Off Topic > Szkoła

Zadania domowe, czyli pomoc wszelaka

<< < (2/13) > >>

Turin:
Wiem, wiem, moje pomysły są jak zawsze bardzo dobre i zastanawiam się czy Joguś jakiejś nagrody dla mnie nie przewiduje. ;D

 Pozdrawiam Turin Turambar

Aga:
Dobra, to za dwa miesiące, bo teraz to już koniec czerwca i za parę dni WAKAcje <3

Inevitable:
Ludki kochane, jest sprawa. Ktoś by mógł pomóc? Mój mózg jest trochę... no upośledzony na coś takiego i nie mogę nic mądrego wymyślić. Mam zadanie z polaka. II gimnazjum. Polecenie: Ułóż zdanie, którego kolejne wyrazy będą podanymi częściami mowy.
przyimek, liczebnik, rzeczownik, rzeczownik, czasownik (muszą być po kolei) i drugie zdanie
rzeczownik, spójnik, czasownik, czasownik, rzeczownik.

Wdzięczna za pomoc bym była :3 Mi same głupoty przychodzą do głowy, a tego to napisać nie mogę bo mnie z sali nauczycielka wywali xD Będę wdzięczna za pomoc.

Mizey:
Specjalnie dla ciebie odkopałam moje ćwiczenie! Ale nie wiem czy jest na pewno dobrze.
Na drugiej kartce Julka maluje ołówek i ogląda rysunki xD Takie tak moje wypociny dwa lata temu :D
Jak chcesz coś jeszcze z 1 części to pisz bo mam troszkę uzupełnione i mam tylko 1 część (str od 5 do 20 i od 22 do 39 i od 58  do 70 i od 78 do 82 i tyle)  chyba, że na strychu znajdę 2 część.

Inevitable:

--- Cytat: Mizey w Wrzesień 06, 2012, 19:39:41 pm ---Specjalnie dla ciebie odkopałam moje ćwiczenie! Ale nie wiem czy jest na pewno dobrze.
Na drugiej kartce Julka maluje ołówek i ogląda rysunki xD Takie tak moje wypociny dwa lata temu :D
Jak chcesz coś jeszcze z 1 części to pisz bo mam troszkę uzupełnione i mam tylko 1 część chyba, że na strychu znajdę 2 część.

--- End quote ---

Dziękuję dobry człowieku! <kłania się> ^^

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version