Autor Wątek: Anime, Dramy  (Read 1700 times)

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Anime, Dramy
« dnia: Kwiecień 05, 2015, 14:28:51 pm »
Nie wierzę, że tego jeszcze tu nie ma :p
Oglądacie Anime, dramy, a może jedno i drugie? Mnie do tego drugiego mniej ciągnie, ale muszę zacząć. Czytam też Mange, tak BTW.
Do moich ulubionych Anime należą
-Fairy Tail
-One Piece
-Attack on Titan/Shingeki no Kyojin
-inne
-Karneval

Zaraz idę oglądać Kuroko no basket, i bardzo mi się podoba.


A wy? =^.^=

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Anime, Dramy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2015, 16:23:10 pm »
Ja w ogóle uwielbiam japońskie kino ;D Anime rzadko oglądam, widziałam tylko kilka i to przeważnie pojedyncze odcinki. Jedne z tych, które pamiętam bardzo dobrze to W krainie Bogów. Całkiem niedawno widziałam też anime Hotarubi no mori e. Losie, piękne to było *_____* Ale smutne... oczywiście, że smutne. Polecam obejrzeć któregoś wieczoru, trwa tylko 45 minut. Co innego, jeśli o dramy chodzi ;D Widziałam dosyć sporo, a te które najbardziej mi się podobały to Liar Game, Hana Yori Dango, Jotei, Rabu shaffuru, Bloody Monday... To takie, które na pierwszy ogień sobie przypomniałam, jest tego na pewno o wiele więcej. A już samych filmów japońskich to nie wiem ile widziałam XD Bardzo lubię azjatyckie kino, głównie japońskie właśnie, ale nie tylko. Filmy z Hong Kongu są dobre (Nowa Opowieść Policyjna chociażby, uwielbiam to *____*), z Korei widziałam też kilka dobrych, ostatnio oglądałam z film z T.O.P - Ta-jja 2 , bardzo dobry. Trwa ponad 2 godziny, a w ogóle się tego nie odczuwa, szybko zleciał ._. Dobra, ale to już nie anime, ani dramy, więc kończę ten wywód XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Anime, Dramy
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2015, 16:51:27 pm »
Oni czasem bardzo przesadzają ale to lepsze niż jakieś Celebrity Splash, czy tego typu rzeczy.  Oczywiście czasem zdarzają się gorsze, czasem lepsze, ale generalnie jest super.
Skąd ja wiedziałam, że pierwsza tu coś napiszesz XD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Anime, Dramy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2015, 18:48:56 pm »
Skąd ja wiedziałam, że pierwsza tu coś napiszesz XD
hahahah XDD może kiedyś jeszcze wejdzie tu Solek i też coś napisze, bo o ile wiem, ona dramy też ogląda :D ale wciąż jesteśmy nielicznymi na tym forum, które interesują takie tematy XD

Wiadomo, w każdym kinie zdarzają się niewypały, ale moim zdaniem i tak w azjatyckim kinie o wiele rzadziej niż w powiedzmy amerykańskim. Oczywiście biorę pod uwagę te produkcje, które sama widziałam. A Ty oglądałaś może jakieś dramy? Bo animę to widzę, że sporo ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Anime, Dramy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2015, 19:39:00 pm »
Coś tam widziałam, w tym tygodniu zabieram się za to. A polecasz jakieś?

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Anime, Dramy
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 05, 2015, 19:45:29 pm »
Zależy jaką tematykę lubisz :D Ogólnie polecam stronę drama-online.pl (jak Ci się nie uda zarejestrować, bo ponoć czasem są problemy, to pisz, dam Ci hasło do mojego konta bo to i tak tylko się ogląda tam :D) tam mają dużo dram online. Ja polecam Hana Yori Dango, jaja to są jak berety XD Albo Bloody Monday taki kryminał bardziej, ale bardzo ciekawe :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Tola

  • Bosa Stopa
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Total likes: 3
  • „Sława izoluje ludzi od rzeczywistości. To zdarza
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • No, Tu, How do you do, Que vuelvas, La pared, Obtener un si, Dia especial
  • Imię: Karolina
Odp: Anime, Dramy
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 06, 2015, 17:22:32 pm »
A ja się na chwilę wtrącę, że nie przepadam za anime. Mam z tym kiepskie skojarzenia.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Anime, Dramy
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 06, 2015, 17:40:27 pm »
No nie każdy musi lubić :D Ja za anime też nie szaleję, ale lubię czasem obejrzeć jak nie mam nic do roboty.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Tola

  • Bosa Stopa
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Total likes: 3
  • „Sława izoluje ludzi od rzeczywistości. To zdarza
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • No, Tu, How do you do, Que vuelvas, La pared, Obtener un si, Dia especial
  • Imię: Karolina
Odp: Anime, Dramy
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 06, 2015, 18:25:33 pm »
Słyszałam, że anime potrafi bardzo mocno uzależnić. Na przykład moja była przyjaciółka ciągle rysowała te postacie, mówiła, że jak nie miała co robić, to nawet 7 godzin potrafiła siedzieć przed komputerem i oglądać.

