Autor Wątek: Nasze sny!  (Read 6446 times)

Michelle

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #165 dnia: Listopad 17, 2013, 21:20:10 pm »
O skutkach ubocznych nie czytałam, ale jakoś mi się nie chce wierzyć, że po czymś takim można się nie obudzić :o No chyba, że ktoś śni o spełnieniu wszystkich marzeń i z wrażenia staje mu serducho xD
Ja mam pełno głupich snów. Te najbardziej niedorzeczne i straszne zapamiętuję najlepiej. Albo jak śnię i jestem przerażona, a potem gdy się obudzę zastanawiam się dlaczego się bałam, skoro sen wcale nie był straszny...

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #166 dnia: Listopad 18, 2013, 00:22:13 am »
Jak mi sie coś śni to sparawszam w senniki co to oznacza i bardzo często już mi sie sprawdziło to co tam było napisane  bojęsięciebie

Często krótko przed przebudzeniem zdaje sobie sprawę ze tylko śnie i próbuje kierować snem ale szybko sie przebudzam  ozomg

Ostatnio coś mi sie śniło w trzech rożnych wersjach.... Często sie nisze w nocy i jak mi sie sen przerwał to pózniej snilam go od początku tylko inaczej sie kończył  :smuteczek:
We´re all mad here

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #167 dnia: Grudzień 02, 2013, 16:21:57 pm »
Wczoraj śnił mi się najśmieszniejszy sen wszech czasów  :oloooool: Jak się obudziłam to zaczęłam się śmiać xD Więc Shakira była w The Voice i początek odcinka a ona wstaje z fotelu jurora wychodzi na scenę i mówi, że zaśpiewa najnowszą piosenkę z albumu, który będzie można kupić w przyszłym roku. I zaczyna grać, a tu pokazuje się okładka na ekraniku z tyłu Shak i pisze "biczi"  :heheszki: no i lecą pierwsze dźwięki a to przecież piosenka Gypsy! No i Shakira śpiewa wszystko, ale zamiast słowa "gypsy" śpiewa "biczi" xDD I piosenka się skończyła, wszyscy klaszczą, każdy wiwatuje, a Shak stoi zadowolona. Mój sen się na tym skończył i gdy tylko się obudziłam to zaczęłam się z tego śmiać, do tej pory jak przypomnę sobie ten sen to się śmieję :D


Offline Suerte

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #168 dnia: Styczeń 31, 2014, 19:44:22 pm »
hahaha Miz ja chcę takie sny jak Ty! :D

Ja w Wigilię miałam bardzo dziwny sen, otóż śniło mi się...karpie! Protestowałam pod sklepem, w którym sprzedawali żywe karpie, w dłoni miałam transparent (nie pamiętam co na nim było) i krzyczałam wraz z tłumem: "uwolnić karpie!" :falldown: Cóż, chyba w tym roku wezmę udział w jakimś proteście (w końcu karpie dały mi "znak"), tylko gdzie ja znajdę tłum wariatów, z którymi będę protestować? :oloooool:

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #169 dnia: Luty 01, 2014, 11:06:01 am »
Genderka, ze mną możesz protestować :oloooool: Tylko wiesz, jestem troszkę aspołeczna, ale to szczegół oxd

A ja ze swojego dzisiejszego snu pamiętam tylko tyle, że... Kupiłam mnóstwo paczek papierosów (każda inna), w sumie daleko gdzieś miałam to czy zwykłe, czy smakowe, czy cienkie, powyciągałam po kilka z paczki i schowałam do papierośnicy. Z tym, że ja ani nie palę nałogowo tylko zakopcę raz na 2-3 miesiące, ani nie mam papierośnicy... Oksy 8(

Offline Suerte

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #170 dnia: Luty 01, 2014, 18:39:23 pm »
Genderka, ze mną możesz protestować :oloooool:
O, to świetnie, cieszę się, że nie jestem sama! Widzimy się 23 grudnia. :yeah: cwaniaczeksmile

Ja miałam dzisiaj dziwny sen, który niewątpliwie związany jest z powrotem na forum. Otóż śnili mi się praktycznie wszyscy użytkownicy forum, tylko było to w dość specyficznej formie. Przeglądałam propozycje filmików na YT i wyskakiwało mi coś takiego: Loba to najbardziej poukładana fanka Shakiry, Mizey ma najlepsze pokoje do wynajęcia, Inevitable ma najlepszą kolekcję butów Shakiry. :falldown: Niestety tylko tyle z tego zapamiętałam, a wiem, że było tego znacznie więcej.

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #171 dnia: Luty 28, 2014, 22:28:37 pm »
Śniło mi sie dzisiaj ze byłam w Polsce u sordomudy. Sen zaczął sie od tego ze obudziliśmy sie w jakimś czerwonym samochodzie na dużym parkingu. Po czym wyszlysmy z niego i sordo złapała za wózek na zakupy który juz był trochę zapełniony. Weszłysmy do sklepu i on był częściowo samoobsługowy. Asia chciala kupić ser żółty wiec wzięła go gołymi rekami z półki. Sprzedawczyni sie na nią wydarła że jak coś dotyka to musi to kupić. Pozniej stanelysym w kolejce i chciałam tez coś wziąć z półki ale było ciemno i nie widziałam co ile kosztuje. Jak doszłysmy do kasy to ta sama sprzedawczyni co sie wcześniej na nas wydzierala teraz tez miała jakiś problem. Wtedy ja sie zaczęłam na nią wydzierać i mowić ze nawet światła nie potrafi zapalić. Potem gdzieś poszła nas obsłużył jakiś facet i nagle sie w sklepie światło zapaliło.
Pozniej poszłyśmy do Asi do domu i po drodze doszedł do nas jakiś jej kolega. Potem jak byliśmy juz u niej w domu to coś czytaliśmy i przyszedł do nas jej kot. Chciałam go pogłaskać i w  momencie moj kot wskoczyl mi na głowę i mnie obudził.
Juz dawno nie pamiętałam tak dobrze jakiegoś snu Laught
We´re all mad here

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #172 dnia: Luty 28, 2014, 23:55:37 pm »
ej co, serio? Ale jak to XD ja Ci się śniłam  :eghahah: ? ciekawe  8D a wyglądałam jak ja ? Bo czasem śni mi się ktoś i wiem, że to jakaś osoba mimo, że nie wygląda jak w rzeczywistości. A mój kot też był prawdziwy XD ?
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 01, 2014, 00:15:04 am »
Ty wygladała jak ty ale byłaś o głowę niższa ode mnie, a chyba tak niska nie jesteś. Właśnie patrzyłam na zdjecie twojego nkota na facebooku i to był ten sam kot  bojęsięciebie on ma długą sierc ? Bo na facebooku nie widać dokładnie...

We´re all mad here

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 01, 2014, 12:22:37 pm »
tak ma długą siersc  boi_sie ja mam 160 cm nie wiem ile Ty masz ale dużo osób jest ode mnie o głowę co najmniej wyższych XD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 01, 2014, 13:14:57 pm »
Ja mam 165 wiec tylko 5cm różnicy  ;))
We´re all mad here