Autor Wątek: Nasze sny!  (Read 6435 times)

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 06, 2012, 08:46:35 am »
a mi dzisiaj się śnił Brendzio. i Shaka :3
Ciekawe co robili ... . : D : D
jezu, ile tu zboczuchów... XD
a jak myślisz?! i nie, na pewno nie naparzali Danza Gitana z LFP XD

uwaaa, a dzisiaj mi się śniło, że Shak nagrała 3 wersję Un Poco De Amor :3

Devocion

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 06, 2012, 12:26:43 pm »
a mi dzisiaj się śnił Brendzio. i Shaka :3
Ciekawe co robili ... . : D : D
jezu, ile tu zboczuchów... XD
a jak myślisz?! i nie, na pewno nie naparzali Danza Gitana z LFP XD

uwaaa, a dzisiaj mi się śniło, że Shak nagrała 3 wersję Un Poco De Amor :3

Ahaa, rozumiem : ) Czyli ten tego xD

Gerl

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 06, 2012, 13:01:19 pm »
To Forum pelne dwuznacznosci ;) ajajaj

Nati

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 06, 2012, 16:13:22 pm »
Dzis snilo mi sie ze plynalam statkiem i on zatonal, ale przezylam ;)

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 07, 2012, 12:29:04 pm »
Dzisiaj śniło mi się, że Shakira przyleciała do Polski specjalnie do mnie, konkretnie do szkoły mojej. Gadałam z nią po angielsku. Dała mi autograf, ale oczywiście jak w każdym śnie z nią rzuciłyśmy się sobie w ramiona. Jejku, jak ja kocham te sny. :3

Michelle

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 07, 2012, 12:54:34 pm »
Mi też się dzisiaj Shaka śniła. Rozpoznałam ją na dachu budynku (wtf?), przytuliłam i ładnie poprosiłam, żeby chwilę zaczekała to pójdę po coś do podpisania. Zeszłam do swojego pokoju, który był w tym wieżowcu (wtf?) i szukałam czegoś z mojej kolekcji z nią. Nic mogłam nic znaleźć, a jak znalazłam to nie mogłam się zdecydować co wziąć. Wzięłam płyty i kartki, bo pomyślałam, że osoby z forum też na pewno chciałyby autografy. Pobiegłam znowu na dach, ale okazało się, że Shaki się zniecierpliwiła czekaniem i poleciała prywatnym helikopterem. Towarzyszyła jej przy tym jakaś murzynka. No i nie zdobyłam autografów :(

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 07, 2012, 12:58:38 pm »
Michelle:
Koszmar. Ja w moim śnie cały czas się na nią patrzyłam, żeby mi nie uciekła tak jak to w innych czasami się dzieje, bo mój mózg jak zauważy, ze coś mi się podoba to od razu to psuje. ;c

Shakira

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 08, 2012, 17:52:30 pm »
Mi też się dzisiaj Shaka śniła. Rozpoznałam ją na dachu budynku (wtf?), przytuliłam i ładnie poprosiłam, żeby chwilę zaczekała to pójdę po coś do podpisania. Zeszłam do swojego pokoju, który był w tym wieżowcu (wtf?) i szukałam czegoś z mojej kolekcji z nią. Nic mogłam nic znaleźć, a jak znalazłam to nie mogłam się zdecydować co wziąć. Wzięłam płyty i kartki, bo pomyślałam, że osoby z forum też na pewno chciałyby autografy. Pobiegłam znowu na dach, ale okazało się, że Shaki się zniecierpliwiła czekaniem i poleciała prywatnym helikopterem. Towarzyszyła jej przy tym jakaś murzynka. No i nie zdobyłam autografów :(

