Autor Wątek: Nasze sny!  (Read 6520 times)

vera7

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 02, 2012, 13:48:23 pm »
Wy to macie ciekawe sny. Ja to muszę się zmagać z codziennymi snami o szkole Brrrrryyy :'(


A jak nie szkoła to jakieś głupkowate pozbawione sensu:/np. ostatnio śniło mi się, że latam z wiadrem wody i przelewam do innego kubła....Noo trzymaAAjcie mnie!!!!!!
« Last Edit: Październik 06, 2013, 11:05:03 am wysłana przez Ladrón »

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 02, 2012, 14:12:25 pm »
A mi zawsze w wakacje się śni szkoła, bo tęsknie. O.o
W zeszłym roku śniło mi się, że nauczycielka z nauczycielem mieli romans, urodziła tamta bliźniaki- blondyni z czerwonymi oczami i prowadziła je po korytarzu szkolnym w wózku dla bliźniąt. Koszmar :O

Ilona

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 08, 2012, 16:53:16 pm »
Dzisiaj śniło mi się, że jem sałatę z Cristiano Ronaldo. :D

Offline Loba

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 08, 2012, 19:08:21 pm »
Mi się śniło dzisiaj, że miałam bilety na mecz FC Barcelony z Realem Madryt i miałam na niego jechać, a raczej lecieć. Byłam taka podekscytowana i w ogóle, przez całą noc nie mogłam spać, rano zaczęłam się pakować a do pokoju weszła mama i powiedziała, że mam iść do szkoły bo skrócili nam wakacje i nie wyobraża sobie, żebym nie poszła. :o
saving people, hunting things, the family business.


Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 08, 2012, 20:40:15 pm »
^DAFUQ ŁAS DAT XD

ja z kolei całą noc miotałam się jak wściekła po łóżku i nie pamiętam co mi się śniło.

vera7

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 08, 2012, 21:47:50 pm »
Dzisiaj śniło mi się, że jem sałatę z Cristiano Ronaldo. :D
Hahahahaha..., toż mnie rozbawiłaś ;D ;D ;D
^DAFUQ ŁAS DAT XD

ja z kolei całą noc miotałam się jak wściekła po łóżku i nie pamiętam co mi się śniło.
SolekFasolek, bo ty potrzebujesz natychmiastowo dobrych tabletek uspakajających, ponieważ tak nie moze być,...:):D


Offline SolekFasolek

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 08, 2012, 22:01:36 pm »
oj nie no, vera, pół nocy zastanawiałam się, czy powinnam była zrobić jedną rzecz, którą zrobiłam... ale mniejsza o to, dzisiaj pewno padnę jak mucha, już teraz mi się oczy kleją. i niech mi się przyśni Brendzioo! :8lovethoughtplz:

Gerl

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 09, 2012, 14:29:04 pm »
A mi się bardzo realny i normalny sen śnił.... Śniło mi się, że na mojej działce chciałam zrobić impreze góra na 12 osób. No i siedzimy sobie na tej działce, tańczymy itp. a tu nagle tabun samochodów i nagle z 50 osób dołączyło do naszej biby w tym 2 koleżanki, na które mam straszna alergie (przez nie normalnie byłam wściekła i nie cieszyłam się imprezą) ;/. Potem poszliśmy na drogę krzyżową do lasu w środku nocy. A potem rozpętała się burza i wszyscy na raz weszli do małego domku w 62 osoby.
« Last Edit: Sierpień 09, 2012, 14:33:03 pm wysłana przez Gerl »

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 09, 2012, 14:45:30 pm »
Ja miałam dziwne sny, ale opowiem tylko jeden. Z Shak. Omg, śniło mi się, że Shak z jakąś facetką tańczyły w takiej ponurej, ciemnej sali próbując uwieść jakiegoś gościa siedzącego na krzesełku [gapił się na nie]. Ale nic z tego nie wyszło, bo wszedł do tej sali Geri. Gdy go Shak zobaczyła, to się na niego rzuciła i zakochała. :D

Shakira

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 11, 2012, 15:33:12 pm »
To ja wam napiszę co się śniło mojemu facetowi :o

''ale chyba to było coś takiego że po jakimś koncercie Shakiry wracając zauważyłaś ją w przejściu
jak była otoczona 4 fankami ty tam podeszłaś chwilę porozmawiałaś z Shakirą a później mi się obraz zmienił i widziałem z zewnątrz budynku jak ty i kilka dziewczyn dostałyście autograf a ja chwilę z zewnątrz patrzyłem i jak tobie dawała autograf zrobiłem zdjęcie i na tym się sen urwał.

P.S. I robiłyście sobie również zdjęcia.''

JA CHCĘ TAK W REALU!!!!!!!!!! :8omglookplz:
« Last Edit: Sierpień 11, 2012, 15:35:13 pm wysłana przez Shakira »

Gerl

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 17, 2012, 10:15:15 am »
Śniło mi się, że pojechałam na 3 dni z Fiom i Lobą (Łódzkie rządzi! Yeeah!) do Częstochowy i Loba jakiegoś chłopaka poznała i z nim kręciła. Ja poszłam tymczasem z Fiom do fryzjera... I sobie kurna włosy przefarbowałam na blond wraz z różowymi końcówkami o.O no masakra... Potem wracamy a tu Loba mizia się z jakimś chłopakiem na naszym wyrku xD była ostra awantura xD

Turin

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 17, 2012, 10:27:13 am »
Za dużo SB Gerl, za dużo. :D

 Pozdrawiam Turin Turambar

P.S. Osobiście czuję się urażony, że mnie tam nie było więc w swej pysze uznam, że byłem tym bezimiennym chłopakiem. ;D

Offline Loba

Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 17, 2012, 21:02:11 pm »
Potem wracamy a tu Loba mizia się z jakimś chłopakiem na naszym wyrku xD
:o

Gerl, jakie ty sny miewasz. :D
więc w swej pysze uznam, że byłem tym bezimiennym chłopakiem. ;D
Tyaaaa, na pewno. ;D
saving people, hunting things, the family business.


Michelle

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 18, 2012, 00:55:43 am »
Ahhhh, w Chorwacji śniła mi się Beyonce XD

dominika1088

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 18, 2012, 13:12:00 pm »
Mi się przedwczoraj śniła Shak i Gerard. A konkretnie, że spotkałam ich gdzieś na jakimś placu, pierwsze zobaczyłam Gerarda, podbiegłam, wyściskałam i zrobiłam se z nim zdjęcie, a potem nagle przeniosłam się do jakiegoś budynku, gdzie Shak miała koncert, i ona przeciskała się przez tłum ludzi, bo chciała się iść przebrać czy coś, i się ukrywała, na głowie miała chustę, nikt nie wiedział, że to ona a ja zaczełam ją gonić, a ona uciekała (lol XD), aż w końcu nabłagałam ją tylko na jedne zdjęcie no i się obudziłam. Zwariowany sen ale fantastyczny! :)

PS Ale byłam wkurzona jak się obudziłam !  >:(