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Anime, Dramy
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 06, 2015, 19:21:01 pm »
Ja również nie przepadam. Ale to przez znajomych, którzy klepali mi o tym niemalże co chwilę. "Dzięki" nim znałam całą fabułę, zanim cokolwiek obejrzałam - no i się zraziłam.
Myślę, że brak zainteresowania Japonią też robi swoje. Preferuję raczej latynoskie klimaty (swego czasu oglądałam nawet telenowele, haha) :D

Btw, myślałam, że będzie tu więcej osób oglądających Anime :o

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Anime, Dramy
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 06, 2015, 19:27:46 pm »
No to uzależnia XD
I doprowadza do stanu pod tytułem "OMG co ja tu robię, OMG co się właśnie stało. Kończę z oglądaniem TEGO DZIWNEGO ANIME. NIE JEDNAK NIE MÓJ PANIE" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Ja kocham Japonię, równo jak Hiszpanię. Jeśli chodzi o lekkie japońskie kino, to polecam świetny animowany, jeden z moich ulubionych filmów w ogóle ,,Wilcze Dzieci". Jest prosty ale wzruszający. Mam z niego cytat i GIF w podpisie, absolutnie go kocham. Myślę, że to mogło by się Wam spodobać.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Anime, Dramy
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 06, 2015, 19:48:07 pm »
Btw, myślałam, że będzie tu więcej osób oglądających Anime :o
Niegdyś na pewno. Ale kilku użytkowników odeszło, albo udziela się sporadycznie. W przeszłości jeszcze Adahu mógłby na temat anime sporo powiedzieć, tak czuję.

Hahaha ja mam takie uczucie, po skończeniu dramy XD To jest jak: "i co ja teraz zrobię ze swoim życiem?!" XDD
Wilcze dzieci?Słyszałam o tym, ale jakoś nie mogłam się zabrać, żeby obejrzeć. Trzeba będzie nadrobić.
Tak, zainteresowania anime, dramami na pewno też pokładają się z zainteresowaniami do danego kraju. Nie znam nikogo, kto nie interesowałby się Japonia, a oglądałby ich produkcje z jakimś większym zainteresowaniem.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Anime, Dramy
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 06, 2015, 19:55:01 pm »
Ja się tym zaraziłam od starszej siostry, która w nowej klasie spotkała dwie fanki Azji. Sama się zakochała, a ja za nią ;p

Offline Adahu

  • Bosa Stopa
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Total likes: 7
  • Don’t think you are, know you are!
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Objection
  • Imię: Adam
Odp: Anime, Dramy
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 18, 2015, 19:41:01 pm »
No proszę, wątek o anime i dramach. No to i ja coś wtrącę :3
Osobiście anime a co za tym idzie - mangą, zacząłem się interesować dosyć niedawno, tzn odkąd zacząłem zbierać wszystko co jest związane z Sailor Moon, autorstwa Naoko Takeuchi - czytać mangę, oglądać anime (stare jak i te najnowsze bardziej wierne mandze), zbierać figurki z Japonii, czasopisma, plakaty itp - generalnie kolekcjonowanie wszelakich rzeczy. :)

Oczywiście na SM się nie skończyło. Jestem obecnie na etapie oglądania starszego anime - Ulisses 31 (mitologia umieszczona w dalekiej przyszłości w kosmosie :P ). Równolegle oglądam też takie anime jak Dragon Ball (te starsze ofc), One Piece i Death Note...

Dram nie oglądam. Kiedyś z ciekawości obejrzałem jedną, ale w połowie wyłączyłem - stwierdziłem że to nie moje klimaty :P
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Anime, Dramy
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 19, 2015, 03:12:03 am »
Death Note oglądałam anime i film też widziałam. Ja ogólnie wolę filmy, więc nie trudno zgadnąć co bardziej mi się podobało xD Poza tym grał tam jeden aktor, którego lubię :D Anime też było dobre, ale jednak wolę po prostu oglądać aktorów, niż rysunki na ekranie.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...