No i kiszka z autografów  :'(

Ilona

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 09, 2012, 21:37:33 pm »
Jeśli chodzi o sny związane z Shakirą to miałam tylko jeden. Śniło mi się, że Shaki dawała koncert w moim mieście, w takiej wąskiej uliczce. Po koncercie ludzie się na nią rzucili, a ja powiedziałam: Spokojnie, dajcie jej odpocząć, nie widzicie, że ona jest zmęczona...i się obudziłam. :D
A tak ogólnie to najczęściej śnią mi się jakieś głupoty. Oto kilka z nich:
-Dzieci mojej siostry latające na kolorowych balonach.
-Adolf Hitler, który mnie goni.
-Czesław Mozil w supermarkecie.
-Raz mi się śniło, że byłam w jakiejś nieznanej miejscowości, próbowałam złapać autobus, aczkolwiek on cały czas mi uciekał i nie chciał się zatrzymać na przystanku którym stałam.
To tylko namiastka moich jakże dziwnych snów. :D






Devocion

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 10, 2012, 10:36:55 am »
i.
-Czesław Mozil w supermarkecie.
leżę XDDDD

Dzisiaj śniło mi się, że mieszkałam w takim dziwnym miasteczku (za dużo gry w simsy xd). Pique miał dom niedaleko mnie, i uważali go za złodzieja. xd

Michelle

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 17, 2012, 21:30:00 pm »
Haha. Śniło mi się, że Turin wysłał mi list. wtf? ;D

Gerl

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 17, 2012, 21:45:30 pm »
O kurna xD Jeśli chodzi o Turina to mi się raz śnił xD  Był koncert Shaky w Arenie a potem on mnie zaskoczył od tyłu i mnie wystraszył wielkim bu (jak to on) a potem uwaga uwaga.... OLALIŚMY koncert shak i oprowadzałam go po Łodzi xD

p.s jeśli Ci wysłał list to znaczy, że odczuwasz mocno jego nieobecność xD to napewno pochełcze jego ego  ;D
« Last Edit: Lipiec 17, 2012, 21:47:38 pm wysłana przez Gerl »

Offline Aga

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 27, 2012, 14:00:51 pm »
Ja pewnego dnia miałam 3 sny.
Opowiem tylko jeden, ponieważ tych dwóch nie pamiętam.

Jadę z mamą samochodem. To trochę dziwne, bo moja mama chociaż ma prawo jazdy to nigdy nie jeździ. Mama się zatrzymała i wyszła z samochodu , bo ktoś do niej zadzwonił. Ja nadal siedziałam w samochodzie. To było jakoś tak dziwnie, bo potem samochód tak jakby zjeżdżał w dół. Nie wiedziałam co robić. Jak tak zjeżdżałam to zauważyłam rzekę- Łęg , w którą samochód wjeżdża. Próbowałam hamować, i nagle samochód tak jakby podskoczył  i zakręcił się w stronę ulicy a ja wyleciałam z samochodu i widziałam już mamę machającą. Myślałam, że upadnę i się zabiję, ale akurat wtedy się obudziłam. Taki trochę dziwny. Jak się obudziłam była 1 w nocy , strasznie się trząsłam.

Przedwczoraj śniło mi się , że byłam z mamą i Alejandrem Sanz. Moja mama pyta:
-Agniesiu, kto to jest?
-Mamo, to jest Alejandro Sanz, ten piosenkarz z którym Shakira śpiewała La Torturę.
Potem zanuciłam mamie kawałek tej piosenki. I potem to już dalej Alejandro śpiewał xd.

Kilka razy śniła mi się Shakira, ale to tak , że po prostu widziałam ją i tak jakby ona coś do mnie mówiła, czasem ja do niej..

3 dni temu mojemu tacie śnił się wywrócony NASZ traktor. Tato mi mówił, że pomyslał , że może być jakichś wypadek. Dzień potem (2 dni temu) był na prawdę wypadek. Nasz sąsiad potrącił pieszego i pieszy zginął na miejscu. Mój tato ma takie "
przewidywalne" sny :D

Devocion

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 28, 2012, 10:33:39 am »
MI się ostatnio śniło, że Cesc Fabregas dostał ataku serca na boisku o___________0

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 28, 2012, 11:02:29 am »
Hahaha...jebłam jak się obudziłam. Śniło mi się, że byłam na randce z Pitbullem (za dużo GIS chyba) i szliśmy w strońe działek i nagle jakiś orzeł zaczął atakować ludzi i się schowaliśmy pod jakimś drzewem. haha...boże jaki ja mam mózg xd