Autor Wątek: Shakirowy off-topic.  (Read 10236 times)

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Shakirowy off-topic.
« dnia: Grudzień 04, 2014, 14:58:32 pm »
Jak chcecie pisać nie na temat, to tutaj. Nie śmiećcie w innych tematach.





na to Shakira odpowiada, że już tak kiedyś zrobiła i że Waka Waka jest właśnie taką piosenką   :rozpaczz: :deaddd: mówi, że nagrała ją już bardzo dawno ale specjalnie na Mundial ją odświeżyła i nagrała nową wersję  :byebitch:

Jeśli tego nie wymyśliła, to teraz wyobraźcie sobie ile tam gdzieś się kurzyć może mega hitów, które nie ujrzą dnia dziennego...
« Last Edit: Grudzień 15, 2014, 19:32:18 pm wysłana przez xladykillerx »

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2014, 16:44:13 pm »
Moim zdaniem to totalna ściema, wymyślona żeby jakoś wybrnąć z pytania i ukryć plagiat Waki

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2014, 16:54:34 pm »
Moim zdaniem to totalna ściema, wymyślona żeby jakoś wybrnąć z pytania i ukryć plagiat Waki
też tak myślę.... :49482151: nie od dziś wiemy, że Shakira czasem potrafi bajki pisać...
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2014, 17:19:04 pm »
Spoko-Loko... te tzw "nienarodzone piosenki" zostawi na dekadę później gdy już totalnie nie będzie się jej nic chciało... potem wciśnie nam kit, że właśnie pracuje nad płytą - a tak naprawdę będzie jedynie szlifowała gotowy produkt. To się nazywa zabezpieczanie swojej przyszłej kariery :D
« Last Edit: Grudzień 04, 2014, 17:21:19 pm wysłana przez Gerl »

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2014, 19:52:56 pm »
Zobaczycie ,że po śmierci Shak gdy wszyscy będziemy dziadeczkami i babciami  to ukażę się coś w stylu MJ  pośmiertne pudełko się otworzy i wyfrunie z niego 12 pięknych kawałków ,które nie wchodziły na żadną płytę ponieważ nie pasowały do otoczki albumu ,a teraz zrobią furorę :D  no i plus dorzucą jakieś perfumy czy klocki alla Shakira i będzie się sprzedawać jak ciepłe bułeczki.  :yghhhhaha:
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Suerte

Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2014, 20:27:39 pm »
Pierwsze pytanie fanki: pyta się o to czy ma w planach wydanie kiedyś płyty z nieopublikowanymi wcześniej piosenkami :łaaaał: :łaaaał:

na to Shakira odpowiada, że już tak kiedyś zrobiła i że Waka Waka jest właśnie taką piosenką   :rozpaczz: :deaddd:
Shakira błagam nie kompromituj się. Chyba powinna zainwestować w jakiegoś dobrego specjalistę od PR, bo przez takie wywiady sama się pogrąża.

Moim zdaniem to totalna ściema, wymyślona żeby jakoś wybrnąć z pytania i ukryć plagiat Waki
Dokładnie. Nie wierzę, że nagrała tę piosenkę wcześniej. Skąd niby przed Mundialem miałaby pomysł wykorzystania fragmentu narodowej piosenki z RPA? A potem dziwnym trafem mistrzostwa odbyły się akurat w Południowej Afryce i mogła wykorzystać nagraną wcześniej piosenkę, dobry żart! Niech jeszcze powie, że Locę i Hips Don't Lie nagrała 20 lat temu. :żal::

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 10, 2014, 16:14:43 pm »
Zobaczycie ,że po śmierci Shak gdy wszyscy będziemy dziadeczkami i babciami  to ukażę się coś w stylu MJ  pośmiertne pudełko się otworzy i wyfrunie z niego 12 pięknych kawałków ,które nie wchodziły na żadną płytę ponieważ nie pasowały do otoczki albumu ,a teraz zrobią furorę :D  no i plus dorzucą jakieś perfumy czy klocki alla Shakira i będzie się sprzedawać jak ciepłe bułeczki.  :yghhhhaha:

Wolałabym zobaczyć to za życia, a nie dopiero po śmierci Shak. Chce wierzyć, że najlepsze dzieło jej życia, dopiero przed nią i stworzy coś pięknego dla swoich fanów. Szkoda, żeby zmarnowała swój talent na kawałki w stylu Loca czy Rabiosa.

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 12, 2014, 12:21:55 pm »
Ja sądzę ,że taka płyty wyjdzie najprędzej wtedy kiedy zacznie brakować w co wątpię ,albo po prostu gdy będzie potrzebowała większego źródła gotówki dodatkowego. Wtedy wyda taką płytę ,która sprzeda się pewnie dobrze bo dlaczego by nie miała. Lecz by nasza Shakunia wydała coś z własnej woli od tak by zrobić niespodziankę nie sądzę ,a wielka szkoda :) 
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 12, 2014, 15:44:04 pm »
Fajnie by było gdyby w trakcie przerwy pomiędzy jedną a drugą płytą wydała coś w rodzaju The Greatest Hits & More czyli składankę największych hitów i niepublikowanych wcześniej utworów plus bonusy np. teledyski i film dokumentalny. Ale masz rację o takiej niespodziance możemy jedynie pomarzyć.

Offline Suerte

Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 15, 2014, 08:23:58 am »
Taka kompilacja to by była prawdziwa gratka dla wszystkich fanów. Może gdyby Shakira bardziej skupiła się na karierze, aniżeli tylko na życiu rodzinnym, albo gdyby Antonio nadal sprawował pieczę nad jej karierą, to wydałaby taką płytę.

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 15, 2014, 09:00:27 am »
Nie chciałabym żeby w obecnej sytuacji Shakira nadal pracowała z Antonio. Napewno jest pomiędzy nimi wiele złej energii, przyjacielskie rozstanie nie udało im się.

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 15, 2014, 13:36:33 pm »
Eh ja tam np takie krążka jak The Greatest Hits Shakira nie uznaję bo według mnie to odgrzewany kotlet. Nawet gdyby dorzuciła tam jedną czy dwie nowe piosenki to jednak w moje oczy rzucał by się te "szlagiery" ,które mogę sobie posłuchać odpalając z półki dowolny album.  Lecz tak jakby to jest temat o perfumach więc nie rozmywajmy go już bardziej TYLE O TYM ! ;)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 15, 2014, 17:47:29 pm »
Eh ja tam np takie krążka jak The Greatest Hits Shakira nie uznaję bo według mnie to odgrzewany kotlet. Nawet gdyby dorzuciła tam jedną czy dwie nowe piosenki to jednak w moje oczy rzucał by się te "szlagiery" ,które mogę sobie posłuchać odpalając z półki dowolny album.  Lecz tak jakby to jest temat o perfumach więc nie rozmywajmy go już bardziej TYLE O TYM ! ;)
Szkoda, że nie ma takiego ogólnego tematu związanego z Shakirą, gdzie można by było pisać wszystko co się chce, takie luźne myśli. Nie chcę robić off topu, powiem tylko tyle, że miałam na myśli co najmniej 10 niepublikowanych wcześniej utworów a nie tylko dwa.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 15, 2014, 18:18:12 pm »
Tu piszemy o wszystkim co nie pasuje do żadnego z istniejących już działów
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Shakirowy off-topic.
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 15, 2014, 19:32:01 pm »
Dziękuje za utworzenie nowego tematu.