą się takie imbecyle. Cały czas nagłaśniają o pedofilii w Kościele, a potem tacy idioci podłapują temat i piszą tego typu teksty. To jest już dno i wodorosty jeśli chodzi o młodzież.
« Last Edit: Październik 10, 2013, 21:28:56 pm wysłana przez Fiommy »


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Zabawa w chowanego, czyli nauka i bóg
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 10, 2013, 21:41:58 pm »
Czyli co, czyli media powinny w ogóle milczeć na ten temat? Wiadomo, niektórzy popadają w skrajności i myślą, że wszyscy księżą są tacy. I takimi tekstami jak podała Fiom to pokazują jak niski jest ich poziom. Ale moim zdaniem dobrze, że w mediach się o tym mówi. Może nie przez cały czas i ciągle o jednym, bo każdy wie, że jak dziennikarze podłapią temat to będą się go trzymać do upadłego. Ale ludzie mają uprzedzenia do księży nie od dzisiaj, więc chyba nie tylko z powodu pedofilii.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Zabawa w chowanego, czyli nauka i bóg
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 10, 2013, 21:48:17 pm »
Dobrze, że media nie milczą. Źle to ujęłam. Może po prostu zamknijmy takie dzieci w zakładach, gdzie nie będą miały dostępu do tv. XDD

Rozumiem to wszystko, bo czasami też jak patrzę na księży to trudno mi uwierzyć, że to powołanie. I ten problem istnieje nie od dzisiaj, wbrew temu co mówią starsi ludzie 'kiedyś tego nie było'. Oni po prostu nie szanują tego, co robią. Ksiądz ma być autorytetem, ale nie dla biznesmenów. Ma mieć powołanie, a nie najlepszego mercedesa, kurde.


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Zabawa w chowanego, czyli nauka i bóg
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 11, 2013, 16:32:38 pm »
Media i Kościół się nie lubią raczej ;D Dlatego skaczą sobie do gardeł  :mrauu:
« Last Edit: Październik 11, 2013, 16:35:01 pm wysłana przez Gerl »

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Zabawa w chowanego, czyli nauka i bóg
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 11, 2013, 19:08:11 pm »
No tak to wygląda właśnie. Kościół też nie jest zbyt przyjaźnie nastawiony do mediów XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Shaki_es_mejor

  • Gość
Odp: Zabawa w chowanego, czyli nauka i bóg
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 30, 2013, 09:01:01 am »
Jestem wierząca, chodzę do kościoła, na religię. Nie rozumiem trochę tylko tej katolickiej hierarchii i organizacji Kościoła.  :pfuuu: Ogólnie, to sądzę, że warto wierzyć. Tak mi się czasem wydaje, że bez Boga życie byłoby jakieś takie nijakie.

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Zabawa w chowanego, czyli nauka i bóg
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 30, 2013, 13:41:33 pm »
No tak to wygląda właśnie. Kościół też nie jest zbyt przyjaźnie nastawiony do mediów XD

No cóż... ciężko być miłym jak ktoś Cię ciągle obsmarowywuje... jakby kościół się wgl nie bronił to by go media zjadły doszczętnie

A co sądzicie o tej babeczce (nie wiem czy ona nie jest jakąś feministką z tego co słyszałam) co głośno obwieszczała, że usunie dziecko w wigilie?
« Last Edit: Grudzień 30, 2013, 13:49:40 pm wysłana przez Gerl »

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Zabawa w chowanego, czyli nauka i bóg
« Odpowiedź #102 dnia: Grudzień 30, 2013, 14:28:12 pm »
Co? Jak to? Kto to? Daj link. :o


Offline Gordita

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Total likes: 3
  • jak opisać siebie w tysiącu słowach?
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Obtener un Si, Your Embrace, Toneladas, No, No Creo, Poem to a Horse, Try Everything
  • Imię: Zuzia
Odp: Zabawa w chowanego, czyli nauka i bóg
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 30, 2013, 14:34:46 pm »
Jestem wierząca, chodzę do kościoła, na religię. Nie rozumiem trochę tylko tej katolickiej hierarchii i organizacji Kościoła.  :pfuuu: Ogólnie, to sądzę, że warto wierzyć. Tak mi się czasem wydaje, że bez Boga życie byłoby jakieś takie nijakie.

Zgadzam się z tobą. Bóg mi pomaga.

Ale do koscioła nie chodzę. No i oczywiście pasterka, święconka, itp. no to wtedy idę. Przestałam chodzić normalnie jak kiedyś u mnie w kościele na mszy dla dzieci proboszcz zaczął opierdzielać jakichś chłopców, że stali pod kościołem z puszką WOŚP. Bo to teren prywatny i nie wolno. A poźniej zaczął hejtować Owsiaka, bo WOŚP przeznacza mniej pieniędzy na chore dzieci niż Caritas. Podawał jakieś kwoty z różnych lat. A ja myslałam że pomoc to pomoc i to dobrze, że zbierają na te dzieci :pfuuu:

Myślałam czy nie wypisać się z religii, bo tak to tylko co roku trzeba było modlitwy zdawać, ale teraz na religii mamy o Biblii, o tym jak to jest tłumaczone przez naukowców, itd. :)
  

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Zabawa w chowanego, czyli nauka i bóg
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 30, 2013, 18:01:56 pm »
Co? Jak to? Kto to? Daj link. :o

A prosze Cie bardzo :D Wiem wiem, że macie alergie na pudelka ale to mnie jakoś szczególnie zainteresowało:

http://www.pudelek.pl/artykul/62060/24_grudnia_usune_ciaze_a_co_przyjdzie_policja/