Partnerzy

Dotychczas Shakira miała dziewięciu partnerów, o których pojawiły się małe wzmianki w prasie i mediach. Poniżej przeczytacie krótkie informacje o związkach Shakiry:

1

Óscar Pardo
Shakira wspominała, że zakochała się w Oscarze mając 14 lat. Czekała podobno dwa lata aż zaczęli ze sobą oficjalnie chodzić. Oscar twierdzi, że to o nim jest piosenka Magia. Podobno on był pierwszym chłopakiem z którym całowała się Shakira. Plotki mówią, że umawiał się jeszcze z inną dziewczyną za jej plecami co było powodem ich zerwania.

2

Óscar Ulloa
Shakira podobno pierwszy raz zobaczyła go na plaży i zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. Artystka w tym czasie kończyła szkołę średnią, a on uczył się w college’u. Podobno zaprosił Shakirę na randkę, na której dała mu swój numer telefonu a on długo do niej nie dzwonił. Kiedy Shakira musiała wyprowadzić się do Bogoty, Oscar miał przeprowadzić się z nią i tam kontynuować studia,  jednak krótko po przeprowadzce związek się rozpadł. Oscar wystąpił w teledysku Donde Estas Corazon.  Po rozstaniu z nim napisała piosenkę Antologia. Ostatnio Oscar powiedział, że Shakira była o niego bardzo zazdrosna ale była idealną dziewczyną. Podczas związku zawsze wspierał jej karierę.

3

Danilo Santos
O tym romansie wiemy bardzo niewiele. Danilo był aktorem, a ich związek trwał tylko kilka miesięcy.

4

Gustavo Gordillo
Twierdzi, że Shakira była bardzo zazdrosną dziewczyną. Zerwali, gdy Shakira zobaczyła zdjęcia papparazzi Gustavo z aktorką Caroliną Sabino.

5

Osvaldo Rios
Poznali się w klubie w Miami. Nie podobał mu się brak życia prywatnego u boku Shakiry. Osvaldo był aż 17 lat starszy od Shakiry i mieszkali przez chwilę razem. Artystka zapożyczyła sobie od niego fragment jego wiersza. On napisał „quiero ser el viento de tus alas” (Chcę być wiatrem w twoich skrzydłach) co Shakira przekształciła w piosence No Creo na „de tus alas siempre ser el viento”. Plotki mówią, że Osvaldo bił Shakirę, prawdą jest natomiast, że znęcał się nad swoją żoną.

Po Osvaldo Shakira miała dwóch partnerów z USA, którzy nie znali języka hiszpańskiego co motywowało ją do nauki angielskiego.  I tu odsyłamy Was do wątku na naszym forum „Our vocabulary wasn’t broad, czyli teoria Solencji”, w której jedna z naszych forumowych użytkowniczek SolekFasolek przedstawiła swoją teorię dotyczącą rzekomego związku Shakiry i kolegi z zespołu Brendana.

6

Antonio De La Rua
Ich związek trwał 10 lat, sami często przyznawali, że czują się  jak stare, dobre małżeństwo mimo nieformalności ich związku. Po 10 latach związku rozstali się nie podając dokładnych przyczyn. Spekuluje się, że Shakira zerwała z Antonio zaraz po poznaniu Gerarda. W 2012 roku  De La Rua zażądał od Kolumbijki 100 milionów dolarów na mocy sądowej, twierdząc, że to dzięki niemu Shakira tak wiele osiągnęła w swojej karierze i jest teraz tam gdzie jest. Finalnie sprawa zakończyła się na korzyść Shakiry.

7

Gerard Pique
Z Gerardem poznali się na planie teledysku do Waka Waka , wtedy też ich znajomość przerodziła się w coś więcej. Swój związek ujawnili światu w marcu 2011 roku. Podobno prawie pół roku ukrywali, że są razem. Ciekawostką jest, że oboje urodzili się 2-go lutego, a między nimi jest równo 10 lat różnicy. W styczniu 2013 roku, po dwóch latach związku, na świat przyszedł ich pierwszy syn Milan umacniając tym samym ich uczucie. Gerard wielokrotnie przyznawał, że związek z Shakirą bardzo go zmienił, między innymi przestał tak imprezować, a zaczął przykładać większą uwagę do swojego zachowania. Przez pewien czas (wtedy) trenerowi FC Barcelony Guardioli bardzo nie podobała się znajomość z Kolumbijską piosenkarką, gdyż uważał, że ma ona zły wpływ na jego grę. Media twierdzą, że wynajął nawet detektywów, którzy mieli śledzić Gerarda, wtedy też dowiedział się o jego nowej partnerce Shaki, jednak Pep wyparł się tego.

Za przygotowanie informacji dziękujemy Asi (Sordomuda) z naszego forum ♥
SHAKIRA.ORG.PL