Off Topic > Muzyka & Hollywood

Instrumenty muzyczne

(1/1)

Shewolf:
Gracie na jakiś instrumentach :)?A może chcielibyście grać?

To może ja zacznę ;).

Od dwóch lat gram na flecie prostym,a od czterech miesięcy na gitarze xD.

Peligrosa:
Hmm.. No cóż xD
Około 4 lata temu bardzo chciałam nauczyć się grać na gitarze, a że w domu od paru dobrych lat mam gitarę, to zaczęłam chodzić na kółko gitarowe, żeby się nauczyć.
I zapewne nauczyłabym się, ale jestem osobą strasznie niecierpliwą do takich rzeczy...  ;)) 
więc na samym końcu stwierdziłam, że gra na instrumencie mi się do niczego nie przyda i dotychczas nie umiem grać na gitarze.
Jak teraz sobie o tym myślę, to wydaje mi się, że po prostu nie jestem stworzona do grania muzyki i aż tak mnie nie ciągnie w tę stronę XD

Tola:
Od paru miesięcy moja gitara leży sobie spokojnie w kącie, czekając na to, aż w końcu znowu zacznę się uczyć. Nie mam na razie do tego motywacji - nic mi nie wychodzi, również nie mam cierpliwości do takich rzeczy. Ale może za jakiś czas... I tak muszę się zebrać w ciągu tego tygodnia do kupy, bo mam 5/6 z muzyki i muszę coś zagrać... Zastanawiam się, czy czegoś nie wziąć na flet, a z gitarą sobie na razie odpuszczę, bo mi facet powiedział, że Sto Lat na gitarę za proste xD

Shewolf:
W klasach I-III również grałam na dzwonkach,ale kiedy mi się to znudziło,zaczęłam grać na flecie  :voice004:.
Zresztą w szkole i tak musieliśmy wszyscy grać XDDD.
Chciałabym kiedyś nauczyć się grać na pianinie :).

Shewolf:
Niedawno skręciłam sobie palec lewej ręki.A zajęcia z gitary odwołane na 2 tygodnie...
Ni cóż,muszę wytrzymać,jeszcze tydzień :(.

Navigation

[0] Message Index

Go to full version