Autor Wątek: Alexandra Daddario  (Read 2132 times)

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Alexandra Daddario
« dnia: Maj 31, 2015, 15:09:11 pm »

Alexandra Anna Daddario, czyli po prostu Alex jest wchodzącą gwiazdą kina a także wspaniałą modelką. Al przyszła na świat 16. marca 1986 roku w Nowym Jorku (spróbujcie sobie wyobrazić sobie jaka musiała być urocza!). Jej rodzice byli (są!) prawnikami i wspierali ją w jednym, największym marzeniu. Alexandra od dziecka marzyła o aktorstwie.
,,- Moja mama zawsze mówiła: "Możesz być kim chcesz, byle nie prawnikiem". Oczywiście żartowała. Sama, zanim skończyła prawo, pracowała jako modelka i wydaje mi się, że jej się to podobało. Rodzice zobaczyli, że aktorstwo sprawia mi przyjemność i daje radość, chociaż początki nie było łatwe"
Marzenie Daddario spełniło się gdy w 2002 roku w wieku 16 lat odegrała rolę Laury Lewis w ,, All My Children"
.

Dziewczyna dostawała kolejne role, i szło jej wyśmienicie. Jak to często w życiu jest gdy coś nam dobrze idzie, potykamy się. Jednak z Alex tak nie było. Zaczęła udzielać wywiadów, brać udział w sesjach zdjęciowych....
Parę lat później stała się sławna wśród młodzieży po głównej roli (Annabeth) w ekranizacji książki ,,Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Złodziej Pioruna" autorstwa Rick'a Riordana. Przy okazji nagrywania drugiej części "Morze Potworów", by była bardziej podobna do Annabeth pofarbowała się na blond


Obecnie mieszka w Los Angeles. Twierdzi, że czuje się tam bardzo dobrze, choć na początku tak nie było.
,,Byłam bardzo samotna. To był dla mnie trudny czas, bo nikogo tam wówczas nie znałam. Na ulicach rzadko mija się ludzi. Przez tygodnie możesz nie zobaczyć znajomej twarzy. Dlatego starałam się, gdzie tylko się dało, poznawać jak najwięcej osób. Teraz już naprawdę lubię LA"

Ciekawostki i fakty:
1. Ma psa o imieniu Levon
2.Alex w wywiadzie przyznała, że jej mama prawie nazwała ją Słońce, Księżyc lub Gwiazda
3.Jej ulubione słowo to: antidestablishmentarianism
4. Dostała nominację Teen Choice Award za rolę w "Percy'm Jacksonie"
5.Ma włoskie i czechosłowackie pochodzenie
 6. Zdała egzamin na prawo jazdy za 4 razem
7. Ma dwójkę rodzeństwa. siostrę Cat i brata o imieniu Matthew
8. Ma 173 cm wzrostu
9. Zanim została aktorką chciała śpiewać w musicalach " Umiem trochę śpiewać, ale to nie jest jeden z najlepszych głosów na świecie"
10. W dzieciństwie uwielbiała "Harry'ego Potter'a"





(biografia z mojego bloga aadaddario-polska.blogspot.com)
Kilka dni temu miała miejsce premiera najnowszego filmu z Daddario "San Andreas", w którym wciela się w Blake, zaginioną córkę głównych bohaterów. Gdy Kalifornię nachodzi trzęsienie ziemi jej ojciec (Dwayne Johnson) wraz z matką (Carla Gugino) chcą ją uratować.
Polska premiera odbędzie się 4 czerwca.

Co myślicie o Al? Kojarzycie ją?

Offline Shewolf

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Total likes: 6
  • Porque uno y uno no siempre son dos
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Toneladas, Nada, Loca Por Ti, Lo Que Mas, La Tortura, Gypsy
  • Imię: Paulina
  • Mój twitter: Sale el Sol
Odp: Alexandra Daddario
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2015, 16:34:55 pm »
Bardzo fajna historia okama ohyu orite.Widać, że dużo się u niej działo :).

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Alexandra Daddario
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2015, 19:35:04 pm »
Stwierdzam zgon od nadmiaru piękna.

Alexandra na gali inStyle Awards 26.10 w LA.










Więcej zdjęć znajdziecie tu : http://aadaddario-polska.blogspot.com/2015/10/najpiekniejsza-amerykanka-na-gali.html
UWAGA: oglądanie tak zjawiskowych zdjęć tak zjawiskowej kobiety wyglądającej na gali tak zjawiskowo grozi zawałem, zmianą orientacji i innymi rzeczami. Wchodzisz na własną odpowiedzialność.
BTW przycięła trochę włosy

BTW 2 Alexandra zagra w American Horror Story.
« Last Edit: Październik 29, 2015, 19:37:07 pm wysłana przez Percabeth »

Offline Shewolf

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Total likes: 6
  • Porque uno y uno no siempre son dos
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Toneladas, Nada, Loca Por Ti, Lo Que Mas, La Tortura, Gypsy
  • Imię: Paulina
  • Mój twitter: Sale el Sol
Odp: Alexandra Daddario
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2015, 15:17:42 pm »
Rzeczywiście,pięknie tu wyszła :).

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Alexandra Daddario
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 31, 2015, 19:13:48 pm »
Mnie się jej typ urody nie podoba w ogóle, ale co kto lubi ;p
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...