Autor Wątek: Nasze sny!  (Read 6512 times)

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 28, 2012, 11:49:55 am »
A mi się dzisiaj śniło, że moja klasa pojechała ze mna do Barcelony i próbowaliśmy się włamać na boisko. O.o Ogólnie to nie wpuścili nas, ale siedzieliśmy przy głównym wejściu i bawiliśmy się zabawkami. Wtf?! XD

Ilona

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:42:47 pm »
Dzisiaj mi się śniło, że odkurzałam jakiś dom wielkim, brązowym odkurzaczem. xD

elMarco

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 28, 2012, 15:04:36 pm »
Mi też się coś tam śniło, ale zapomniałem co. :D

PS: Wy też tak macie, że czasem śni wam się ten sam sen kilka lat / miesięcy później?

Offline Loba

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 28, 2012, 15:13:16 pm »
PS: Wy też tak macie, że czasem śni wam się ten sam sen kilka lat / miesięcy później?
Często tak mam.

Od jakiś pięciu-sześciu dni śni mi się to samo, że jestem w ogromnym lesie i uciekam przed kimś, upadam, ten ktoś jest już blisko, łapie mnie za nogi i wtedy się budzę. Zazwyczaj cała mokra i ze łzami w oczach.
saving people, hunting things, the family business.


elMarco

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 28, 2012, 15:15:44 pm »
Ja miałem coś takiego w deseń horroru. Za drugim razem, gdy śniąc przypomniałem sobie, że mi się to już śniło (nie wiem jakim cudem wygrzebałem sen z przed kilku lat), wiedziałem gdzie nie iść w następnej scenie. Dziwne, nie?

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 28, 2012, 15:41:08 pm »
elMarco:
Ciekawe :o
A mi i koleżance w jedną noc śnił się ten sam sen. Tzn. że zła Myszka Miki nas ganiała po mojej wsi XD

Ilona

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 28, 2012, 16:17:49 pm »
Wy też tak macie, że czasem śni wam się ten sam sen kilka lat / miesięcy później?

Czasem tak mam. Np. pewien sen, w którym byłam w jakimś obcym miasteczku, z którego nie mogłam się potem wydostać śnił mi się chyba z 3 razy. Nie wiem czemu...

zła Myszka Miki nas ganiała po mojej wsi XD

Masz genialne sny. xD

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 28, 2012, 16:36:27 pm »
Ja czasami mam wrażenie, że ten sem mi sie juz kiedyś śnił, ale nigdy nie jestem pewna na 100%
 

Devocion

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 28, 2012, 19:57:31 pm »
Mi się często śni ta zmora ( klątwa, the ring) blada, w czarnych włosach, że mnie goni ..

Offline Loba

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 28, 2012, 20:22:10 pm »
Mi się często śni ta zmora ( klątwa, the ring) blada, w czarnych włosach, że mnie goni ..
Mi też kiedyś się śniła ta zmora z The Ring. Obudziłam się w ostatecznej chwili gdy już droga którą biegłam skończyła się i miała mnie to coś złapać.
W ogóle mi często śnią się rzeczy tego typu. Ktoś mnie goni, wielki, ciemny i przerażający las albo okropna willa na pustkowiu.
saving people, hunting things, the family business.


Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 28, 2012, 21:33:07 pm »
Hahaha...jebłam jak się obudziłam. Śniło mi się, że byłam na randce z Pitbullem (za dużo GIS chyba) i szliśmy w strońe działek i nagle jakiś orzeł zaczął atakować ludzi i się schowaliśmy pod jakimś drzewem. haha...boże jaki ja mam mózg xd
zryta bania, Jogi. tyle Ci powiem. ale nie martw się, też mam zrytą banię.

A mi się dzisiaj śniło, że moja klasa pojechała ze mna do Barcelony i próbowaliśmy się włamać na boisko. O.o Ogólnie to nie wpuścili nas, ale siedzieliśmy przy głównym wejściu i bawiliśmy się zabawkami. Wtf?! XD
Camp Nou?

PS: Wy też tak macie, że czasem śni wam się ten sam sen kilka lat / miesięcy później?
a bo to mało razy? potem rano się budzę przekonana, że mam deja vu, a nowy dzień będzie taki, jak ten, kiedy mi się to pierwszy raz śniło. logika.

jezu, mi tylko raz się śnił taki potworek, przez którego zbudziłam się w środku nocy. a, i jeszcze jak wypiłam 5 puszek BePowera, to zasnęłam o 00:00 i budziałam się równo co dwie godziny, bo albo mi było duszno, albo gorąco, albo zimno... w jednym ze snów był ten koleś, który grął Setha Clearwatera w Zmierzchu xdd

dzisiaj (rano? w nocy?) śnił mi się Brendan. znowu. ale ten sen nie był taki, jak wszystkie, że sobie siedzimy/spacerujemy i gadamy. ten sen był dziwny w każdym tego słowa znaczeniu.

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 29, 2012, 16:00:58 pm »
Sol, tak. To był dziwny sen XD

Ja nie umiem biegać w snach i to jest najgorsze. :c

Gerl

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 29, 2012, 17:36:48 pm »
Fiom ja też tak mam!!!!! W snach jak chce przed kimś uciekać to staram się jak mogę ale czuje taki bezwład w nogach.... Myślałam, że tylko ja takie coś mam xD

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 29, 2012, 18:32:23 pm »
Gerl, to okropne uczucie. Takie chcesz a nie możesz. Tak mnie to boli jakoś XD

Ale ja wam opowiem coś. Jak byłam mała, oglądałam [ta, przez palce] dużo horrorów i śniło mi się raz, że na skrzyżowaniu przy kapliczce zaatakowały mnie takie psy... Syberian Husky i Owczarek Niemiecki. Pogryzły mnie, a raczej zagryzły, umarłam, a na koniec snu były napisy czerwone na czarnym tle "koniec". O.o

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 29, 2012, 22:16:57 pm »
ja tam nie lubię spadać we śnie XD

a, btw., przedwczoraj mi się śniło, że śpiewałam z Shakirą 'Fantascic Baby' koreańskiego zespołu BigBang...