Shakira o sobie

Włosy:

„Amerykanie wolą blondynki, a dla Latynosów dziewczyny z jasnymi włosami to szczyt wdzięku i erotyki.”

Oczy:

„Najpierw patrzę mężczyźnie w oczy, bo w nich można zobaczyć, jakie ma serce.”

Krzyż (talizman):

„Gdy miałam dwa lata, mój przyrodni brat zginął w wypadku samochodowym. Od tamtej pory boję się śmierci, a krzyż mnie chroni przed złymi doświadczeniami.” „Bardzo rzadko go zdejmuję.”

Piersi:

„Nigdy nie zoperuję sobie biustu!” „Nigdy nie pozwolę sfotografować się nago. Tak może zobaczyć mnie tylko mój chłopak.”

Serce:

„Najważniejsze w związku jest zaufanie. Seksownie czuję się tylko na scenie, kiedy mam na sobie makijaż, odpowiedni strój i fanów przed sobą.”

Pośladki:

„To prawda, że czasem zgrabna pupa jest bardziej pociągająca niż duże piersi.”

Nogi:

„Kiedyś uważałam, że mam zbyt grube uda, ale w gruncie rzeczy moje ciało mi odpowiada. W żadnym wypadku nie chciałabym wyglądać jak topmodelka!”

Macierzyństwo:

„Nadal staram się zrozumieć, czym jest macierzyństwo. I mam wrażenie, że będę je definiować przez całe moje życie. Dla niektórych to Idylla, a dla innych wręcz tortura. Dla mnie, ani jedno, ani drugie. To po prostu niesamowita część życia.”

Jej muzyka:

„Moja muzyka… i uczucia.”

Makijaż:

„Staram się zachować naturalność.” „Samodzielnie robię makijaż do wszystkich sesji zdjęciowych i teledysków.” „Nakładam podkład jedynie w tych miejscach, które tego wymagają. Nie rozsmarowuję go po całej twarzy.” „Czasem wystarczy tylko podkręcić rzęsy.”

Głos:

„Nigdy nie udało mi się dostać do szkolnego chóru, bo nauczycielowi muzyki nie podobał się mój głos. To smutne, ale miał rację. Czasami meczę jak koza. Mimo to, nie poddałam się i osiągnęłam sukces.”

Taniec brzucha:

„Dla mnie taniec brzucha jest czymś zupełnie naturalnym. Myślę, że urodziłam się z taką umiejętnością i nigdy nie musiałam ćwiczyć. Te ruchy są w moim wnętrzu, a ja potrafię je przywołać zawsze, kiedy tego potrzebuję.”

SHAKIRA.ORG.PL