Autor Wątek: Nasze sny!  (Read 6503 times)

Shakira

  • Gość
Nasze sny!
« dnia: Czerwiec 06, 2012, 19:48:35 pm »
Ciekawa jestem jakie macie sny. Ja mam różne od najdziwniejszych do zajebistych ;D Z kilka razy śniła mi się Shakira i Orlando Bloom  :-* jeden raz mi się śnił Brad Pitt :D a reszta to jakieś dziwne rzeczy nie trzymające się ładu i składu :o

A więc pochwalcie się!
« Last Edit: Kwiecień 13, 2013, 11:15:34 am wysłana przez Michelle »

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2012, 20:42:31 pm »
wczoraj śniło mi się, że zaprosiłam przyjaciół na frytki xd a jeszcze kiedyś, że grałam Julkę w 'Juli' i uciekałam z Jankiem przed Moniką ;p
 

Devocion

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:32:48 am »
Mi z kolei ostatnio się śniło, że wybuchła wojna, a wszyscy byliśmy w szkole.  Wpadli z karabinami i wgl. Ja gdzieś się schowałam razem z moją nauczycielką od ruska.  Ta po jakimś czasie kazała mi uciekać. Pamiętam, że leciałam w bosych stopach do domu przez całe miasto, a oni mnie gonili 0____0 LOL. XD

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2012, 12:09:30 pm »
Jogi, nie ma co, dobre!
Devocion, jak tylko mam okazję to latam boso, żółw :D

mi się śniło dzisiaj, że moja dentystka zamiast gabinetu stomatologicznego ma firmę wycieczkową i jeździ autokarami. i my z mamą wepchałyśmy się na jakąś zorganizowaną wycieczkę do Barcelony, w sumie nasze bilety kosztowały 72 zeta, lulz, dobra. na jakimś postoju (w Paryżu, niedaleko Wieży Eiffle'a), jakaś dziewucha z szóstej klasy podstawówki (bo to była wycieczka szkolna) pytała się czy mam fajki. lol, ja z fajami, dobre. no to ja odpowiadam, że nie, a ta dawaj mi wyznaje miłość bo 'jesteś tak ślicznie chuda' O____O XD nie no, co jak co, ale chuda to ja nie jestem. potem ta młoda wepchała się na moje miejsce w autokarze. to było chamskie.
jak już byliśmy w tej Barcelonie to (jeszcze jak jechaliśmy) zryczałam się ze szczęścia na widok Camp Nou, i wtedy dzieciuchy w szok i 'omg, ona jest na serio kibicem Blaugrany O___O'.
potem okazało się, że do Barcy przyjechałam po to, żeby kształcić się kulinarnie w jakiejś japońskiej restauracji i moją pierwszą klientką była... SHAKIRA O_____________________O
pamiętam jeszcze, że robiłam sushi, które potem kelner zaniósł do stolika przy którym siedziała S.. a potem przyszła moja szefowa, z wiadomością, że jestem proszona do tegóż właśnie stolika.

i się ku*wa obudziłam -.-

Shakira

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:31:39 pm »
Jogi, nie ma co, dobre!
Devocion, jak tylko mam okazję to latam boso, żółw :D

mi się śniło dzisiaj, że moja dentystka zamiast gabinetu stomatologicznego ma firmę wycieczkową i jeździ autokarami. i my z mamą wepchałyśmy się na jakąś zorganizowaną wycieczkę do Barcelony, w sumie nasze bilety kosztowały 72 zeta, lulz, dobra. na jakimś postoju (w Paryżu, niedaleko Wieży Eiffle'a), jakaś dziewucha z szóstej klasy podstawówki (bo to była wycieczka szkolna) pytała się czy mam fajki. lol, ja z fajami, dobre. no to ja odpowiadam, że nie, a ta dawaj mi wyznaje miłość bo 'jesteś tak ślicznie chuda' O____O XD nie no, co jak co, ale chuda to ja nie jestem. potem ta młoda wepchała się na moje miejsce w autokarze. to było chamskie.
jak już byliśmy w tej Barcelonie to (jeszcze jak jechaliśmy) zryczałam się ze szczęścia na widok Camp Nou, i wtedy dzieciuchy w szok i 'omg, ona jest na serio kibicem Blaugrany O___O'.
potem okazało się, że do Barcy przyjechałam po to, żeby kształcić się kulinarnie w jakiejś japońskiej restauracji i moją pierwszą klientką była... SHAKIRA O_____________________O
pamiętam jeszcze, że robiłam sushi, które potem kelner zaniósł do stolika przy którym siedziała S.. a potem przyszła moja szefowa, z wiadomością, że jestem proszona do tegóż właśnie stolika.

i się ku*wa obudziłam -.-

O ja pitole mocne  :D Ja też tak mam jak jest zajebiaszczy sen to ktoś mi zawsze przerwie albo się urywa w najlepszym momencie. A macie coś takiego jak jest zagraniczna gwiazda to mówią po polsku w waszym  śnie bo u mnie tak?

