Autor Wątek: Nasze sny!  (Read 6510 times)

Shakira

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 11, 2012, 11:02:15 am »
A ja po skończeniu się snu gdy jeszcze leżę w łóżku lubię dokańczać je wyobrażając sobie kontynuację.

Michelle

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 13, 2012, 17:07:49 pm »
Śniło mi się dzisiaj, że dostałam z powrotem list (który wysłałam w poniedziałek do Shak). Cieszyłam się jak głupia dopóki nie zobaczyłam, że w środku nie ma podpisanego zdjęcia. A właściwie zdjęcia w ogóle nie było... Jednak dalej mam nadzieję, że jednak zdobędę ten autograf. Żaden głupi sen tego nie zmieni.

Offline Loba

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 14, 2012, 17:06:19 pm »
A mi się dzisiaj śniło, że byłam na koncercie Shak. Stałam przy samej barierce, bawiłam się świetnie. Przy wykonywaniu piosenki Waka Waka wyciągnęła mnie za rękę na scenę i kazała z nią tańczyć. Po koncercie szykowałam się do wyjścia ale usłyszałam, że mnie ktoś woła, obracam się a za mną stoi Tonino O_O ten TONINO xD Kazał iść mi za scenę, bo czeka tam na mnie SHAKIRA <3 byłam taka happy, że nie miałam siły iść. Za sceną gdy tylko zobaczyłam Shakirę rzuciłam się na nią i poprosiłam o autograf, dała mi go z wielkim uśmiechem. Potem zabrała mnie na kolację i poprosiła bym jechała z nią w trasę koncertową po Ameryce Południowej i tańczyła z nią. Przez 4 miesiące jeździłam z nią od kraju do kraju, stałyśmy się najlepszymi przyjaciółkami, chodziłyśmy razem na mecze, gadałyśmy o wszystkim. A najlepsze jest to, że Shakira mówiła po polsku. ^^
saving people, hunting things, the family business.


Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 14, 2012, 18:57:48 pm »
A mi się dzisiaj śniło, że byłam na koncercie Shak. Stałam przy samej barierce, bawiłam się świetnie. Przy wykonywaniu piosenki Waka Waka wyciągnęła mnie za rękę na scenę i kazała z nią tańczyć. Po koncercie szykowałam się do wyjścia ale usłyszałam, że mnie ktoś woła, obracam się a za mną stoi Tonino O_O ten TONINO xD Kazał iść mi za scenę, bo czeka tam na mnie SHAKIRA <3 byłam taka happy, że nie miałam siły iść. Za sceną gdy tylko zobaczyłam Shakirę rzuciłam się na nią i poprosiłam o autograf, dała mi go z wielkim uśmiechem. Potem zabrała mnie na kolację i poprosiła bym jechała z nią w trasę koncertową po Ameryce Południowej i tańczyła z nią. Przez 4 miesiące jeździłam z nią od kraju do kraju, stałyśmy się najlepszymi przyjaciółkami, chodziłyśmy razem na mecze, gadałyśmy o wszystkim. A najlepsze jest to, że Shakira mówiła po polsku. ^^
haha, to mi się kiedyś śniło, że akurat była wigilia, wszyscy sobie ładnie siedzimy przy stole, a tu nagle dzwonek do drzwi. no to ja w te pędy otwierać (co jak co, lubię otwierać drzwi) i ledwom drzwi otworzyła, a tu mi Shakira z całym zespołem, Gerardem i Tonim wbija O___O no to zaprosiłam na wigilię, no bo jak to to, Shakirę z domu wygonić. po wieczerzy stwierdziła, że jestem bardzo fajna, a uczyć to się mogę wszędzie, więc... kilka dni później udała się do mojej szkoły, osobiście mnie z niej wypisała, a potem porwała w trasę O____O

Devocion

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 14, 2012, 19:23:05 pm »
Śniło mi się dzisiaj, że dostałam z powrotem list (który wysłałam w poniedziałek do Shak). Cieszyłam się jak głupia dopóki nie zobaczyłam, że w środku nie ma podpisanego zdjęcia. A właściwie zdjęcia w ogóle nie było... Jednak dalej mam nadzieję, że jednak zdobędę ten autograf. Żaden głupi sen tego nie zmieni.
Też mam koszmary przez ten list. Ostatnio śniło mi się, że do domu mojego ochroniarze Shakiry z policją wpadli z powodu tego listu. xd

Shakira

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 01, 2012, 19:47:52 pm »
Co mi się dzisiaj śniło? A już wiem aktor Hugh Laurie. Nie do końca wiem o co chodziło w tym śnie jak zwykle zresztą no i oczywiście moja podstawówka jak zwykle a i moja wychowawczyni z 3 klasy podstawówki :o też tam była.

Nati

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 03, 2012, 17:14:45 pm »
Snilo mi sieze mama weszla  do pokoju i spytala czy zjadlam serek, odpowiedzialam ze tak i mama wyszla. Koniec :D

Gerl

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 03, 2012, 18:14:07 pm »
Nati sprawdź w Senniku co to może oznaczać :D

Shakira

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:35:31 pm »
A mnie się dzisiaj śniło że sobie dobrze robiłam :o sztucznym wiadomo czym  :P Chyba ja też jestem zboczona albo od was się zaraziłam :o

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 04, 2012, 21:37:11 pm »
^ za dużoś się SB naczytała.

ja... nie pamiętam, co mi się śniło... :(

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 04, 2012, 23:05:36 pm »
Sol, zboczuchu! XD

Devocion

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 05, 2012, 11:10:33 am »
A mnie się dzisiaj śniło że sobie dobrze robiłam :o sztucznym wiadomo czym  :P Chyba ja też jestem zboczona albo od was się zaraziłam :o
mózg rozje.bany XDDDDDD

Mi się ostatnio sami nauczyciele śnią  :o

Gerl

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 05, 2012, 14:49:58 pm »
mózg rozje.bany XDDDDDD

O kurde :O Żółwik to moje powiedzonko na codzień!  ::) Btw... Shakira jesteś bardzo podatna tak więc nie czytaj SB xD

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 05, 2012, 19:37:25 pm »
Sol, zboczuchu! XD
i kto to mówi XDDDDD

a mi dzisiaj się śnił Brendzio. i Shaka :3

Devocion

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 05, 2012, 23:03:48 pm »
a mi dzisiaj się śnił Brendzio. i Shaka :3
Ciekawe co robili ... . : D : D