Autor Wątek: Nasze sny!  (Read 6676 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 24, 2013, 17:02:50 pm »
A mi się śniła Shakira i Milan XD Tylko nie wiem czemu w postaci żeńskiej...
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Fiom

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 26, 2013, 11:26:29 am »
A mi się śniła szkoła, bo od czwartku tego jeszcze poprzedniejszego siedzę w domu. Grałam z nauczycielami w karty. XDD

Shaddy

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 27, 2013, 20:31:56 pm »
A mi się śniła szkoła, bo od czwartku tego jeszcze poprzedniejszego siedzę w domu. Grałam z nauczycielami w karty. XDD

Fiom przyznaj się, że to był poker rozbierany! ;D

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 27, 2013, 20:36:30 pm »
Nie, to był tysiąc w którego grać nie umiem. XD

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 27, 2013, 20:52:07 pm »
A mi się śniło, że Shakira, Gerard i Milan przyjechali do Polski do Wisły i były wtedy skoki i mały później był skoczkiem   :o


Shaddy

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 04, 2013, 19:09:14 pm »
Dzisiaj mi się śniło, że stoje w kościele czekam aż dadzą mi opłatek to ust a tu patrzę staje przede mną kolega i pokazuje mi klate o.O

Koniec snu

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 04, 2013, 19:14:15 pm »
A mi się śniło dzisiaj, że skakałam z rampy autem, tak jak w GTA VC. XDD

I miałam inny fajny sen, ale to już nie do publikacji.  ::)

Shak

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 06, 2013, 21:29:05 pm »
A ja kiedyś miałam sen z Shak i Gerardem. Taki nawet fajny, chociaż bezsensowny. To Wam opowiem.

Szłam sobie ze szkoły ulicą do domu i już byłam ze 100 metrów od swojego domu i jechało jakieś wypasione auto i zobaczyłam, że skręciło i przyjechało pod mój dom. Po 3 minutach dotarłam na miejsce, czyli przyszłam do swojego domu, ale nagle ktoś wyszedł, ja się patrzę, a to moja mama z Geradem i Shak wyszła przed dom. Ja tak przed nimi stoję i się patrzę... Jak moja mama skończyła z nimi rozmowę to wtedy już weszła do domu, a Gerard i Shak mnie zauważyli i się tak Shakira na mnie popatrzyła i uśmiechnęła, a Gerard mnie pogłaskał po głowie i sie tak uśmiechnął i potem pojechali. Ja chyba miałam w tym śnie z 11, 12 lat. Nawet się do mnie nic nie odezwali, tylko się popatrzyli i pojechali, a ja wtedy weszłam do domu. Bezsensu i może trochę niezrozumiałe, ale taki dziwny miałam sen.

Adahu

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 06, 2013, 21:58:47 pm »
Ostatnio mi się śniło, że byłem policjantem z jednostki SWAT i odbijałem zakładników z rąk terrorystów. 8)
Z moją posturą, ja policjantem z jednostki SWAT  oxd oxd oxd

Michelle

  • Gość
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 30, 2013, 15:24:20 pm »
Kilka dni temu śnił mi się koncert Beyonce. Po występie artystka wyszła do kilku osób, które zostały w obiekcie. Byłam tam też ja. Bey nas przytuliła i życzyła dobrej nocy <3

Dzisiaj miałam natomiast dużo ciekawszy sen:

Razem z koleżankami miałyśmy do rozwiązania zagadkę, dotyczącą jakichś symboli i piratów. Była to swego rodzaju gra. W swoim domu każdy z graczy miał specjalny pokój z mapami i informacjami o symbolach zebranymi przez grupę (w grupie było kilku uczestników). Takie pomieszczenie znajdowało się u mnie w łazience, obok mojego pokoju. Na jednym z foteli był rekwizyt, kościotrup przebrany za pirata. Wraz z jedną koleżanką próbowałyśmy rozwiązać zagadkę do późna w nocy. Nagle kościotrup wstał i skierował się w naszą stronę. Przestraszyłyśmy się i wybiegłyśmy z pokoju, zatrzaskując za sobą drzwi. Chciałam zamknąć je na klucz, ale kiedy go przekręcałam... złamał się. Jakby ze starości. Wyrwało mi się "o k**wa" i ukryłyśmy się w moim pokoju, do którego on po chwili wszedł. Rozglądał się i zauważył mnie. Kiedy był w połowie drogi do mojej kryjówki... obudziłam się. Miałam ciarki i było mi zimno. Już dawno nic takiego mi się nie śniło. Czułam się jakbym grała w filmie.

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 30, 2013, 17:25:16 pm »
Śniło mi się, że Nelly Furtado wystąpiła z zespołem ENEJ, który przerobił jej piosenki xD

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 01, 2013, 18:07:53 pm »
Śniło mi się, że Nelly Furtado wystąpiła z zespołem ENEJ, który przerobił jej piosenki xD

marzę o tym xD

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 11, 2013, 11:25:37 am »
Śniło mi się ze byłam na koncercie Shakiry w Barcelonie... Strasznie było! Na dodatek ze ciagle koncert przerywala i znikala na dłuższy czas to jeszcze śpiewała nie swoje piosenki  tytakserio koszmar!!
We´re all mad here

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 15, 2013, 02:34:03 am »
Dosyć dawno mi się to śniło, ale sobie przypomniałam właśnie.

Byłam sobie na koncercie Gunsów. Było tam dużo znajomych mi osób, pokaz pod chmurką. W ogóle dziwna sytuacja, bo miał być to koncert Shak, a zamiast niej na scenę weszli właśnie Gunsi. Ja sobie poszłam pod scenę i czekałam aż zaczną. Wiadomo jak to na koncercie darłam się niemiłosiernie, Axl mnie zauważył ( :mrauu:), podchodzi, daje mi mikrofon, bo chciał abym śpiewała z nim. No i najlepsze było to, że zamiast swoich piosenek śpiewali kawałki Shakiry oxd Pamiętam, że w moim śnie był to akurat Whenever. Dalej nie pamiętam, ale chyba nie było dalej, bo się obudziłam XDD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Nasze sny!
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 15, 2013, 10:10:19 am »
W dzisiejszym śnie strasznie rozpaczałam, bo się zgubiłam w jakimś lesie i nie mogłam się bawić na weselu brata.  :< Nienawidzę snów typu:
a) uciekaj, bo cię ktoś zabije, ale zapomnij o tym, że szybko biegasz
b) zgubiłaś się gdzieś, ale nie przecież nie znasz drogi

Przy podpunkcie a) zawsze mam nogi z drewna i nie mogę nic robić.  :smuteczek: