Autor Wątek: The Walking Dead  (Read 1029 times)

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
The Walking Dead
« dnia: Maj 26, 2015, 22:12:10 pm »
The Walking Dead






Akcja serialu skupia się na grupie ludzi, którzy starają się przeżyć w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Większość akcji filmu rozgrywa się w obszarze metropolitarnym oraz w okolicy Atlanty w Stanach Zjednoczonych. Głównym celem bohaterów serialu jest szukanie schronienia i ucieczka z dala od hord zombie (w polskim tłumaczeniu: szwendaczy (ang. walkers)), które atakują każdą żywą istotę, i których samo ugryzienie z czasem staje się śmiertelne i powoduje przemianę w zombie. Fabuła koncentruje się głównie na problemach grupy, których podstawowym celem jest utrzymanie własnego życia oraz stawianie czoła trudnym sytuacjom w kontaktach z innymi ludźmi, którzy przetrwali po katastrofie, czy w przypadkach śmierci członka grupy.

Na czele grupy stoi policjant Rick Grimes, który obudził się ze śpiączki w świecie zdominowanym przez szwendaczy. Przed katastrofą był on zastępcą szeryfa. Grupa na każdym kroku staje w obliczu wyzwań świata, w jakim przyszło im żyć. Zmagać się muszą nie tylko z zombie ale również innymi ocalałymi. Obraz przedstawia zachowania ludzkie w skrajnych przypadkach, gdy struktury społeczeństwa już nie istnieją.


Ogląda ktoś może owy serial ? :)

Wiem ,że może to nie jest jakiś piękny śliczny serial z kolorami i delikatnością lecz każdy ma różne gusta. Serial na świecie znalazł ogromną sławę co przeszło na gry komputerowe , planszowe i wszelakie gadżety.

Jeśli ktoś ma trochę czasu ,a nie ma obrzydzenia do odrobiny krwi to serdecznie polecam idzie się naprawdę wciągnąć. Ja 4 i pół sezonu "wciągnąłem" w jakieś nie całe 2 miesiące :). Czym dogonił koniec 5 sezonu.

Jeśli znajdą się chętni lub fani to o owym serialu czy komiksie możemy tutaj rozmawiać. :)  No i wiadomo nie spoilerujemy bez potrzeb!
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2015, 22:36:25 pm »
widziałam nieraz reklamy tego serialu, ogólnie wiem o czym jest, nie raz o nim słyszałam, ale nigdy nie miałam okazji zobaczyć żadnego odcinka. może w weekend obejrzę z ciekawości jak znajdę czas, bo wydaje się być ciekawe.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2015, 13:41:01 pm »
Ja oglądam ten serial, najbardziej lubię Daryla i Michonne, nie znoszę za to Carla.

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2015, 18:41:15 pm »
widziałam nieraz reklamy tego serialu, ogólnie wiem o czym jest, nie raz o nim słyszałam, ale nigdy nie miałam okazji zobaczyć żadnego odcinka. może w weekend obejrzę z ciekawości jak znajdę czas, bo wydaje się być ciekawe.

Polecam od początku ze względu ,że pierwsze sezony są według mnie najlepsze ;)

Cytuj
Ja oglądam ten serial, najbardziej lubię Daryla i Michonne, nie znoszę za to Carla.

Mi najbardziej podeszła opcja Rick,Daryl  lub Daryl & Beth ,a z najnowszych podszedł mi "Rudy" ,a od samego początku wkurzał mnie Dale.

Fajnie ,że ktoś jednak ogląda i ma zamiar :)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2015, 00:37:36 am »
Od kiedy to mówi się szwendacze? XD ja tylko słyszę sztywni xd

4 i 5 sezon były już momentami takie nudne, że myślałem, że zrezygnuję z oglądania. chyba największą wadą tego serialu jest to, że jedne odcinki są WOW i całe trzymają w napięciu a inne przez 40 minut nudzą i nic się nie dzieje.

Rick to taki placek, że o maj gasz :O mało kogo tak nie lubię w serialach jak jego. wgl w tym serialu nie ma nikogo kogo bym jakoś bardziej lubił. była blondi, ale potem dołączyła do tego Burmistrza i też mnie zaczęła wkurzać :/

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 31, 2015, 10:16:55 am »
No w ostatnich sezonach tak już bywa ,iż akcja się dopiero rozgrywa pod koniec sezonu lecz 6 powinien być całkiem całkiem z napięciem i akcją. Co do szwendaczy to był taki zamiennik w komiksie więc dlatego i lektor sobie pozwala go używać ;)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 31, 2015, 15:02:36 pm »
była blondi, ale potem dołączyła do tego Burmistrza i też mnie zaczęła wkurzać :/

Noo, Andrea była bardzo fajna, nawet po przejsciu na stronę gubernatora i tak był ciekawy wątek. Jej najbardziej mi było szkoda ze wszystkich którzy zginęli.

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 02, 2015, 10:05:19 am »
Można powiedzieć ,że stało się to na jej własne życzenie. Mi bardziej szkoda było Beth.
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 02, 2015, 14:56:03 pm »
Ogólnie to jestem jeszcze zachwycony transformacją Carol. Przez pierwsze trzy sezony marzyłem co odcinek żeby zaraz zginęła, a tu w czwartym sezonie po akcji z "patrz na kwiatki" zrobiła się takim badassem. I jeszcze zamordowanie zakażonych w więzieniu, i w piątym akcja z wykradnięciem broni, straszeniem tego dzieciaka od ciasteczek haha. Kurczę, nie wiem czy w innym serialu jakakolwiek postać tak zyskała w moich oczach, z totalnej nienawiści do jednej z najlepszych bohaterek.