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:38:11 pm »
No, u mnie parę azy Shak nawijała po polsku. Albo Brendzio. Albo ja mówię po angielsku, tudzież po hiszpańsku. Czasami każde z nas mówi w swoim ojczystym języku i doskonale się rozumiemy. A czasami śni mi się, że to ja jestem Shakirą i gadam z kimś po hiszpańsku, LULZ.

Shakira

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:40:02 pm »
Heh to ja i inni nawijamy po pl.

Gerl

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 07, 2012, 19:49:22 pm »
Ja chodziłam z Shaką po bezludnych okolicach mojej działki xD i też gadała po polsku.... raz na koloniach dla niepełnosprawnych (jade jako opiekunka co roku) wystąpiła i wybrała mnie na scene by zaśpiewać z nią piosenkę La Tortura

Wgl kiedyś mi się jeszcze śniło, że maneger Shak napisał do mnie, że mam przechować Shaks przez 3 dni tak by nikt się o tym nie dowiedział... jeny co to było.. byłyśmy wtedy najlepszymi kumpelami, robiliśmy sobie zdjęcia, spałyśmy razem, a ja robiłam zakupy bo nie mogła wyjść na zewnątrz... ahhh cudny sen! Chyba najpiękniejszy jaki miałam z Shak!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
« Last Edit: Czerwiec 07, 2012, 19:51:48 pm wysłana przez Gerl »

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 08, 2012, 09:22:37 am »
jezu, ja chyba przestanę się kłaść spać... dzisiaj też, o dziwo, pamiętam, co mi się śniło...
Radziu, Gerl, pamiętacie ekipę HoS? a więc śniło mi się, że spotkaliśmy się całą dawną grupą i sobie gadaliśmy o naszych Shakowych kolekcjach. i nagle Michał (pamiętacie go?) wyskoczył z tym, że ma na DVD jakiś wywiad z Brendziem i plakaty z Nim O______O to ja od razu zawał i w krzyk i błagania, żeby mi to oddał/sprzedał czy coś. on wziął włączył ten wywiad. i ojezu. myślałam, że tam zejdę na atak serca z wrażenia. w wywiadzie Brendan byl w domu swoich rodziców w Morristown. najpierw opowiadał o swojej rodzinie i o tym, jak zaczęła się  Jego przygoda z perkusją, później jego rodzice się wypowiadali i w ogóle... a pod koniec wywiadu Brendan przedstawił swoją żonę. kiedy zaczął  opowiadać, jak się poznali, obudziłam się. moźe to i lepiej... z resztą i tak dziwię się, że cokolwiek zapamiętałam, przez 3/4 nocy turlałam się po łóżku z nerwów...

Nati

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 08, 2012, 15:32:49 pm »
Śniła mi się dziś Shaki ^^ Najpierwa jadłyśmy razem obiad w jakimś hotelu i rozmawiałyśmy o piłce nożnej. Potem ona zapisała sobie mój numer telefonu i obiecała, że będzie dzwonić :) Szkoda, że się obudziłam :P

Michelle

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 08, 2012, 21:42:40 pm »
Nat! Wyjeżdżasz do Gdańska niedługo, tak? Może jakimś cudem sen się spełni! xD

Nati

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 09, 2012, 21:31:24 pm »
Nat! Wyjeżdżasz do Gdańska niedługo, tak? Może jakimś cudem sen się spełni! xD

Oby, oby :) Ale nie wydaje mi sie :/

Michelle

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 09, 2012, 23:27:46 pm »
Nat! Wyjeżdżasz do Gdańska niedługo, tak? Może jakimś cudem sen się spełni! xD

Oby, oby :) Ale nie wydaje mi sie :/

No i kurde Ty każesz mi pozytywnie myśleć?! Daj przykład! Muszę się od kogoś uczyć! :P

Zauważyłam coś ciekawego. Otóż, jeśli intensywnie o kimś myślę to ta osoba mi się śni. Lubię to ^^
Czytałam też coś kiedyś o kontrolowaniu swoich snów. Muszę wypróbować któryś ze sposobów :D

Nati

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 10, 2012, 14:12:38 pm »
No i kurde Ty każesz mi pozytywnie myśleć?! Daj przykład! Muszę się od kogoś uczyć! :P

Zauważyłam coś ciekawego. Otóż, jeśli intensywnie o kimś myślę to ta osoba mi się śni. Lubię to ^^
Czytałam też coś kiedyś o kontrolowaniu swoich snów. Muszę wypróbować któryś ze sposobów :D

Tak ja Ci kaze myslec pozytywnie kochana xd Ogolem to jestem przekonana ze Shak juz czeka zeby mnie spotkac :)
« Last Edit: Październik 06, 2013, 11:01:47 am wysłana przez Ladrón »

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 10, 2012, 16:23:14 pm »
Cytat: Michelle
Zauważyłam coś ciekawego. Otóż, jeśli intensywnie o kimś myślę to ta osoba mi się śni. Lubię to ^^
Czytałam też coś kiedyś o kontrolowaniu swoich snów. Muszę wypróbować któryś ze sposobów :D
hahaha, też tak mam. co to kontrolowania, kiedyś interesowałam się Lucidami i nawet raz mi się udało, bodajże rok temu nawet.
aaaa, Brendzio <3