Shakira > Ogólna dyskusja

Zwierzogród / Zootopia - film animowany

(1/31) > >>

Alruna:
Shakira ogłosiła, że zagra w animowanym filmie Disneya pt. Zootopia jako Gazelle. Film wyjdzie w marcu 2016 r.
Do filmu nagra rownież piosenke "Try Everything" (wreszcie jakaś nowa piosenka) 



Tutaj zwiastun:


Bardzo sie cieszę że Shak dołączy do rodziny Disneya, chociaż wolałabym zeby zaczęła nagrywać wlasny album...

ktos:
właśnie miałem zamieszczać ;)

Premiera filmu Zwierzogród według filmwebu w Polsce 16 Lutego na świecie 10 Lutego :D

Alruna:
W lutym? Dziwne, na oficjalnej stronie jest podany marzec...

ktos:
tak tam pisze na onecie i stopklatce znalazłem datę 4 marca to pewnie ta jest prawdziwa


--- Cytuj ---Shakira will voice Gazelle the biggest pop star in Zootopia. She will also perform an all-new original song for the movie titled Try Everything.
http://www.billboard.com/articles/columns/pop-shop/6663938/shakira-cast-disney-animation-zootopia
--- End quote ---

z facebooka filmu

“Try Everything,” written by singer-songwriter Sia and songwriting duo Stargate, and performed by Shakira

Lara:
Ha ha :) Kiedyś wszyscy mówili Shakirze, że śpiewa jak koza a teraz zagra gazelę. Widocznie nie zasłużyła na bycie wilczycą.  rly
Cieszę się, że Shakira podjęła wyzwanie i znów próbuje swoich sił w aktorstwie, chociaż dubbling jest z pewnością dla niej bezpieczniejszy, bo gra tylko swoim głosem a nie całą sobą. Nie mogę się doczekać kiedy usłyszę piosenkę, mimo, że jest to soundtrack do bajki, ale lepsze coś niż nic.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version